Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Onex Group, wydawca CentrumXP laureatem konku...

Onex Group, wydawca CentrumXP laureatem konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

Microsoft przyznał doroczne globalne nagrody dla swoich najlepszych Partnerów. W tym roku w konkursie brało udział 2800 przedsiębiorstw z 115 krajów, które wspólnie z Microsoft wspierają klientów na całym świecie w realizacji ich strategii, celów biznesowych oraz transformacji cyfrowej. Onex Group, wydawca portalu CentrumXP, jako jedyna firma z Polski została finalistą globalnego konkursu Partnera Roku Microsoft 2017 w segmencie MŚP, otrzymując tym samym prestiżowy tytuł Small & Midmarket Cloud Solutions Award Partner of the Year.

Onex Group laureatem globalnego konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

Podczas tegorocznej edycji konkursu Microsoft Partner of the Year przedsiębiorstwa rywalizowały w 34 różnych kategoriach, m.in. w segmencie rozwoju aplikacji Microsoft, sektorze publicznym lub analizy biznesowej. W kategorii rozwiązań chmurowych dla rynku MŚP (Small and Midmarket Cloud Solution) światowym finalistą została firma Onex Group. W ten sposób znaleźliśmy się w wąskim gronie najlepszych Partnerów Microsoft, prezentując tym samym najwyższy poziom w zakresie wspierania klientów małych i średnich firm w ich transformacji do chmury i wdrażania rozwiązań chmurowych Microsoft. Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się w dniach 9-13 lipca podczas lipcowej konferencji Microsoft Inspire w Waszyngtonie.

"Czuję się bardzo dumny i wdzięczny firmie Microsoft za dostrzeżenie nas wśród tysięcy Partnerów z całego świata i nagrodzenie naszego pomysłu na sprzedaż usług cloud dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tytuł finalisty międzynarodowej nagrody z jednej strony utrwala w nas przekonanie, że biznesowa droga, którą podążamy, była dobrym wyborem, a z drugiej motywuje i zobowiązuje do dalszego, jeszcze dynamiczniejszego rozwoju” - mówi Jakub Hryciuk, Dyrektor Zarządzający Onex Group.

„Dla mnie i dla moich współpracowników tworzących Onex Group, technologia Microsoft to nie tylko praca, ale również i pasja. I to, w połączeniu z modelową współpracą z polskim oddziałem korporacji, pozwala nam odczuwać dziś satysfakcję - z nagrody oraz z wyników biznesowych, które osiągamy”dodaje Jakub Hryciuk.

Onex Group został uhonorowany za dostarczanie niepowtarzalnych usług i rozwiązań chmurowych Microsoft małym i średnim przedsiębiorstwom. Firma specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania Office 365 w modelu Cloud Solution Provider, posiadając najwięcej klientów ze wszystkich Partnerów w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie możemy pochwalić się ogromną liczbą sprzedanych licencji Office 365 oraz pozyskaniem 10 000 zadowolonych klientów.

“Ekosystem innowacyjnych i doświadczonych Partnerów jest fundamentem dla dostarczania rozwiązań i transformacji działania naszych wspólnych klientów. Z przyjemnością ogłaszamy, że firmy Sagra i Onex Group znalazły się w gronie tegorocznych zwycięzców i finalistów Microsoft Partner of the Year Awards” podsumował Ron Huddleston, wiceprezes w Microsoft odpowiedzialny za współpracę z Partnerami.

Mateusz Miciński
5 czerwca 2017, 10:49
1 142
Odsłony
Mateusz Miciński
5 czerwca 2017, 10:49
1 142
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.