Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Bill Gates o Windows 7

Bill Gates o Windows 7

Bill Gates podczas Windows Digital Lifestyle Consortium w japońskim Tokio wspomniał o nadchodzącym Windows 7, wskazując na jego kluczowe cechy, które będą go charakteryzowały.

Założyciel firmy Microsoft stwierdził, że pracownicy intensywnie pracują nad następcą Windows Vista i już teraz można zauważyć ogromny postęp w pracach. Gates wskazał na wyróżniające właściwości nowego systemu: mniejsze zapotrzebowanie na moc, mniejsza pamięciożerność systemu, a zarazem jego większa wydajność. Atutem Windows 7 ma być również łączność. Dobre połączenia to nie tylko podłączenie i korzystanie z wielu telefonów komórkowych. Zastosowanie nowych technologii może okazać się pomocne szczególnie przy synchronizowaniu danych między kilkoma urządzeniami, wśród których znalazły się te, które nie mają dostępu do Internetu i najświeższych informacji.

Wygląda na to, że Windows 7 ma nadrabiać braki w Windows Vista. Ten ostatni niestety podupadł pod względem wymagań systemowych i sprawności działania, co dotknęło wielu klientów ze starym sprzętem komputerowym.

Adam Stępień
14 maja 2008, 21:28
3 852
Odsłony
Adam Stępień
14 maja 2008, 21:28
3 852
Odsłony



Komentarze

Oby Windows 7 był o niebo lepszy od Windows Vista.
Serpher, 14 maja 2008, 22:10
Vista nie jest taka zła ;)
Qper, 14 maja 2008, 23:32
@Qper MAsz racje, jest tragiczna.
Gładzik, 15 maja 2008, 08:17
Hmn, taki poranny żarki, patrze se na stronie, po prawej na górze "Zobacz również": Windows 7 jednak będzie później, Windows 7 w przyszłym roku?, Windows 7 w sądzie... :) ciekawa kolejność :>
Artur, 15 maja 2008, 09:01
"Ten ostatni niestety podupadł pod względem wymagań systemowych i sprawności działania, co dotknęło wielu klientów ze starym sprzętem komputerowym." Do roku 2010/2011 i tak wszyscy wymienią sprzęt na C2D i nie będą psioczyć że źle Windows działa...
Karol, 15 maja 2008, 10:01
a moim zdaniem pamięciożerność visty jest celowa ze strony MS...
BBB, 15 maja 2008, 11:18
"...Gates wskazał na wyróżniające właściwości nowego systemu: mniejsze zapotrzebowanie na moc, mniejsza pamięciożerność systemu, a zarazem jego większa wydajność..." No tak, W końcu w roku 2010/2011 każdy na biurku będzie miał "Core 10 Cinquecento" :D.
czytelnik, 15 maja 2008, 15:23
@bbb tez mi sie tak wydaje na 1GB vista zajmuje okolo 500MB na 2GB 900MB a na 4GB juz okolo 1.6GB. TO chyba dobrze ze stara sie wykozystywac jak najwiecej dostepnej pamieci - dzieki temu smiga ze az milo.
Duke, 15 maja 2008, 15:55
A ja tam jestem zadowolony z visty, co najmniej raz na miesiąc muszę sobie przywrócić system, bo mi jakieś błędy wyskakują, gdyby nie vista to nie miałbym co w domu robić ;)
Anonim, 16 maja 2008, 20:46
mam nadzieje i zresztą wydaje mi się, że będzie tak jak z windowsem 2000 i xp, najpierw cos gorszego (czyt. vista) a potem cos o wiele lepszego (oby windows 7)
PD, 19 maja 2008, 08:11
Vista to badziewie totalne. Oby 7 była w końcu wybawieniem.
Punisher, 19 maja 2008, 14:55
Vista jest jak Milenium, być może Win7 będzie jak XP hihi, zwykle co drugi system od M$ jest dobry :-)
Sławek, 19 maja 2008, 15:46
Jak na razie Win XP z SP2 jest najlepszy. Nowy komp jaki zamówiłem do pracy kazałem wgrać XP SP2 zamiast Visty. I wcale nie żałuję. Programy od Microsoftu nadają się do użytku dopiero po SP3.
Cris, 19 maja 2008, 20:17
Mnie na VIŚCIE jest bardzo wygodnie i po kilku miesiącach SuperFetch sprawuje się wyśmienicie... Jedynie stara gierka ma problemy z kompatybilnością, więc AERO się wyłącza. Baredzo podoba mi się wygoda - Menu Start i Explorer. No i nie miałem jeszcze ani jednego BlueScreena od momentu zainstalowania (pomijając próbę podkręcenia RAMU).
Felixz, 19 maja 2008, 21:10
no tak, ale jeśli ja gram w radiu (i nie tylko) i potrzebny mi jest dźwięk 4.1... to jak go ustawić? skoro tam widzę tylko 3.1 albo 5.1 ? za żadne skarby nie mogłem tego ustawić... a co mówić w sklepie gdzie go brałem. przerzuciłem na XP PRO to teraz ja widzę jak ten system śmiga... aż chce się pracować (nie znaczy że Vista była taka wolna).
Andrzej..., 28 maja 2008, 12:03
Oby słowa @Sławka się spelniły!...
YAMAHAE403, 30 maja 2008, 19:03