Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Office System w Polkomtel SA

Microsoft Office System w Polkomtel SA

Polkomtel SA, wiodąca firma telekomunikacyjna, operator sieci komórkowych Plus i Sami Swoi, wdrożył Microsoft Office System, platformę do zarządzania i obiegu dokumentów elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii oraz narzędzi wchodzących w skład Microsoft Office System, Polkomtel SA efektywnie zarządza dystrybucją i ochroną informacji, a także sprawnym jej obiegiem w całej firmie. Wdrożenie nowego rozwiązania umożliwiło również łatwe nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami i Partnerami, nie dopuszczając przy tym do wycieku poufnych informacji.

„Rozwiązania platformy Office System są u nas narzędziami do wspierania biznesu. Jest w nich wielkie bogactwo funkcji, które można wykorzystać do eliminowania całego mnóstwa konkretnych problemów. Mówię tu przede wszystkim o zarządzaniu informacją i wiedzą, komunikacji, obiegu dokumentów, ochronie informacji i wielu innych. Ciągle odkrywamy, że możemy za ich pomocą robić coraz to nowe rzeczy. I o to właśnie chodziło – aby jedno narzędzie nadawało się do wielu celów i aby rosło razem z naszymi potrzebami” – mówi Marek Pierścionek, kierownik Działu Wspomagania Informatycznego w Departamencie Infrastruktury Informatycznej w Polkomtel SA.

Sprawna komunikacja, płynny obieg dokumentów oraz ochrona informacji poufnych pozwalają firmie na ciągły rozwój. Dzięki innowacyjnemu i kreatywnemu podejściu zarówno do nowych rozwiązań, jak i wykorzystywanych w firmie już wcześniej, Polkomtel SA udoskonalił procesy związane z komunikacją i obiegiem informacji, minimalizując liczbę błędów i problemów związanych z zarządzaniem dokumentami firmowymi.

Adam Stępień
22 maja 2006
2 047
Odsłony
Adam Stępień
22 maja 2006
2 047
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.