Microsoft - będzie coś przenośnego?

Microsoft - będzie coś przenośnego?

Autor: Adam Stępień

Opublikowano: 6/17/2006, 12:00 AM

Liczba odsłon: 2540

Według informacji agencji Reuters i New York Posta, Microsoft pracuje nad urządzeniem przenośnym. Miałoby ono stanowić przede wszystkim konkurencję dla iPoda, chociaż możliwe jest również, że stanie do walki z PSP i DS-em.

Według artykułów ze wspomnianych źródeł, do prac nad urządzeniem przenośnym oddelegowany został Robbie Bach, wcześniej odpowiedzialny z xboksowy oddział Microsoftu. Jego zadaniem ma być rzekomo nadzorowanie prac nad urządzeniem i całym zapleczem, mogącymi stanowić konkurencję dla iPoda i sklepu iTunes. Brzmi prawdopodobnie - gigant z Redmond dawał już do zrozumienia, że sklep z cyfrową muzyką na wzór rozwiązania Apple'a byłby doskonałym rozszerzeniem Xbox Live Marketplace.

Ale czy oznacza to, że nowe urządzenie przenośne Microsoftu będzie również pozwalało na granie? Na coś takiego wskazywałyby chociażby opinie niektórych analityków. Zresztą skoro korzystać ma ono z Xbox Live Marketplace... to danie mu funkcjonalności przenośnej konsoli do gier wydaje się całkiem logiczne. Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Źródło: http://www.gram.pl/news.asp?id=1929

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia