Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Surface Pro LTE trafi do sprzedaży już na poc...

Surface Pro LTE trafi do sprzedaży już na początku grudnia

Dziś w Londynie odbyło się jedno z wydarzeń zorganizowanych przez Microsoft, mianowicie Future Decoded. Pośród występujących na nim prelegentów pojawił się między innymi Panos Panay, który podzielił się z widzami kolejnymi detalami na temat Surface Pro LTE, na którego czeka całkiem spora grupa osób, wstrzymująca się z zakupem najnowszej hybrydy Microsoftu do czasu ukazania się jej pełniejszej wersji. Wiadomo już, że nowe urządzenie będzie dostępne dla klientów biznesowych już na początku grudnia bieżącego roku.

Surface Pro

Początkowo Surface Pro LTE dostępny będzie w dwóch konfiguracjach sprzętowych. W przypadku pierwszego będzie to: procesor Intel Core i5, 8GB RAM, 256 GB SSD, nieco słabsza konfiguracja oferować będzie zaś procesor Intel Core i5, 4GB RAM oraz 128 GB SSD. Najnowsza wersja Surface Pro korzystać będzie z modemu LTE Qualcomm X16 o przepustowości rzędu 450 mbps, oferując jednocześnie czas pracy na baterii niemal identyczny, jak w przypadku jej poprzednika. Co więcej, Surface Pro LTE ma mieć możliwość skorzystania aż z 20 pasm łączności, wykorzystywanych przez telefonię komórkową (a więc również łączność LTE). Droższy wariant urządzenia kosztować ma 1,449 dolarów, tańszy zaś 1,149 dolarów. Niestety, nie wiadomo kiedy hybryda dostępna stanie się także dla sektora prywatnego.

Niestety, więcej informacji na temat Surface Pro LTE nie udzielono, wobec czego nadal nie możemy mieć pewności, że sprzęt ten będzie działać w pełni stabilnie (chodzi tu zwłaszcza o łączność modemu LTE, bowiem wykorzystano w nim dosyć młodą technologię). Raczej wątpliwe, by przed premierą urządzenia pojawiły się kolejne oficjalne informacje na jego temat, wobec czego pozostaje cierpliwie oczekiwać, aż trafi ono do sprzedaży.

Amadeusz Labuda
31 października 2017, 12:26
969
Odsłony
Amadeusz Labuda
31 października 2017, 12:26
969
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.