Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nowy Microsoft Dynamics CRM zapowiedziany na ...

Nowy Microsoft Dynamics CRM zapowiedziany na jesień

Wydanie najnowszej wersji programu Microsoft Dynamics CRM 2013 będzie miało miejsce jesienią tego roku. Obok standardowego oprogramowania, Microsoft zamierza wydać także wersję online tego produktu.

Microsoft Dynamics CRM, czyli zestaw narzędzi wspomagających zarządzanie relacjami z klientami, ma pojawić się w nowej odsłonie jeszcze w tym roku, a dokładniej jesienią. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym, wydanie to ma reprezentować podejście firmy Microsoft, jakie - poprzez produkt Microsoft Dynamics - zamierza ona przyjąć do tworzenia i dostarczania rozwiązań biznesowych, skupiając się głównie na ludziach.

Nowy produkt dostępny będzie w dwóch wariantach. Pierwszy to standardowy produkt Microsoft Dynamics CRM 2013. Drugi zaś to Microsoft Dynamics CRM Online Fall '13 - oprogramowanie w całości dostępne online. Nowości w najnowszej wersji to przede wszystkim nowy, szybszy i płynniejszy interfejs, dający pracownikom dostęp do ważnych dla nich informacji, w zależności od zajmowanego przez nich stanowiska. Dynamics CRM 2013 to także dostęp do informacji z poziomu wielu różnych urządzeń. Znacznie rozszerzono również możliwości współpracy między pracownikami, także w obrębie różnych sieci społecznościowych, dzięki czemu użytkownicy będą mogli łączyć się z właściwymi osobami, właściwymi zasobami, o właściwym czasie.

Użytkownicy otrzymają również nowe aplikacje mobilne, przeznaczone dla tabletów Windows 8 i urządzeń z systemem Windows Phone 8, w tym także aplikacje na systemy iOS i Android. Będzie także zapowiadana od dawna integracja z biznesową siecią społecznościową Yammer oraz możliwość czatowania z użytkownikami klientów Skype i Lync. Przed oficjalnym wydaniem, użytkownicy będą mogli przetestować wspomniany produkt, korzystając z zapowiedzianej wersji beta, która to niestety będzie ograniczona.

Krzysztof Kapustka
3 lipca 2013, 18:28
1 943
Odsłony
Krzysztof Kapustka
3 lipca 2013, 18:28
1 943
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.