Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Screeny Windows 7 build 7048 i test systemu n...

Screeny Windows 7 build 7048 i test systemu na CentrumXP.pl

Redakcja CentrumXP.pl przetestował Windows 7 build 7048, czyli kompilację przymierzaną do oznakowania jako wersji RC (kandydującej do wydania finalnego). Testy nowej odsłony wypadły bardzo pomyślnie, tak iż trudno było dopatrzeć się jakichkolwiek błędów i niedociągnięć w nowym systemie. Zapraszamy do przeczytania testu Windows 7 build 7048 i przejrzenia przeszło stu zrzutów ekranowych.

System Windows 7 jest dostępny do pobrania w wersji Beta 1. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Adam Stępień
15 marca 2009, 00:09
6 256
Odsłony
Adam Stępień
15 marca 2009, 00:09
6 256
Odsłony



Komentarze

Macie stary build, w sieci już krąży 57 i to raczej on jest kandydujący do RC. 48 w stosunku do poprzednich nie wnosi zbyt wiele, 57 jest znacznie dopracowany
kthulu, 15 marca 2009, 01:11
57... tuż tuż

Mateusz Miciński, 15 marca 2009, 01:56
Dlaczego Testujecie takie stare wersje Bet?. Juz uzywalem 7048,7057, a teraz chodze juz od dzis na 7070 (http://img10.imageshack.us/img10/494/fake7070.jpg) Internet Explorer 8 jest w 7070 Full RTM.
Radek USA., 15 marca 2009, 05:26
@Radek USA
co Ty gadasz? Najnowszy jest 7057!

michau, 15 marca 2009, 08:07
Wystarczy popatrzeć na nazwę screena i wszystko jasne :P

reggaester, 15 marca 2009, 08:55
wystarczy na google wpisać windows 7070 i jest bardzo mało linków. Są na jednym nawet screeny ale fake"owate jak nic :D

owned, 15 marca 2009, 09:36
A to dlatego ze Radek jest z kosmosu i ma dostep to wszystkiego duzo wczesniej jak kazdy... fake7070 to faktycznie dowod na to ze masz build 7070...
 

sab3r, 15 marca 2009, 10:47
A finalnego Windows 8 już tam gdzieś nie testujesz, Radku?
Bo ja tak, i muszę powiedzieć... *KURNA* DirectX 12 daje kopa po psyche...

Darek SUA, 15 marca 2009, 12:56
Najnowszy Bulid to 7070 z 12 grudnia. Być możę za tydzień bedzie w torrentach i jest to wersja RC1.
Piotrek, 15 marca 2009, 14:30
Dla formalności bulidy od 7000 do 7048 to wersje Beta1. Bulidy od 705x do 707x to wersje RC1. Bulidy od 708x do 709x to wersje RC2. Bulid 7100 to wersja RTM. Są tylko plany, które mogą ulec zmianie.
Piotrek, 15 marca 2009, 15:01
Po przejrzeniu informacji z różnych serwisów przewiduję, że 19 marca zostanie wydane IE8 RTM jak również Windows 7 RC1 

lalo, 15 marca 2009, 15:24
a jak wirtualne napęd, dalej nie działają?

Tommy Vercetti, 15 marca 2009, 20:01
@Tommy Vercett: Daemon Tools nie działa, Alcohol 120% nie działa, 100Hz na GeForce nie działa, dźwięk 5.1 na AC"97 nie działa... :(

Wiiściarz, 15 marca 2009, 20:41
Siódemka wygląda całkiem całkiem, oby tylko działała lepiej od poprzedników (łącznie z XP)

HEMik, 15 marca 2009, 21:28
Hahah piratów boli że Demon nie działa (nie wszyscy to piraci ale większość uzywa demona do tego celu)

animek, 15 marca 2009, 21:52
@Radek USA żal mi cię chłopie z tą wersją 7070, na twoim miejscu bardziej bym uważał co ściągasz, bo kiedyś ktoś wyczyści twoje konto bankowe i się mocno zdziwisz kto to zrobił. Potem nie wiń za to MS tylko swoją głupotę, że instalujesz co tylko wlezie bez zastanowienia. Po drugiej stronie kabla pewnie ktoś już się cieszy. Słuchaj dzisiaj jest 16 marca 2009 i dzisiejszy build wydany przez MS to wersja 7061 więc sam się zastanów skąd masz 7070? :P:P:P

and, 16 marca 2009, 11:00
@Radek USA - a ja na Twoim miejscu na żadnym Windowsie bym się nie logował na strony bankowe bo nie znasz dnia ani godziny kiedy to Ciebie wyczyszczą i wtedy będziesz miał uzasadnioną pretensję do MS. Moja dobra rada to dokonywanie operacji bankowych na Linuksie, Mac OX lub FreeBSD.

Kuba, 16 marca 2009, 13:52
Najnowszy build to 7061, build 7070 to zmodyfikowany build 7000 - fake:)

OzzMaster, 16 marca 2009, 15:03
Prawdopodobnie build 7061 to ma być wersja RC

Tommy Vercetti, 16 marca 2009, 18:28
@Kuba gadasz jak potluczony. A z komorki moge sie logowac czy tylko z Unixa ?

Duke, 16 marca 2009, 20:01
@Duke - jak dla mnie to możesz się logować nawet z piwnicy a nie z komórki. Nie mój cyrk - nie moje małpy (czytaj: nie mój interes - nie moje pieniadze)

Kuba, 16 marca 2009, 20:20
@Kuba
Bo na Maca wirusów nie ma? żal.pl [*">

alek, 16 marca 2009, 21:58
@Kuba
Idąć do bankomatu jest wysokie niebezpieczeństwo utraty środków. A czemu? Bo montują specjalne nakładki skanujące karty i odczytujące znaki wprowadzane na klawaiturze także nic nie jest bezpieczne.

assa, 17 marca 2009, 08:32
@Kuba
Taa bo na Linuksa/Uniksa keyloggerów nie ma? Zdziwię cię są i na dodatek prawdopodobieństwo załapanie tego typu rozwiązania jest takie samo (użytkownik musi pozwolić na zainstalowanie).

ja, 17 marca 2009, 10:41
gdzie mozna pobrac 7061??? wie ktos??

maciej, 19 marca 2009, 14:25
Czy wie ktoś ile to coś będzie kosztowało w Polsce
Premier przeoczył koszty wymiany systemów operacyjnych i oprogramowania w urzędach.
I znów "Billaden" zarobi na Polsce... ale z nas frajery! (ja mam Linuksa)

aaakotkidwa, 20 marca 2009, 21:18
@ja
<br /> "Taa bo na Linuksa/Uniksa keyloggerów nie ma? Zdziwię cię są i na dodatek prawdopodobieństwo załapanie tego typu rozwiązania jest takie samo (użytkownik musi pozwolić na zainstalowanie)."

 
tylko jest taka różnica, że na windowsa jest łatwiej złapać (jest ich więcej), a na linuxa (i inne) jest mniej.
 
w dodadku na linuxie w systemie są już zabezpieczenia (kilku sekundowe czekanie w razie pomyłki przy logowaniu, rygorystyczne zarządzanie dyskiem twardym, hasło administratora(roota))

pawel112, 20 marca 2009, 22:58
Do tego w większosci dystrybucji linuxa prawie nigdy na starcie nie kożystasz z konta roota tylko z konta ograniczonego co nie ogranicza złosliwemu oprogramowaniu namieszanie w twoim systemie... żadko kto np. w Ubunto używa na stałe roota. Do tego jak już wspomnieli po drodze linux jest dosyć dobrze zabezpieczony przed tego typu syfami

Xardas, 21 marca 2009, 11:30
Mam 70 lat. Od pół roku mam do czynienia z WidowsXP SP3 (oryginał) i jest to mój pierwszy kontakt z komputerem. Mam pytanie do Panów komentujących, czy ten Windows Sewen będzie można zainstalować na WinXP Home Edition SP3? Będę mocno wdzięczny za fachową odpowiedż.
Rysbar, 6 kwietnia 2009, 17:54
Panie Rysbar,
Mam trochę mniej lat, ale wiek niczego nie zmienia..
Windows 7 to jest sytem operacyjny, tak jak Windows XP.
Możemy używać albo jeden albo drugi system operacyjny.
Na jednym komputerze, na jednym dysku twardym mozemy zainstalować kilka systemów operacyjnych (najlepiej na różnych partycjach tego samego dysku a jeszcze lepiej na różnych dyskach).
Korzystając z os loadera wybieramy podczas startu sytemu system operacyjny, na którym chcemy pracować.
Pozdrawiam

Pomocny, 8 kwietnia 2009, 19:39