Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Office już dostępny dla wszystkich użytkownik...

Office już dostępny dla wszystkich użytkowników Androida

Android to obecnie najpopularniejszy system mobilny na świecie - nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jeśli wierzyć danym od Google, w zeszłym roku, w jakimkolwiek przedziale miesięcznym jego system uruchamiany był na ponad miliardzie urządzeń. Tak ogromna baza użytkowników to dla Microsoftu potencjalni odbiorcy jego oprogramowania. Pakiet darmowych aplikacji z serii Office na Androida wyszedł już z fazy preview i stał się dostępny dla wszystkich użytkowników tego systemu.

Nowo wydany pakiet zastąpi wcześniejszy zestaw Office Mobile dla Androida. Mamy tu jednak do czynienia ze sporymi postępami. Nowe aplikacje Word, PowerPoint i Excel oferują bowiem taką samą optymalizację pod kątem urządzeń dotykowych, jak w przypadku Office dla tabletów z Androidem. Oczywiście uwzględniono przy tym mniejsze wymiary ekranów (poniżej 10,1 cala).

Office dla Androida

Microsoft Word

  Aplikacja Microsoft Word dla systemu Android jest stworzona do pracy w podróży. Aplikacja Word oferuje znany wygląd, sposób działania i jakość pakietu Office oraz intuicyjną obsługę dotykową, opracowaną z myślą o telefonach i tabletach z systemem Android. Nieważne, czy chcesz utworzyć elegancki dokument, czy tylko przeczytać go i wprowadzić szybkie zmiany, będąc w podróży — aplikacja Word zapewni Ci największą wydajność. Pracuj, mając pewność, że Twoje dokumenty będą wyglądały doskonale w pakiecie Office i że podczas przenoszenia ich między urządzeniami nie stracisz żadnego formatowania ani danych. Dokumenty będą łatwo dostępne w chmurze, kiedy tylko będziesz ich potrzebować. Bezpłatna aplikacja Microsoft Word zapewnia podstawowe środowisko do wyświetlania, tworzenia i edytowania dokumentów na urządzeniach o rozmiarze ekranu 10,1 cala lub mniejszym. Wszystkie funkcje aplikacji Word można odblokować przy użyciu subskrypcji usługi Office 365.

Microsoft PowerPoint

  Aplikacja Microsoft PowerPoint dla systemu Android jest stworzona do pracy w podróży. Aplikacja PowerPoint oferuje znany wygląd, sposób działania i jakość pakietu Office oraz intuicyjną obsługę dotykową, opracowaną z myślą o telefonach i tabletach z systemem Android. Nieważne, czy chcesz utworzyć elegancką prezentację od podstaw, czy tylko przeczytać ją i wprowadzić szybkie zmiany, będąc w podróży — aplikacja PowerPoint zapewni Ci największą wydajność. Pracuj, mając pewność, że Twoje prezentacje będą wyglądały doskonale w pakiecie Office i że podczas przenoszenia ich między urządzeniami nie stracisz żadnego formatowania ani wykresów. Prezentacje będą łatwo dostępne w chmurze, kiedy tylko będziesz ich potrzebować. Bezpłatna aplikacja PowerPoint zapewnia podstawowe środowisko do wyświetlania, tworzenia i edytowania dokumentów na urządzeniach z ekranami o przekątnej 10,1 cala lub mniejszej. Wszystkie funkcje aplikacji PowerPoint można odblokować przy użyciu subskrypcji usługi Office 365.

Microsoft Excel

  Arkusze kalkulacyjne programu Excel wyglądają na urządzeniach z systemem Android lepiej niż kiedykolwiek. Tworzone i edytowane przez Ciebie arkusze kalkulacyjne będą wyglądać tak samo na komputerze PC i Mac oraz na tablecie i telefonie. Program Excel oferuje znany wygląd i sposób działania pakietu Office oraz intuicyjną obsługę dotykową, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć pracę. Bezpłatna aplikacja Excel zapewnia podstawowe środowisko do wyświetlania, tworzenia i edytowania dokumentów na tabletach z ekranami o przekątnej 10,1 cala lub mniejszej. Wszystkie funkcje aplikacji Excel można odblokować przy użyciu subskrypcji usługi Office 365.

Wszystkie aplikacje z serii Office na Androida wymagają aktualizacji systemu do wersji 4.4 (KitKat) lub wyższej. Pakiet pobierzemy za darmo w formie samodzielnych aplikacji ze sklepu Google Play.

Krzysztof Sulikowski
24 czerwca 2015, 20:24
2 286
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
24 czerwca 2015, 20:24
2 286
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

 • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
 • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
 • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
 • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
 • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.