Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Tryb Windows XP w Windows 7 dla wszystkich!

Tryb Windows XP w Windows 7 dla wszystkich!

Tryb Windows XP - nowa funkcja w Windows 7, o której już wielokrotnie pisaliśmy, dotychczas była przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy systemów w wersjach Professional, Enterprise oraz Ultimate, a także właścicieli procesorów wspierających sprzętową wirtualizację. Ten drugi wymóg, dyskwalifikował duże grono użytkowników, którzy musieli obejść się bez tej funkcji.

Wczoraj jednak Microsoft udostępnił aktualizację Trybu Windows XP dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Po jej zainstalowaniu, nowa funkcja systemu będzie mogła być uruchomiona na dowolnym procesorze.

Nową wersję funkcji użytkownicy najdroższych wersji Windows 7, mogą pobrać z uaktualnionej strony pobierania.

Mateusz Miciński
19 marca 2010, 14:10
20 279
Odsłony
Mateusz Miciński
19 marca 2010, 14:10
20 279
Odsłony



Komentarze

Nie mogę pobrać ponieważ napisane jest ze nie dotyczy mojej wersji systemu
kryspin013, 19 marca 2010, 20:27
O co chodzi w tym wszystkim bo nie kumam?. Mam Windows 7 Ultimate, wszystko instaluje i bez problemow i super dziala. Jakie sa problemy w innym Windows 7 bez tej funkcji?.
Czytelnik., 19 marca 2010, 22:36
No może autor aktualności odpisze na pierwszy komentarz, chyba, że to lipa.
dragonik, 20 marca 2010, 15:09
@dragonik - odpiszę, czemu nie, ale jest wyraźnie napisane, że Tryb Windows XP przeznaczony jest jedynie dla systemów Windows 7 Professional, Enterprise oraz Ultimate. Jeżeli więc, posiadacie Home Premium - nie skorzystacie z trybu XP. I wnioskuję, że @kryspin013 jest posiadaczem Windows 7 Home Premium. Ot, cała filozofia...
Mateusz Miciński, 20 marca 2010, 15:38
Autor tego artykułu ma rację, posiadam system Windows 7 Home Premium. Po prostu coś przeoczyłem...
kryspin013, 20 marca 2010, 16:34
Tryb XP powinnien też być wprowadzony do Visty :/
Artur, 21 marca 2010, 00:02
 
<h1>Mylący tytuł artukułu. <h1>Tryb Windows XP w Windows 7 NIE dla wszystkich!
unID, 21 marca 2010, 11:06
Jakaś ściema. Idzie pobrać tylko do wyższych wersji. Mam Home Premium i dla niej nie ma możliwości pobrania. Autor artykułu wyskoczył " przed orkiestrę"
Piotr, 21 marca 2010, 12:49
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Autor w tym artykule napisał, że rozwiązano problem procesorów nie wspierających wirtualizacji. Nie mam mowy o rozszerzeniu trybu XP na tańszą grupę systemów win 7. Z drugiej strony autor powinien napisać: "...dla posiadaczy systemów w wersjach Professional, Enterprise oraz Ultimate mających procesor wspierający sprzętową wirtualizację."

art, 21 marca 2010, 13:16
Ściema. Nie ma tu się co oszukiwać. Mam Windows 7 Ultimate i za Chiny Ludowe nie mogę zainstalować ani XP Mode (nie ma nigdzie w menu start) ani ostatniej poprawki rzekomo likwidującej problem z korzystaniem z maszyny wirtualnej na starych prockach (mam AMD Turiona ML). WU twierdzi, że to nie jest poprawka do mojego systemu. Dziękuję za takie bajery
Chronos, 22 marca 2010, 00:12
Czytanie ze zrozumieniem, to jedno, a pisanie "prostej" składni to drugie. Słowo "dotychczas" moim zdaniem wprowadza w błąd,
autor, 24 marca 2010, 08:15
Dla wszystkich zainteresowanych użytkowników Windows 7 Professional, Enterprise i Ultimate.
    Dobrze, że zlikwidowali chociaż wymóg sprzętowej wirtualizacji, bo wiele notebooków, mimo procesorów z Intel VT, i tak jej nie obsługuje.

wroc, 5 kwietnia 2010, 11:01
Ja bym raczej napisał że "...dotychczas była przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy systemów w wersjach Professional, Enterprise oraz Ultimate i posiadających procesory wspierające sprzętową wirtualizację..." bo z wcześniejszego zdania wynika że pożna mieć windę lub procka z witualizacją.
Mimo wszystko szkoda że nie ma VPC dla niższych wersji. Cóż został równie dobry (moim zdaniem) VirtualBox.


jonson, 5 października 2010, 23:31
U MNIE TRYB XP DZIALA BEZ problemow. tylko nie wiem czy sterowniki grafiki instalowac 32 bitowe czy 64 bitowe (mam system win7 64 bitowy ultimate)
CEZAR1962, 16 listopada 2010, 21:28
mam win7 ultimate 32bity i mi nie działa czemu?
marcin, 31 stycznia 2014, 12:44
czy to jest wina procesora?
marcin, 31 stycznia 2014, 12:45