Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Polska premiera Microsoft Dynamics CRM 4.0

Polska premiera Microsoft Dynamics CRM 4.0

Microsoft ogłosił wprowadzenie na rynek polskiej wersji systemu Microsoft Dynamics CRM 4.0. Jest to zintegrowane rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientami, optymalizacji procesów marketingowych, sprzedażowych i obsługi klienta. Rozwiązanie jest również wydajną i skalowalną platformą, na bazie której certyfikowani partnerzy Microsoft realizują wdrożenia w poszczególnych firmach, dopasowując system do specyficznych potrzeb klientów. Zaawansowane funkcje analityczne oraz możliwość definiowania przepływów prac podnosi produktywność podejmowanych działań. W nowej wersji systemu wprowadzono wiele nowych funkcjonalności: wielowalutowość, wielojęzyczność oraz wielofirmowość. Zupełną nowością jest również łatwy w obsłudze i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika.

Nowa (4.0) wersja systemu Microsoft Dynamics CRM została udostępniona klientom w języku angielskim na początku roku. Premiera biznesowa polskiej wersji odbyła się dzisiaj podczas spotkania dla klientów w hotelu Novotel Centrum w Warszawie. W trakcie premierowego spotkania zalety użytkowania systemu Microsoft Dynamics CRM 4.0 zaprezentowali także klienci Microsoft, m.in. firmy: Infor.pl S.A., Teleinvention Sp. z o.o., Vistula & Wólczanka S.A. Jedną z istotnych cech nowej wersji systemu Microsoft Dynamics CRM 4.0 jest łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Dzięki niemu, każdy pracownik/użytkownik korzystający z pakietu Microsoft Office, a w szczególności z poczty elektronicznej Microsoft Outlook, jest w stanie bardzo szybko zacząć pracę w systemie CRM. Zupełnie nowymi funkcjonalnościami w systemie CRM firmy Microsoft są: wielowalutowość, wielojęzyczność oraz wielofirmowość.

Do tej pory z systemów CRM Microsoft korzysta ponad 500 000 użytkowników z ponad 12 tysięcy firm w ponad 80 krajach. W Polsce Microsoft oferuje systemy CRM od końca 2004 roku. Zrealizowane wdrożenia zakończyły się sukcesem w firmach produkcyjnych, handlowych, w instytucjach finansowych oraz firmach działających w sektorze usług IT. System Microsoft Dynamics CRM 4.0 oferowany jest w trzech wersjach: WorkGroup, Enterprise i Professional, dzięki czemu rozwiązanie może być wdrażane dla dowolnej liczby użytkowników.

Adam Stępień
13 marca 2008, 19:40
2 014
Odsłony
Adam Stępień
13 marca 2008, 19:40
2 014
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.