Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Service Pack 1 dla Windows 7 wyciekł do Sieci...

Service Pack 1 dla Windows 7 wyciekł do Sieci

Do Sieci przedostała się wersja wstępna Service Pack 1 dla Windows 7. W Internecie pojawiły się także systemowe zrzuty ekranowe związane z dodatkiem.

Osoby, które miały okazję instalować dodatek, który wyciekł do Sieci, zwracają uwagę, że jego instalacja trwa znacznie krócej niż w przypadku Windows Vista. Wymagane jest na koniec dwukrotne ponowne uruchomienie komputera, by móc się cieszyć systemem Windows 7 SP1 (build 7601).

Adam Stępień
12 kwietnia 2010, 15:11
8 443
Odsłony
Adam Stępień
12 kwietnia 2010, 15:11
8 443
Odsłony



Komentarze

Dobrze, cieszę się, że można już pobrać Pakiet SP1 dla Windows Siedem. Pytanie tylko: Gdzie go można ściągnąć?! I  co się podziało z linkiem?! 
Sevenek, 12 kwietnia 2010, 15:34
Wg mnie nie ma sensu takiego wycieku instalować, nikt nie da gwarancji że ten sp1 nie jest już czymś "nafaszerowany"
lifer010, 12 kwietnia 2010, 16:56
tjaaa tak samo jak windowsy wyciekly do sieci,bzdura na resorach z marketingu nazywa sie do wyciek kontrolowany,dzieki to ja nadal pozostane na linux narka
adam, 12 kwietnia 2010, 18:47
Na jednym ze scren"ów udało mi się zauważyć napis mówiący że licencja systemu wygaśnie w ciągu 30 dni http://www.geeksmack.net/content_media/Windows7SP1BetaLeaksScreenshots_1231F/systemprops.png
kryspin013, 12 kwietnia 2010, 19:16
Sciaglem, zalozylem i okazalo sie, ze to Beta. Wiec przywrocilem system z Backup.
Gosc., 12 kwietnia 2010, 22:35
No pewnie, ze to beta. Myslales ze wersja oficjalna? Ta ma sie pojawic pod koniec tego roku. Zreszta przeczytaj pierwsze zdanie w artykule: "Do Sieci przedostała się wersja wstępna Service Pack 1 dla Windows 7".
gosc, 13 kwietnia 2010, 10:35
Tak tak, Adam. Oczywiście - nadal pozostajesz "na linux". Dlatego odwiedzasz ten portal i zabierasz głos pod różnymi pseudonimami, zawsze na jedno kopyto. Nie martw się - jak ci się PESEL trochę zestarzeje to dorośniesz i przestaniesz chrzanić takie smuty. @gość Taa. Szybko łatają. To chyba dobrze, nie? Wszystkim systemom życzyłbym tylko takiego tempa.
mruk, 18 kwietnia 2010, 11:15
Jak dla mnie mogą wypuszczać ServicePack-i co kwartał. Byle by tylko system działał sprawnie. Nie ma potzeby czekania z grubszym zbiorem poprawek przez dwa lata od premiery tylko tylko po to by Windowsowi sceptycy nie mogli smęcić o tym jak to "już coś trzeba popawiać". Znaleźli błędy i sprawnie je niwelują. To się liczy. W przeciwieństwie do niezliczonych wydań Linuxa, gdzie szybciej wypuszcza się nowy system niż usprawnia stary.
Hannibal_King, 18 kwietnia 2010, 18:30
A propo...wiadomo moze co bedzie nowego w tym SP1?:D