Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

0,5 mln Czytelników CentrumXP.pl

0,5 mln Czytelników CentrumXP.pl

Z radością informujemy, że w minionym miesiącu odnotowaliśmy najwyższą w historii liczbę Czytelników CentrumXP.pl. W styczniu br. 0,5 mln unikalnych użytkowników odwiedziło nasz Portal.

Liczba unikalnych użytkowników przez kilkanaście ostatnich miesięcy z reguły oscylowała wokół 480 tys./miesiąc. Spadała nieco w czasie letnich wakacji, by potem znów wzrosnąć, ale nigdy nie przekroczyła magicznej bariery 0,5 mln. Do czasu... kiedy okazało się, że system zajmujący się zliczaniem ruchu na stronach Internetowych stat.pl wykazał 508 tys. użytkowników CentrumXP.pl w styczniu 2010. Do rekordu z pewnością przyczynił się niedawno uruchomiony dział o systemie Windows 7.

Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy, że jesteście z nami. Jednocześnie zapowiadamy, że planujemy wprowadzić zmiany i usprawnienia oraz nowości, które mają sprawić, że korzystanie z CentrumXP.pl stanie się wygodniejsze, a oferowane treści jeszcze bardziej użyteczne.

Adam Stępień
7 lutego 2010, 17:34
2 812
Odsłony
Adam Stępień
7 lutego 2010, 17:34
2 812
Odsłony



Komentarze

a 3/4 to dzieci neostrady codziennie z innego ip wchodzące ;p
ehe, 7 lutego 2010, 19:00
Wątpie, by dzieci Neo wchodziły na tego typu serwisy... Noooo, są wyjątki, ale bez przesady,
Artur, 7 lutego 2010, 19:27
Nie mnie jednak to mega powód do satysafakcji, ze w końcu udało się prezkoczyć barierę 500 tys uu/m-c. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim wiernym czytelnikom! :)
Kuba, 7 lutego 2010, 22:01
Sorry, ale ja też codziennie wchodzę z innego IP, bo mam zmienne ;)... No i mam Neostradę ;D
Diken, 7 lutego 2010, 22:07
No to gratulacje. ;)
StH, 7 lutego 2010, 22:49
Ta liczba świadczy, że warto czytać artykuły zawarte w Portalu Centrum XP. Gratulacje!
JM, 9 lutego 2010, 13:38
Gratuluję Państwu i życzę byście cały czas byli tak poczytną stroną.
Henryk 56, 10 lutego 2010, 20:14
Skoro to jest centrumXP, to czemu nic o XP nie piszecie?
oluiytr5, 14 lutego 2010, 23:24
Jak to nic? a http://www.centrumxp.pl/WindowsXP ? :)
Kuba, 24 lutego 2010, 16:49
A MVP nadal nie masz i pewnie poziom 1 mln odwiedziń Ci go nie zapewni.
Gusioo, 24 lutego 2010, 17:26
no tak.. ;"> w styczniu zaczynają sie sejse na studiach :D