Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Załączniki zdarzeń wreszcie w Outlooku na And...

Załączniki zdarzeń wreszcie w Outlooku na Androida

Dzięki kalendarzowi dostępnemu w usłudze Outlook możemy planować spotkania i tym samym organizować nie tylko nasze życie służbowe, ale i prywatne. Outlook na systemy mobilne pozwala na komfortowe korzystanie z wielu funkcji, lecz nadal brakuje mu, właśnie z racji jego mobilnej natury, wielu kluczowych elementów. Na szczęście aplikacja jest stale rozwijana i oto kolejna funkcja zawitała do Outlooka na system Android. Mowa o Załącznikach do zdarzeń w kalendarzu.

Outlook na Androida

Aktualizacja o numerze 2.2.118 dodaje wreszcie możliwość podejrzenia załączników zdarzenia, którego jesteśmy uczestnikiem. Jest to bardzo przydatna funkcja, która pozwala dołączać kluczowe dla danego wydarzenia pliki, takie jak dokumenty, arkusze, grafiki itd. Czasem chcemy, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia mieli przed jego rozpoczęciem wgląd w istotną dla jego przebiegu treść. Teraz pliki te można wreszcie przeglądać w tak zwanym biegu - z poziomu aplikacji mobilnej. Jesteś spóźniony na ważne spotkanie, a nie udało Ci się zapoznać z kluczowym raportem? Nic straconego - możesz to zrobić w autobusie, metrze czy taksówce.

Outlook na Androida - Podgląd załączników

Możemy otwierać obrazy, ale również różnego typu dokumenty, które dodatkowo będziemy mogli edytować, jeśli posiadamy zainstalowane aplikacje pakietu Office. Po kliknięciu w załącznik otworzy się automatycznie docelowa aplikacja - przykładowo Word lub Excel. Jest to w zasadzie jedyna nowa funkcja, która zawitała wraz z nową aktualizacją. Ponadto standardowo poprawiona została wydajność i stabilność działania aplikacji. Już ponad 100 tysięcy użytkowników doceniło zalety Outlooka na Androida. Jego bezproblemowa integracja z Office 365 sprawia, że jest to idealna aplikacja do zarządzania naszym firmowym, ale również prywatnym kontem pocztowym. Najnowszą wersję może zainstalować każdy - wystarczy pobrać ją wprost ze Sklepu Google Play.

Wojciech Błachno
19 marca 2018, 12:07
663
Odsłony
Wojciech Błachno
19 marca 2018, 12:07
663
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.