Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nazwa Spring Creators Update potwierdzona

Nazwa Spring Creators Update potwierdzona

Nowa aktualizacja zbliża się wielkimi krokami, a my nie dostaliśmy jeszcze potwierdzenia, jak będzie brzmieć jej oficjalna nazwa. Redstone 4 nie otrzymał jeszcze imienia, jednak dotychczasowe przecieki wskazywały na to, że kolejny raz Microsoft zainspiruje się datą wydania aktualizacji. Tak więc wiosenna aktualizacja nazywać się będzie nie inaczej jak, Spring Creators Update.

Spring Creators Update

Wcześniejszy przeciek pojawił się w opisie wydarzenia Bug Bash - nazwa przewinęła się w Centrum Opinii, lecz została szybko usunięta. Mimo że Redstone 4 nie jest w zasadzie skierowany tak bardzo w kierunku twórców, jak poprzednie aktualizacje, to Microsoft najwyraźniej postanowił zachować człon Creators w nazwie. W gruncie rzeczy, biorąc pod uwagę zawartość tej aktualizacji, bardziej zasadną nazwą byłoby Productivity Update. Funkcje, takie jak Windows Timeline, mają za zadanie ułatwić i przyspieszyć naszą pracę.

O ile poprzedni przeciek nie został w żaden sposób zdementowany ani potwierdzony przez Microsoft, to nazwa przyjęła się i w wielu miejscach zaczęto ją stosować na określenie Redstone 4. Nowe informacje, do których dotarł znany informator WalkingCat, wskazują jasno, że wybór nazwy nowej aktualizacji jest już raczej przesądzony. Tym razem nazwa wypłynęła w najnowszej kompilacji Redstone 5, gdzie odkryto ją w narzędziu PowerShell. Wiosennej aktualizacji można spodziewać się już w okolicach kwietnia. Tymczasem w programie Insider można już testować nowe funkcje, które wprowadzi Redstone 5.

Wojciech Błachno
8 marca 2018, 15:22
817
Odsłony
Wojciech Błachno
8 marca 2018, 15:22
817
OdsłonyKomentarze

"Restone 5"- czyli odpoczynek? Od aktualizacji? To tak na wesoło...
Jerzy, 9 marca 2018, 14:14
Dziękujemy za czujność! :) Microsoft na pewno nie odpoczywa i pilnuje aby wszystko było dopięte na ostatni guzik - w końcu premiera SCU już za moment.
Wojciech Błachno, 9 marca 2018, 14:22
To tylko świadczy, że serwis jest czytany bardzo uważnie... Czytałem jak był Jama Mastaha i czytam nadal. Co do nazwy "Redstone" to chyba nie jest najszczęśliwsza nazwa na polski rynek, to chyba potoczna nazwa rubina, a jakie były telewizory marki Rubin niektórzy jeszcze chyba pamiętają. Co do aktualizacji w programie "insider" w którym uczestniczę to wydaje mi się że są zbyt często,jeszcze nie zagłębiłem się w bieżącej a już leci następna...
Jerzy, 9 marca 2018, 14:36
@Jerzy, miło że pamiętasz czasy Jama Mastaha. Pamiętasz także Windows Live Blog? :) Kiedy to było...
Mateusz Miciński, 9 marca 2018, 15:15
To było łączenie przez 202 122... W mojej małej firmie faktury wystawiałem z Amigi 500 a drukowałem na drukarce Star LC20. Kocham komputery ale właśnie umarł mi Win 10 Insider, muszę zaczynać od początku,żadne opcje naprawy nie zadziałały, zresztą wiersz poleceń to podstawa, to prawie jak DOS.
Jerzy, 9 marca 2018, 17:34

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.