Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Dynamics zarządza informacją w Alst...

Microsoft Dynamics zarządza informacją w Alstor

Alstor s.j., jedna z wiodących firm dystrybucyjnych w zakresie sprzętu i oprogramowania IT w Polsce, wdrożyła system Microsoft Dynamics CRM 3.0 do zarządzania działalnością handlową i serwisową przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma zcentralizowała dane oraz przyspieszyła przepływ informacji. Dodatkowo zautomatyzowano procesy biznesowe, podniesiono jakość oferowanych usług i zintegrowano wszystkie systemy zaimplementowane już w spółce. Wdrożenie przeprowadził Intersys Sp. z o.o., certyfikowany partner Microsoft.

Alstor potrzebował jednolitego i kompleksowego systemu, który byłby w stanie skutecznie scalać działania całej organizacji, dając możliwość profesjonalnego gromadzenia i przechowywania danych. Oczekiwano również, że rozwiązanie pozwoli dokładnie precyzować listy odbiorców poszczególnych kampanii marketingowych. Aplikację CRM chciano też zintegrować z istniejącym już systemem klasy CRM. W wyniku wdrożenia Alstor zyskał kompleksowe rozwiązanie wspierające działania całej firmy. Zcentralizowano dane, dzięki czemu dostęp do nich jest szybszy i bardziej wygodny. Dodatkowo centralizacja wpłynęła korzystnie na jakość przepływu informacji. System pozwolił również zautomatyzować procesy biznesowe, zintegrować systemy wcześniej zaimplementowane w firmie, stworzyć homogeniczne środowisko pracy oraz rozbudować możliwości analityczne i raportowe.

Microsoft Dynamics jest rodziną zintegrowanych, adaptowalnych rozwiązań wspierających zarządzanie. Rozwiązania te pomagają menedżerom i pracownikom firm w podejmowaniu decyzji biznesowych. Microsoft Dynamics działa tak, jak powszechnie znane oprogramowanie Microsoft, na przykład Microsoft Office, co oznacza łatwiejszą i szybszą naukę obsługi systemu przez pracowników i pozwala skoncentrować się na rzeczach istotnych dla prowadzenia biznesu. Rozwiązania te łatwo współpracują z innymi systemami Microsoft używanymi w firmie. Automatyzując i optymalizując procesy związane z finansami, relacjami z klientem i łańcuchem dostaw, Microsoft Dynamics zwiększa produktywność i efektywność prowadzonej działalności oraz pomaga osiągnąć sukces w biznesie.

Adam Stępień
1 marca 2008, 21:21
1 700
Odsłony
Adam Stępień
1 marca 2008, 21:21
1 700
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.