Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Screeny Windows 7 build 6801 i test systemu!!...

Screeny Windows 7 build 6801 i test systemu!!!

Redakcja CentrumXP.pl przetestowała najnowszą kompilację systemu Windows 7, która właśnie trafiła w ręce uczestników amerykańskiej konferencji Professional Developers Conference 2008. Screeny Windows 7Aktualny build 6801 zyskał status wersji alpha 1 systemu, który ma być następcą Windows Vista. Czy będzie to godny następca, próbowaliśmy ustalić na łamach testu. Dodatkowo opublikowaliśmy setki zrzutów ekranowych (screenów) nowego Windows.

Więcej informacji o następcy Visty znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Adam Stępień
2 listopada 2008, 10:53
10 977
Odsłony
Adam Stępień
2 listopada 2008, 10:53
10 977
Odsłony



Komentarze

ciekawe skąd macie tą wersję Windows 7? Tylko niemówcie że ją dostaliście od Microsftu :">

michau, 2 listopada 2008, 11:07
To w ogóle nie jest Windows7 tylko Windows Vista.
 
Windows7 ma inny pasek start i menu start.
 
http://nt.interia.pl/raport/pdc2008/wokol-windowsa/news/sprawdzamy-windows-7,1201062?gclid=CL_WnL6v1pYCFQWJ1QodMjJi2g

Mister K, 2 listopada 2008, 12:16
@Mister K - prezentowany podczas PDC system to Windows 7 w nowszej kompilacji (build 69XX), zaś rozdany uczestnikom został build 6801 i stąd ta pozorna rozbieżność.
Adam Stępień, 2 listopada 2008, 12:23
Na konferencji PDC prezentowany był build 6933, który wg planów nie trafi do rąk testerów. Ostatnim buildem, który otrzymaliśmy do testów jest właśnie 6801. Następnym, można się spodziewać, będzie Beta 1 (około 7xxx).

Mateusz Miciński, 2 listopada 2008, 12:49
Rozdana zostałą wersja bez nowego paska :) W grudniu tydzień przed świętami bedzie beta prawdopodobnie z nowym już paskiem dostepna dla wszystkich (?)

bartek46op, 2 listopada 2008, 12:50
A ta 6801 można aktywować kluczem z Visty RC1/RC2 i działa (całkiem sprawnie i szybko) do 02.07.2009

sCooBy^, 2 listopada 2008, 13:31
Bardzo fajny test. Pozdrowienia dla Centrum XP.
Zdzichu, 2 listopada 2008, 14:51
@Zdzichu dziękujemy :) Staramy się jak umiemy, dokładamy wszelkich starań, aby materiały były jak najlepszej jakości. My również pozdrawiamy wszystkich Czytelników :)

Mateusz Miciński, 2 listopada 2008, 17:47
Dobry artykuł, dzięki wielkie za tego arta :) Pozdro

darkfilip15, 2 listopada 2008, 19:29
ARTYKUŁ NA SZÓSTKĘ Z plusem(+)!
(może nie aż tak, ale bardzo... nie wiem...)

kuba11736, 3 listopada 2008, 10:23
Super test

kotek, 3 listopada 2008, 12:03
<font size="7">Super test

kotek, 3 listopada 2008, 12:05
Nie zgadzam się z opisem, że jest to najnowsza kompilacja systemu Windows 7. Najnowszą obecnie jest build z PDC, czyli 6933, a nie opisywany przez was 6801.

extreme7, 3 listopada 2008, 19:03
Aby włączyć pasek w buildzie 6801 należy zmienić PEŁNĄ nazwę komputera na: * wingroup.windeploy.ntdev.microsoft.com lub: * ntdev.corp.microsoft.com lub * redmond.corp.microsoft.com następnie: * takeown /f %windir%\explorer.exe * cacls %windir%\explorer.exe /E /G MyUserName:F (zamień MyUserName na twoją nazwę usera nie zawierającą a- i v-) * taskkill /im explorer.exe /f * cd %windir% * start unlockProtectedFeatures.exe link do unlockProtectedFeatures.exe dla x86 i x64: http://www.withinwindows.com/files/upf/upf_x86_rev0.zip http://www.withinwindows.com/files/upf/upf_x64_rev0.zip
sCooBy^, 3 listopada 2008, 23:04
ALa 5 listopada 2008, 16:13 (komentarz czeka na akceptacje moderatora)
Chciałbym przetestować Win7 z microsoft.com,, ma ktoś linka do microsoft (rejestracja, klucz, ściągnięcie iso)??????

ALa, 5 listopada 2008, 16:16
Na torrenty.org jest dostępny ten system w edycjach x86 i x64