Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Wakacyjny konkurs IE9 - jeszcze 4 dni szansy ...

Wakacyjny konkurs IE9 - jeszcze 4 dni szansy na nagrody!

Przypominamy o kończącym się w tym tygodniu konkursie związanym z naszą akcją "Wakacje z Internet Explorer 9 na CentrumXP.pl".  Reguły konkursu są bardzo proste! Aby wziąć w nim udział należy wymyślić krótkie hasło reklamujące IE9 i zachęcające do pobrania przeglądarki. Konkurs trwa do końca sierpnia, a na zwycięzców czeka sprzęt komputerowy firmy Microsoft. 

Strona akcji: www.CentrumXP.pl/InternetExplorer/

Strona konkursu: www.CentrumXP.pl/ASPX/Wakacje-IE9/

Jakub Hryciuk
28 sierpnia 2011, 23:24
2 690
Odsłony
Jakub Hryciuk
28 sierpnia 2011, 23:24
2 690
Odsłony



Komentarze

w punkcie 4.4 regulaminu tego konkursiku jest błąd ortograficzny aż oczy bolą... byście się wstydzili :)
b0n0, 1 września 2011, 09:02
Aaaha. Czyli to jeden z tych fikcyjnych konkursów. Ale żeby wszystkie nagrody zagarnąć?
Regulamin, 5 września 2011, 15:46
Jeszcze dzień się nie skończył ;)
Artur, 5 września 2011, 15:56
Na moje oko to 4 dni od 24.08 juz dano minely...
Pewny?, 6 września 2011, 15:53
"Wśród Uczestników Konkursu Organizator do dnia 05.09 2011 wybierze i opublikuje 15 najlepszych jego zdaniem Haseł" - 5 września minął, a wyników jak nie było tak nie ma :/
Artur, 6 września 2011, 16:09
A po co Wam się spieszy? Przecież wyniki pewnie nas rozczarują. :(
LadyKazik, 6 września 2011, 18:30
Jak to co się spieszy?? Złamanie Regulaminu konkursu przez Organizatora!
Yo, 6 września 2011, 19:22
No fakt, że regulamin obowiązuje obie strony.
LadyKazik, 7 września 2011, 21:04
A termin końca wyboru nagród (10.09) się zbliża.
LadyKazik, 7 września 2011, 21:06