Windows XP OEM do 30 maja 2009 roku

Windows XP OEM do 30 maja 2009 roku

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 12/23/2008, 4:15 PM

Liczba odsłon: 7502

Microsoft miał zamiar oferować Windowsa XP do 31 stycznia, lecz postanowił znów zmienić tę datę. Wspomniany system operacyjny będzie dostarczany do końca maja. Gigant z Redmond zdecydował się, po raz kolejny, przedłużyć żywotność Windowsa XP, który w wersji OEM ma być dostępny w sprzedaży do 30 maja 2009 roku, a nie jak pierwotnie planował Microsoft do 31 stycznia.

Oczywiście decyzja ta jest podyktowana dużym zapotrzebowaniem na Windowsa XP przez producentów sprzętu, zwłaszcza urządzeń przenośnych. Jakim konkretnie, na razie nie wiadomo. Warto zauważyć, że premiera kolejnego systemu operacyjnego Microsoftu, czyli Windowsa 7 ma nastąpić w połowie przyszłego roku.

A zatem być może ze sklepowych półek zniknie ostatni egzemplarz XP i zamiast niego pojawią się pierwsze pudełka z "siódemką"? I gdzie tu miejsce dla Visty?

Źródło: http://www.gram.pl/news_8g7hHey0_Windows_XP_OEM_do_30_maja_2009_roku.html

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia