Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Kończy się wsparcie techniczne Windows 7 bez ...

Kończy się wsparcie techniczne Windows 7 bez SP1

Za dwa miesiące zakończy się okres głównego wsparcia technicznego dla systemu Windows 7 bez zainstalowanego zestawu aktualizacji Service Pack 1.

Pierwszy Service Pack dla Windows 7 został wydany dokładnie dwa lata temu, a według statystyk Microsoftu z niezaktualizowanego systemu wciąż korzysta wielu użytkowników. Zgodnie z cyklem długości wsparcia, pomoc techniczna dla podstawowej wersji Windows 7 zakończy się w kwietniu tego roku.

Ci użytkownicy, którzy posiadają zainstalowany pierwszy Service Pack nie muszą się martwić o pomoc ze strony Microsoftu w razie jakichkolwiek problemów, ponieważ główne wsparcie techniczne systemu wygaśnie dopiero w styczniu 2015 roku. Natomiast pomoc związana z najważniejszymi aktualizacjami bezpieczeństwa skończy się dopiero w styczniu 2020 roku.

Service Pack 1 dla systemu Windows 7 można pobrać z Download Center Microsoftu lub przez usługę Windows Update.

Łukasz Klimkiewicz
15 lutego 2013, 14:17
5 322
Odsłony
Łukasz Klimkiewicz
15 lutego 2013, 14:17
5 322
Odsłony



Komentarze

Też nie korzystam z Sp1, ale chciałbym. Tylko jak? Jeśli po jego zainstalowaniu komputer odczuwalnie spowalnia, mam dobry sprzęt, a po zainstalowaniu SP1 gry i nie które programy uruchamiają się dodatkowe 20-30% dłużej.
Tak, 16 lutego 2013, 16:44
Skoro główne wsparcie techniczne trwa do 2015, to MS powinien wydać SP2 gdzieś w okolicy 2014/2015? Bo w tech chwili jest już ogromna ilość aktualizacji...
pRZEMEK, 16 lutego 2013, 22:23
@pRZEMEK Windows 2000 - SP4 Windows XP - SP3 Windows Vista - SP2 Windows 7 - SP1 Więc raczej nie zanosi się na kolejny SP do Windows 7 ...
Zdzich, 18 lutego 2013, 09:41
@up, raczej nie zanosi się na jakikolwiek SP dla win 8 :D
Arskardekea, 18 lutego 2013, 22:48
A co w takim razie z SP2?
maniek, 27 lutego 2013, 18:14
jak ktoś zainstalował np SP1 do Win 7 10:04:2013 to powinienem mieć te aktualizacje niech ktoś odpowie na temat tego ????????
Arcadar, 13 kwietnia 2013, 19:52