Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nowa funkcjonalność na CentrumXP.pl

Nowa funkcjonalność na CentrumXP.pl

Powracających z wakacji Czytelników pragniemy powitać nowymi funkcjonalnościami, jakie pojawiły się w CentrumXP.pl. Przede wszystkim na większości podstron naszego Portalu pojawia się ankieta, do wypełnienia której wszystkich gorąco zachęcamy. W sondażu pytamy o to, jak podobają się Wam nowe artykuły na CentrumXP.pl w stosunku do formy i treści, jakie występowały w przeszłości. Przykładowo w zeszłym roku nawoływaliście do przygotowywania artykułów dla zaawansowanych użytkowników, a nie dla początkujących. Dlatego też przypominamy listę ostatnio opublikowanych artykułów i prosimy o oddanie głosu np. tutaj:

Ponadto zauważyliśmy, że coraz śmielej komentujecie aktualności, porady i artykuły. Dlatego zdecydowaliśmy się ulepszyć moduł dodawania komentarzy o możliwość formatowania tekstu i dodawania emotikonek.

Adam Stępień
4 września 2008, 15:25
4 835
Odsłony
Adam Stępień
4 września 2008, 15:25
4 835
Odsłony



Komentarze

A ja powiem w skrócie: "jupi"

Artur, 4 września 2008, 17:23
Extra

Asthi, 4 września 2008, 20:22
O proszę! Moja, kolejna, teoria jest taka, że wprowadzenie tych "pienknych" mordek ma odwrócić uwagę od poziomu merytorycznego artykułów. Zamiast czytania taki komentator przełączy się na chwilę z Onetu i zapoda jakiegoś komcia w stylu "pierwszy!!!!1111" i pierdyliard emotek.
 
A reszta będzie się jak małpy w zoo cieszyć bo w końcu jest kolorowo, web 2.0 "pełnom gembom".

Gusioo, 4 września 2008, 20:35
mnie się bardzo podobają te nowości.

a, 4 września 2008, 23:27
Widzę, że trzeba będzie przygotować regulamin publikowania komentarzy, bo niektórzy widocznie myślą, że gadają nadal przy bramie z kumplami z osiedla.

Site Admin, 5 września 2008, 23:13
MATKO. ja rozumiem zeby kasowac komentarze wulgarne, ale wy pokasowaliscie WSZYSTKIE krytyczne, bez wyjatku. zwykla CENZURA. cxp.pl stoczylo sie juz do parteru

john, 6 września 2008, 13:47
* z jednym wyjatkiem

*, 6 września 2008, 13:49
Wylaczcie te beznadziejne emoty. Co to ? O2 czy pudelek ze mamy ogladac te glupie geby?
Chyba ze chcemy osiagnac faktycznie poziom Fryrtki to ok. Powstawiajmy emoty

Duke, 9 września 2008, 10:50
Jeżeli ktoś nie potrafim korzystać we właścwy sposób z emotikon to już niestety jego sprawa. Czy to, że sporo morderstw jest popełniane przy pomocy narzędzia zwanego nożem, wystarcza, żeby wszystkim ludziom na świecie odebrać przyrząd do krojenia chleba?

Bob, 10 września 2008, 11:01
Co ma piernik do wiatraka. Jak juz chcesz zrobic takie porownanie to porownaj goscia z nozem (emota) na bankiecie (cxp) a w uchni(fora, GG).
Nie zabraniam uzywania emotek w inecie - jedynie punktuje ze jesli ten portal aspiruje do czegos wiecej niz Pudelek to jednak lepiej by bylo to wylaczyc.

Duke, 10 września 2008, 15:11
Dobra, jesteście już zadowoleni ? Już nie ma emotek :D Już wszyscy się uspokoili ? Ja padne, kłótnia przez głupie emotki...
Artur, 10 września 2008, 22:46
Dobry portal rozpoznaje się po dobrej jakości materiałach, merytoryce i ciekawych newsach, a nie po tym czy w komentarzach są graficzne emotikony, czy też ich nie ma. Widze, że to zbyt trudne do pojęcia dla Ciebie, więc skończmy tą dyskusję.

Bob, 11 września 2008, 07:41
Wiesz, jak ludzie patrzą na emotki tylko to napewno, ale ja np. ogólnie patrze na tekst, emotka to tylko mi mówi, jaki humor miała osoba pisząca i tylko tyle... I prawda nie moge zrozumieć tego, że kłótnia powstała przez emotki... Dla mnie to jest takie głupie, że aż śmieszne :| Bob i chyba mnie nie zrozumiałeś, mi nie chodzi czy te emotki są czy nie ma, ale o to że kłótnia powstała przez takie coś...
Artur, 11 września 2008, 16:31
Bob 11 września 2008, 7:41 Dobry portal rozpoznaje się po dobrej jakości materiałach, merytoryce i ciekawych newsach, a nie po tym czy w komentarzach są graficzne emotikony, czy też ich nie ma. Widze, że to zbyt trudne do pojęcia dla Ciebie, więc skończmy tą dyskusję. W takim razie portal CXP ze swoim działem Expert i kilkoma "fachowymi" artykułami ma byc dobry? Zburzyłeś mi światopogląd bo do tej pory myślałem, że wprowadzenie emotek to równanie w dół, a nie w górę. Ciekawe, czy w fachowych artykułach też pojawią się emotki?
Gusioo, 12 września 2008, 10:16