Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Wyniki wakacyjnego konkursu Portalu CentrumXP...

Wyniki wakacyjnego konkursu Portalu CentrumXP.pl

Dostępne są już wyniki konkursu, który ogłosiliśmy w wakacje w Portalu CentrumXP.pl. Zadaniem konkursowym było wymyślenie hasła reklamującego i zachęcającego do pobrania przeglądarki Internet Explorer 9. Lista zwycięzców, którym gratulujemy, dostępna jest na stronie: www.CentrumXP.pl/ASPX/Wakacje-IE9/Zwyciezcy.aspx.

Jakub Hryciuk
8 września 2011, 21:22
2 247
Odsłony
Jakub Hryciuk
8 września 2011, 21:22
2 247
Odsłony



Komentarze

Haha widzę że tylko znajomości się liczą - jak zwykle :)
Shao, 10 września 2011, 12:29
Nikogo z centrumxp.pl nie znam i wygrałem !!! :D Przyznam, pierwszy raz w tego typu konkursie ;)
Artur, 10 września 2011, 13:44
No, ja też wygrałem. Tylko teraz czekam na maila wyboru nagrody czy coś.
Wowuś, 10 września 2011, 14:06
Ja do nich wysłałem e-mail, ale ciągle brak odpowiedzi :/
Artur, 10 września 2011, 17:06
Tym razem też wygrałem. Tylko mały problem nie przysłali nagrody jeszcze z poprzedniego konkursu. Pisałem do nich to odpisywali że jeszcze kasy nie dostali od sponsora. Mam nadzieje ze dostane dwie swoje nagrody
Geoeye, 10 września 2011, 19:11
wow jestem na liście he a co wygrałem ?
super, 10 września 2011, 22:00
@Shao ja nikogo z ekipy centrum xp nie znam a jestem na liscie ps a co ja tak w ogóle wygrałem ?
super, 10 września 2011, 22:05
Niby trzeba sobie samemu wybrać nagrodę.
Wowuś, 11 września 2011, 09:38
Dziś będziemy kontakować się z wszytsimi zwycięzcami w kwesti nagród!
Kuba, 12 września 2011, 11:31
juz dostałem meila thx
super, 12 września 2011, 13:03
Ja też już dostałem. Dzięki!
Wowuś, 12 września 2011, 20:06
Kiedy można się spodziewać wysyłki nagród?
User, 11 października 2011, 11:40
Wysłałem do nich e-maila i odpowiedzi brak...
Artur, 12 października 2011, 18:00
Podobno po nowym roku będzie :/
IE19, 16 października 2011, 23:47
"Podobno po nowym roku będzie." - po nowym roku ? A dokładniej kiedy ? Luty 2012 czy Wrzesień 2012 ? ech :/
Artur, 17 października 2011, 20:06