Dodatkowe 20 dni w sporze z UE

Dodatkowe 20 dni w sporze z UE

Autor: Daniel Karcz

Opublikowano: 3/27/2007, 12:00 AM

Liczba odsłon: 2510

Jakiś czas temu podaliśmy na łamach portalu informacji o sporze pomiędzy firmą Microsoft, a władzami Komisji Europejskiej. Prawnicy reprezentujący korporację Billa Gatesa wystąpili z prośbą o przesunięcie ostatecznego terminu ustosunkowania się do zasad UE o 20 dni.

Cała sprawa dotyczy tym razem poprawionego już programu licencjonowania protokołów komunikacyjnych, dzięki któremu korporacja z Redmond udostępnia odpłatnie licencje pozwalające na implementację protokołów w produktach firm, które na wykup tejże licencji się zdecydują. Zdaniem Neelie Kroes firmy trzecie nie mają szans konkurować na rynku z Microsoftem na równych prawach.

Komisja Europejska przychylnie rozpatrzyła prośbę prawników Microsoftu, co za tym idzie termin, w którym gigant z Redmond musi ostatecznie ustosunkować się do zasad narzuconych przez UE został przedłużony do 23 kwietnia br.

Źródło: http://www.betanews.com/article/EU_Microsoft_Exhibiting_Abusive_Behavior/1174580417

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia