Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Komputery Della dobrze sobie radzą z Windows ...

Komputery Della dobrze sobie radzą z Windows 7

Dell przeprowadził testy systemu Windows 7 w wersji beta na różnorodnych konfiguracjach. Wyniki wydają się być obiecujące.

Testerzy firmy Dell zaobserwowali:

  • Zauważanie krótszy czas (w porównaniu z Vistą) bootowania systemu do pulpitu na wielu konfiguracjach.
  • Większość sterowników do Visty jest kompatybilnych z „siódemką”.
  • Dobra zgodność Windows 7 z aplikacjami pisanymi pod Vistę.
  • Konwertowanie plików multimedialnych odbywa się szybciej.
Dell planuje test nadchodzących, nowszych buildów systemu Windows 7 na swoich maszynach. Użytkownicy mogą spodziewać się zatem kolejnych opinii firmy na temat następcy Visty. Doświadczenia użytkowników laptopów Dell i Windows 7 beta można poznać na blogu społeczności Della (j. ang.).

Jak wspomina serwis neowin.net, laptopy Della nie wypadają zbyt dobrze, jeśli chodzi o współprace z systemem Windows Vista. Być może dzięki tego typu testom firmie uda się stworzyć sprzęt lepiej przystosowany do pracy z nowym systemem.

Przemysław Dziak
6 kwietnia 2009, 01:19
4 691
Odsłony
Przemysław Dziak
6 kwietnia 2009, 01:19
4 691
Odsłony



Komentarze

Od ponad miesiaca, kiedy to (nie bez problemóe=w ze sterownikami) korzystam z Winowsa 7 zainstalowanego jako drugi system na HP Pavilion dv6705e. Jak widomo firma HP sprzedawała te laptopy z systemem Vista. Z uwagi na powolność systemu miałem zainstalować XP, ale spróbowałem Win 7 i jestem zaskoczony jakościa tego systemu. Tak naprawdę to mój laptop uzyskał drugie życie, co wiecej wszystkie funkcje laptopa są aktywne . Jet super !!!
[size= 9pt; line-height: 115%">[/size">



wiskocz, 6 kwietnia 2009, 16:46
Od ponad miesiaca, kiedy to (nie bez problemów ze sterownikami) korzystam z Winowsa 7 zainstalowanego jako drugi system na
[size= 9pt; line-height: 115%">HP Pavilion dv6705e. Jak wiadomo firma HP sprzedawała te laptopy z systemem Vista. Z uwagi na powolność systemu miałem zainstalować XP, ale spróbowałem Win 7 i jestem zaskoczony jakościa tego systemu. Tak naprawdę to mój laptop uzyskał drugie życie, co wiecej wszystkie funkcje laptopa są aktywne . Jet super !!![/size">[size= 9pt; line-height: 115%">[/size">
<br />
 

wiskocz, 6 kwietnia 2009, 16:47
mam e6500 i troche klopotow. na pewno nie da sie zaintsalowac wielu narzedzi do niego ze strony dell - jest napisane ze bledny system.

on, 6 kwietnia 2009, 19:52
A propos, nikt nie twierdzi, że ze strony della. Wystarczą sterowniki HP i inne beta i proszę mi wierzyć że mój HP Pavilion dv6705e chodzi po Win 7 z wykorzystaniem wszystkich możliwości. Wymagało to kilkanascie godzin szperania w sieci i troche cierpliwosci ora pewnej kolejnosci wgrywania serowników.

wieskocz, 6 kwietnia 2009, 20:57
Mam nadzieje iz coś zrobia z kopiowaniem plikow bo na Viście to prawdziwa tragedia jest.

Yogi, 6 kwietnia 2009, 23:11
W Windows 7 RC Build 7105 Ultimate Milestone x86_x64 bit, wszystko jest juz poprawione. Chodzi super, palce lizac.  Version: - 6.1.7105.0.090404-1235_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GB1CULFRER_EN_DVD Size - 2.58 GB Compiled on :- 4th April 2009.  Prawdopodobnie ta wersja ukaze sie jako oficjalny build RC w Maju.  Jutro wrzuce to na Rapidshare.

Radek USA., 7 kwietnia 2009, 00:56
Swierze wiadomosci z Microsoftu: Microsoft told its partners that they will be receiving Windows 7 RTM by September 2009. The reason for the delay is because developers and partners are currently unsatisfied with the builds. No specific reasons were given other than that there are still quite a few bugs. If the schedule does not change, Windows 7 will likely be released in November. # April 2009 for the RC escrow # May 2009 for the public release of Windows 7 RC # Windows 7 RTM for September 2009 # Windows 7 will likely be released in November. Tak jak kiedys pisalem. Na najwieksze Swieto w USA, Swieto Indyka.Thanksgiving Windows 7 bedzie w sklepach. Inaczej Microsoft straci miliony dolarow. To dzien najwiekszych zakupow w USA w calym roku.
Radek USA., 7 kwietnia 2009, 03:09
@Yogi
Jakie masz problemy z kopiowaniem plików pod Vistą? Bo ja odpowiem jak większość linuksiarzy "u mnie działa b.dobrze". ;)

ja, 7 kwietnia 2009, 22:30
Dell to najgorsza firma, z jaką miałem okazję się spotkać, więc te swoje testy to sobie mogą wsadzić...

ano, 8 kwietnia 2009, 16:06
robie tam i powiem tak 1200 a zapitol ze ......

dell :(, 9 kwietnia 2009, 00:59
instalowalem win7 ale pierwsza bete pod swego xps,a i nie mialem problemow ze sterownikami ale niektore aplikacje zle pracowaly. mimo to uwazam dell"a za swietna marke.
montypyton, 9 kwietnia 2009, 12:43
Jak tylko pojawiła się beta 7 zainstalowałem ją na będącym w mojej dyspozycji Delu D830 - żadnych problemów, z niczym, wszystko hula znakomicie - no i rzeczywiście jakby był szybszy od visty a już napewno zajmuje mniej miejsca na hdd.
ITtankers, 10 kwietnia 2009, 23:22
Hp to złom nie ma żadnych funkcji