Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft odświeżył Skype na Androida

Microsoft odświeżył Skype na Androida

Mobilna wersja komunikatora Skype dedykowanego platformie Android doczekała się znaczącego uaktualnienia. Wydana wczoraj nowa wersja programu oznaczona jest numerem 5.6 i wprowadza wiele różnych zmian, głównie na poziomie interfejsu użytkownika.

Jak czytamy na oficjalnym blogu Skype, w kwestii projektu produktu oraz oferowanego przez niego doświadczenia użytkownika nawet najdrobniejsze zmiany mogą mieć ogromne znaczenie. Takie własnie zmiany wprowadzone zostały w nowej wersji komunikatora Skype na Androida. Zdecydowana ich większość to drobne poprawki wizualne, które mają uczynić Skype jeszcze bardziej atrakcyjnym dla oka, a przy tym znacznie łatwiejszym w obsłudze. Modyfikacje te, jak choćby zaokrąglone awatary czy nowe kolory dymków wiadomości, to jednak nie jedyne nowości w tej wersji komunikatora.

Nowy Skype pozwala teraz na sprawne prowadzenie kilku konwersacji naraz, dzięki wyświetlaniu większej liczby otwartych czatów w zakładce Ostatnie. Zmodyfikowano także sposób oznaczania statusów osób, dzięki czemu łatwiej będzie nam się zorientować, którzy ze znajomych są aktualnie dostępni, bez względu na to, z której części aplikacji aktualnie korzystamy. Wracając jeszcze do samych czatów, w każdym z nich znajdziemy teraz różnokolorowe dymki, która pozwolą nam szybko wyodrębnić z tekstu nasze treści od treści (lub rozmów w przypadku konwersacji grupowych) innych osób.

Skype 5.6 na Androida wprowadza ponadto bliżej nieokreśloną liczbę poprawek i usprawnień, które zwiększają ogólną stabilność i wydajność aplikacji. Nowe wydanie programu możecie już pobrać ze Sklepu Google Play.

Krzysztof Kapustka
23 lipca 2015, 16:15
1 411
Odsłony
Krzysztof Kapustka
23 lipca 2015, 16:15
1 411
OdsłonyKomentarze

SKYPE = świetny zjadacz baterii
cd, 23 lipca 2015, 16:58

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.