Windows Games on Demand już działa - gra za darmo!

Windows Games on Demand już działa - gra za darmo!

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 12/16/2009, 8:38 PM

Liczba odsłon: 7053

Microsoft poinformował o oficjalnym starcie usługi Games on Demand w ramach Games for Windows Live. Na dobry początek każdy może ściągnąć darmową grę.

Microsoft powoli rozkręca działalność usługi Games for Windows Live. Teraz poinformowano o dołączeniu do niej gier na żądanie. Lista tytułów nie jest chwilowo imponująca, bo znajdziemy tam tylko DiRT 2, Fallout 3, Street Fighter IV, Resident Evil 5, Battlestations Pacific, Viva Pinata, Kane & Lynch: Dead Men, FUEL, Shadowrun, Section 8, Juiced 2: HIN oraz Tinker.

Ostatni tytuł na liście to prezent od Microsoftu dla każdej osoby, która zaloguje się do usługi. Tinker to gra logiczna, która zapewni godziny zabawy i doda setki punktów osiągnięć zbieraczom. Oczywiście konto usługi Games for Windows Live działa również w serwisie Xbox Live. Tym samym można zbierać punkty zarówno z konsoli, jak i z PC.

Zainteresowani usługą powinni skierować się tutaj. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy Microsoft będzie regularnie wspierał ją nowymi tytułami. Na rynku cyfrowej dystrybucji jest już kilku mocnych i dziesiątki pomniejszych graczy, więc walka o klienta nie będzie łatwa.

Źródło: http://www.gram.pl/news_8gTfHu,2_Windows_Games_on_Demand_juz_dziala_gra_za_darmo.html

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia