Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft i IT.integro dla sektora life scien...

Microsoft i IT.integro dla sektora life sciences

Partner Microsoft, firma IT.integro wprowadza na polski rynek rozwiązanie „Life Sciences”, oparte o system klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV. „Life Sciences” to kompleksowy system informatyczny, dedykowany przedsiębiorstwom z sektora biotechnologii, zajmujących się badaniami, produkcją farmaceutyków, zaawansowanych technologicznie kosmetyków i aparatury medycznej. Rozwiązanie wyposażono w szereg funkcjonalności przygotowanych z myślą o potrzebach firm z tego sektora. System jest dostępny w polskiej wersji językowej i posiada certyfikat zgodności z Ustawą o rachunkowości. Polska premiera rozwiązania odbędzie się 13 października br. podczas organizowanej przez Microsoft konferencji dla firm z sektora life sciences.

„Wprowadzanie zmian i innowacji leży w naturze dziedziny life sciences, która obejmuje najbardziej dynamicznie rozwijające się branże, poczynając od biotechnologicznej i ochrony zdrowia, na kosmetycznej i farmaceutycznej kończąc. W tych dziedzinach działalność badawcza krzyżuje się z działalnością biznesową, a efektem wyspecjalizowanych procesów naukowo-badawczych i produkcyjnych są produkty umożliwiające poprawę jakości życia. Dlatego potrzeby firm z tego sektora są specyficzne, a my – oferując rozwiązanie „Life Science” – staraliśmy się wyjść im naprzeciw” – powiedział Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro.

IT.integro jest pierwszym polskim partnerem, który znalazł się w elitarnym gronie kilkudziesięciu partnerów „Gold Certified” o kompetencjach Microsoft Business Solutions spośród ponad 4000 firm oferujących rozwiązania biznesowe Microsoft na całym świecie. Firma należy do wiodących integratorów systemów informatycznych w Polsce i specjalizuje się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics. IT.integro posiada biura w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Firma zatrudnia 60 wysokiej klasy specjalistów. Od lat buduje zespół konsultantów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na prowadzenie zaawansowanych projektów informatycznych.

Adam Stępień
18 września 2006
1 893
Odsłony
Adam Stępień
18 września 2006
1 893
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.