Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Adobe Photoshop wprowadza nowe możliwości kon...

Adobe Photoshop wprowadza nowe możliwości kontroli dla użytkowników Surface Dial

Adobe ogłosił nowe funkcje Photoshop CC dla Surface Dial, które pozwolą twórcom nieco usprawnić ich pracę. Ponadto przez najbliższe 3 miesiące do każdego zakupu dowolnego modelu Surface firma dołączy bezpłatną, 90-dniową subskrypcję nowego Creative Cloud Photography Plan z 1 TB miejsca na dysku w chmurze.

Pisząc o nowych opcjach w Photoshop, Microsoft przypomina o swoich 'twórczych' zobowiązaniach wobec klientów Surface: "Chcemy wspomóc ludzi, by mogli tworzyć bez ograniczeń, dlatego zaprojektowaliśmy Surface, aby mógł zniknąć w tle, a twórca mógł zanurzyć się całkowicie w swoim twórczym procesie". Idea zapomnienia o narzędziu pracy ma się udzielać zwłaszcza podczas korzystania z dodatkowych akcesoriów pokroju Surface Pen i Surface Dial. Zwłaszcza ten ostatni znalazł się ostatnio w kręgu zainteresowań Adobe. Możliwość kontrolowania za jego pomocą Photoshopa znana była w zasadzie już od pierwszej prezentacji, tym niemniej - jak wynika z naszego testu Surface Dial - możliwości Koła nie były nieograniczone.

Surface Dial - Photoshop

Na minionym wydarzeniu Adobe MAX w Las Vegas firma poinformowała, że dodaje do Photoshopa spersonalizowane integracje z Surface Dial. Producent uznał, że po ostatnich aktualizacjach tych funkcji w Premiere Pro nadszedł czas na ich dalsze rozszerzanie. W najnowszym wydaniu Photoshopa CC użytkownicy Surface Dial zyskają możliwość łatwej manipulacji powszechnie używanymi kontrolkami Photoshopa, pozwalającymi m.in. dostosowywać właściwości pędzla. Wszystko po to, by twórca mógł skupić się na tworzeniu, a nie szukaniu kontrolek i odrywaniu ręki od obszaru roboczego.

Surface Dial - Photoshop

Na koniec parę słów o wspomnianym planie Creative Cloud Photography - będzie on darmowy przez 90 dni dla wszystkich, którzy w okresie 18 października 2017 r. - 18 stycznia 2018 r. kupią dowolny model Surface. Promocja obowiązuje na wszystkich rynkach, gdzie prowadzona jest sprzedaż z wyjątkiem Chin i Indii.

Krzysztof Sulikowski
22 października 2017, 23:30
1 037
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
22 października 2017, 23:30
1 037
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.