Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 dostępny w MSDN i TechNet

Windows 7 dostępny w MSDN i TechNet

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Microsoft udostępnił subskrybentom MSDN i TechNet do pobrania najnowszy system operacyjny - Windows 7. Aktualnie dostępna jest jedynie angielska wersja językowa.

Posiadacze płatnych subskrypcji MSDN i TechNet od dzisiaj po zalogowaniu na odpowiedniej stronie pobrać mogą finalną wersję systemu Windows 7. Dostępne są wszystkie jego edycje, ale jedynie w angielskiej wersji językowej - inne pojawić się mają wedle wcześniejszych zapowiedzi już na początku października br. Z kolei już jutro najnowsze środowisko operacyjne Microsoftu trafi w ręce partnerów biznesowych (Software Assurance) za pośrednictwem Volume License Service Center.

Przypominamy, że oficjalnie Windows 7 oficjalnie na półki sklepowe trafi 22 października br. Tego samego dnia system otrzymać powinni wszyscy Ci, którzy skorzystali z oferty "pre-order".

Monika Karcz
6 sierpnia 2009, 22:38
7 584
Odsłony
Monika Karcz
6 sierpnia 2009, 22:38
7 584
Odsłony



Komentarze

A kiedy Wndows 7 RTM pojawi się na MSDN AA?

Hojny, 6 sierpnia 2009, 23:20
Właśnie szkoda, że użytkownicy MSDN AA jeszcze nie mają możliwości pobrania W7:( W końcu MSDN AA to też MSDN :P

Poliglota, 6 sierpnia 2009, 23:21
Użytkownicy MSDN AA powinni się zgłosić do osoby, która zarządza MSDN AA w danej uczelni, ponieważ taka osoba musi ręcznie dodać Windows 7 RTM do listy :)

Andrzej Stolarczyk, 7 sierpnia 2009, 00:24
Uhhh... przecież są wakacje, gdzie ja go znajdę na uczelni :P Może sam na to wpadnie i doda:D Dla pewności zapytam, dzisiaj (tzn. już wczoraj) powinniśmy go mieć na MSDN AA, tak? ;)

Hojny, 7 sierpnia 2009, 00:44
Tu masz odpowiedzi na swoje pytanie :) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=11998&Windows+7+od+jutra+w+MSDN+AA

PiotrW, 7 sierpnia 2009, 09:41
Hojny: dzisiaj

bobr, 7 sierpnia 2009, 13:32
no na WSiZ w Rzeszowie już jest.

j0hn, 8 sierpnia 2009, 17:05
ciekawy kiedy u mnie bedzie...can"t wait for it:D...