Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Ostatnie dni promocji Windows 7 OEM

Ostatnie dni promocji Windows 7 OEM

To już ostatnie dni trwania dużej promocji cenowej w sklepie z oprogramowaniem i sprzętem Microsoft Sklep-MS.pl.

Obniżona cena systemu Windows 7 OEM obowiązuje jeszcze tylko przez 4 dni - do końca listopada.

Windows 7 Home Premium OEM w promocjiWindows 7 Ultimate OEM w promocji

Windows 7 Home Premium OEM (32- i 64-bit) - teraz tylko 349 zł brutto!
Windows 7 Ultimate OEM (wersje 32- i 64-bit) - teraz tylko 649 zł brutto!

Więcej informacji o Windows 7 znajduje się w dziale Windows 7 w Portalu CentrumXP.pl.

Adam Stępień
27 listopada 2009, 12:59
8 957
Odsłony
Adam Stępień
27 listopada 2009, 12:59
8 957
Odsłony



Komentarze

A nie można było zrobić takiej ceny od razu w przedsprzedaży? Czuję się zrobiony w... ciula - 399zł + 10 wysyłka - 409 zł za Windows 7 HPremium OEM. Dobrze się mówi, że handel to jedno wielkie oszukiwanie ludzi.
:rotuA, 27 listopada 2009, 13:15
Kto kogo oszukał?
Kuba, 27 listopada 2009, 13:37
Ale mi prmocja. W innych sklepach internetowych można jeszcze taniej wychaczyć.
Jozin, 27 listopada 2009, 14:38
Czemu tak drogo w tej Promocji? http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Order=BESTMATCH&Description=Windows+7&x=11&y=34    
Steve USA., 27 listopada 2009, 15:05
@ Kuba To jest takie powiedzenie ;) @Steve USA. Ten system może i dla Polaków jest tani. Ale... nie legalny do instalowania w Polsce jak i wogóle w całej Europie. Na nalepce powinien z kluczem znajdować się mniej więcej taki tekst "Not for use out USA lub coś podobnego". Poza tym licencja OEM pkt 13. Ograniczenia geograficzne.
:rotuA, 27 listopada 2009, 15:20
Bzdury opowiadasz. Dzwonilem do Microsoftu, i rozmawialem z kilkoma osobami. Nie ma zadnego znaczenia gdzie kupisz system i w jakim kraju go stosujesz. Osobiscie kupujac sam, mozesz go poslac w kazdy region swiat. Microsoft musi sie jednak trzymac warunkow sprzedazy w danym kraju. Taka dostalem odpowiedz.  Wyslalem do Polski do rodziny ich sporo!. Na Swieta lece do Polski to sie rozliczymy. Not for use out USA or Canada. To pisze na nowosciach, jak karty graficzne i inne swiezutkie nowosci komputerowe. Na przyklad Dell przy zamawianu komputera wymaga na stronie to zaznaczyc, ze nie posylasz za granice zamowionego komputera. Ale nie system!!!. Windows 7 English jest o wiele lepszy od czysto polskiej edycji. Jest mniejszy roztaw icons na tapecie, bo podswietlanie jest kwadratowe, a w Polish sa icony duze prostokatne. Mniejszy roztaw  w meniu etc. Z Tojej odpowiedzi wynikalo by, ze zakupiony komputer skladany przez wiele firm w Chicago z systemem OEM w USA, bylby nieegalny w Polsce. Nie ma zakazu w USA kupowania i wywozenia towarow.
Steve USA., 27 listopada 2009, 15:40
Musisz mieć bardzo nudne życie Steve skoro masz tyle czasu żeby wydzwaniać do Microsoftu z każdym duperelkiem.
h141, 28 listopada 2009, 07:05
Śmiechu warta promocja. Sprawdzałem na ceneo.pl i mogę kupić W7 za 341 zł. Bez komentarza.
PoTaRgAnY_RoMek, 29 listopada 2009, 08:22
@steve usa, nie wiem dlaczego zachwycasz sie wersja angielska, myslac o rozstawie ikon, tak w wersji angielskiej jak i polskiej jest mozlowosc zmiany siatki rozmieszczenia ikon na puplicie i przewaznie opisy ikon nie pozwalaja na ich zblizenie
leckow, 29 listopada 2009, 10:39
Dokładnie, argument o rozstawieni ikonek na pulpicie jest dość nietrafiony :)
Kuba, 30 listopada 2009, 09:25
Nie macie racji. Ikonki zawsze mozna zmiejszac ale roztaw zawsze bedzie prostokatny, a nie kwadratowy.
Ecik., 30 listopada 2009, 22:29
dla visty personalizacja->kolor i wglad okien->zawansowane-> element->/wybieram/ rozmieszczenie ikon pionowe lub poziome i ustawiam dowolne nastawy. sa to nastawy siatki /rozstawu/ a nie wielokosci ikon, jak wspomnialem zblizeniu ikon w poziomie jak  i w pionie przeszkadzaja opisy funkcji, siatka moze byc prostokatna ale moze byc i w kwadracie /@ecik/ nic nie pisalem o zmniejszeniu ikon
leckow, 1 grudnia 2009, 06:13
Super promocja...no na prawdę. A Famili Pack też zajefajny.. Żenada
radko11, 4 grudnia 2009, 14:13
sadze ze, portal bardziej powinien zadbac o wyjasnienie sytuacji kupujacych wersje oem niz o kase microsoftu, choc jest jego wydluzonym ramieniem
leckow, 5 grudnia 2009, 10:39
...a jaki sens jest to podpicowane badziewie kupować ...?
AcroniS, 5 grudnia 2009, 15:49
Czy wiecie, że wedgług nowej licencji OEM sprzedawanie samego systemu w wersji OEM (bez komputera) jest nielegalne. OEM jest legalny tylko gdy instaluje się go za pomocą OPK (OEM Preinstallation Kit) i złożony komputer odsprzedajemy osobie trzeciej. Dla komputerów posiadających Windows są wersje Upgrade. Dla komputera kupionego bez systemu jest wersja BOX.
wroc, 13 grudnia 2009, 16:28
Szanowny Panie,niech Pan nie oszukuje ludzi z tą promocyjną ceną za Windows 7 !!! W Kanadzie można go kupić za 32 dolary !!! Czyli około 100 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M.Świątkowski, 14 grudnia 2009, 09:55
Wg nowej licencji Microsoftu, ta wersja OEM dla normalnych userów jest nielegalna, nie dajcie się wrobić!
Pawel, 15 grudnia 2009, 08:20
Rozśmieszacie mnie tymi cenami Windowsa-7 zwłaszcza "promocją" !! Dlaczego ten sam program w USA kosztuje tylki /!/ 39 dolarów ??? Ale okradacie nas "szanowni" handlowcy,że Ha...