Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

To-Do dla Windows 10 jeszcze szybszy i stabil...

To-Do dla Windows 10 jeszcze szybszy i stabilniejszy

Aplikacji do organizacji pracy jest całe mnóstwo i wybrać taką najwygodniejszą wcale nie jest łatwo. Jeśli mamy problem z organizacją zadań i ich zapamiętaniem, dylemat nad wyborem dobrej usługi dodatkowo utrudnia całą sprawę. Niektórzy mogą też stwierdzić - Po co mi specjalna aplikacja, skoro jest kartka, długopis i kalendarz? Nowoczesne technologie ułatwiają życie i doceni to nawet największy tradycjonalista. Microsoft zaproponował w zeszłym roku swoje rozwiązanie w tej dziedzinie.

To Do aktualizacja

No może nie całkiem swoje, bowiem skorzystał on z przejętej aplikacji Wunderlist. Nie był to jednak zwykły rebranding, gdyż Microsoft postanowił już wkrótce całkowicie uśmiercić tę uwielbianą przez wielu aplikację, co spotkało się z falą ostrej krytyki. To-Do jest więc całkiem nową aplikacją, która jednak na początku nie zachwycała bogactwem opcji. Nowe funkcje dochodzą z każdą aktualizacją i aplikacja staje się coraz ciekawszą propozycją. Jej najnowsza wersja na Windows 10, oznaczona numerem 1.26.10711.0, wprowadza głównie poprawki stabilności i wydajności.

Aplikacja To-Do funkcjonuje w oparciu o ekran Mój dzień, gdzie możemy dodawać najważniejsze zadania do wykonania. Inteligentne sugestie pomagają w organizacji, wskazując priorytety, na których powinniśmy się skupić. Dzięki powiadomieniom żadne ważne zadanie nam nie umknie przed terminem, który oczywiście sami możemy ustawić. Aplikacja charakteryzuje się bardzo ładnym designem i czytelnym interfejsem. Wszystko to oczywiście na wielu platformach, abyśmy mieli dostęp do naszych list zawsze i wszędzie. Dostępna jest, poza Windows 10, również na iOS oraz Androida. Najnowsza aktualizacja wersji desktopowej jest już dostępna do pobrania z Microsoft Store.

Wojciech Błachno
13 marca 2018, 12:01
883
Odsłony
Wojciech Błachno
13 marca 2018, 12:01
883
OdsłonyKomentarze

A co z e współdzieleniem list zadań?? Bez tego to zwyczajnie słaba apka.
Mazdamer, 13 marca 2018, 16:45

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.