Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Promocja cenowa Windows 7 OEM Home Premium i ...

Promocja cenowa Windows 7 OEM Home Premium i Ultimate

Wszystkich czytelników Portalu CentrumXP.pl informujemy o dużej promocji cenowej, która od dziś do 30 listopada 2009 obowiązuje w sklepie z oprogramowaniem i sprzętem Microsoft Sklep-MSpl. Cena systemu Windows 7 OEM została znacznie obniżona!

Windows 7 Home Premium OEM (32- i 64-bit) - teraz tylko 349 zł brutto!
Windows 7 Ultimate OEM (wersje 32- i 64-bit) - teraz tylko 649 zł brutto!

Przypominamy, ze promocja trwa jedynie do 30 listopada 2009.

Jakub Hryciuk
18 listopada 2009, 23:06
7 852
Odsłony
Jakub Hryciuk
18 listopada 2009, 23:06
7 852
Odsłony



Komentarze

haha dobre, biorac pod uwage zamieszanie z OEMami :/
push, 18 listopada 2009, 23:32
Zamieszanie z OEMami to spekulacje prasowe. Stanowisko Microsoftu jest niezmienne - OEMy mogą być sprzedawane.
Kuba, 18 listopada 2009, 23:51
Tu mozna zamowic za posrednictwem Polamer, o wiele taniej. http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Order=BESTMATCH&Description=windows+7
Rys45, 19 listopada 2009, 02:08
moze byście najpierw wyjaśnili sprawę licentcji OEM co??No bez jaj...
mrubiniec, 19 listopada 2009, 07:59
Use of OEM System Builder Channel software is subject to the terms of the Microsoft OEM System Builder License. >>This software is intended for pre-installation on a new personal computer for resale.< Jarek, 19 listopada 2009, 08:35
@mrubiniec - nie ma, co wyjaśniać. Licencjonowanie OEM się nie zmieniło. Najlepiej zadzwoń na infolinie Microsoftu i przekonaj się sam: 0 801 308 801.
Adam Stępień, 19 listopada 2009, 09:40
Złożyłem sobie kompa sam. Części kupowałem w dokładnie 3 różnych sklepach komputerowych. System zamówiłem przez sklep Centrumxp.pl. Zainstalowałem (Windows 7 Home Premium OEM) go na czyściutkim dysku sam. Czy jestem legalnym użytkownikiem czy nie? Bo pytałem dzisiaj się o to sprzedawcy w sklepie VOBIS i powiedział mi, że firma która sprzedała Panu sam system zrobiła to łamiąc prawo, bo powinna go sprzedać Panu z jakąś częścią komputerową (np. myszką, dyskiem, itp...). Odpiszcie jak to w końcu jest?
Arturrrrro, 19 listopada 2009, 12:41
Ale mi promocja! Taniej jest w sklepie RAM.net
Jozin, 19 listopada 2009, 15:00
Ad. Kuba Jak stanowisko Microsoftu sie nie zmieniło?? Stanowisko Microsoftu sie zmieniło... bo zmienili zapisy EULA dotyczące licencji OEM. A to, że pracownicy polskiego oddziału są niedoinformowani, to... zupełnie inna sprawa.
Mag, 19 listopada 2009, 15:57
Pracownik VOBISu miłaby racje, gydby sprzedawał Windows 98. Od SYTsemu WIndows Xp OEMki nie msuzą być sprzedawane z żadnym innym sprzetem. Ważne jets to, ze MIcrosoft nie bierze odpowiedzialnosci za to, czy system będzie działać na komputerze, który sam sobie złożyłeś, dlatego w mysl licencji ejstes nazywany "producentem komputera". Nas w dalszym ciągu obowiązuje stanowisko polskeigo Microsoftu, a nie to co napisze jakiś portal internetowy.
Kuba, 19 listopada 2009, 16:08
@Mag. EULA? A co takiego jest tam zapisane, co się zmieniło?
Arturrrrro, 19 listopada 2009, 17:11
Każdy portal taki idealistyczny, ale jeśli chodzi o pieniądze to sobie nie żałują. Jedni sympatyzują z Microsoftem, inni zalecają nielegalną instalację Windows 7 OEM
Sandro, 19 listopada 2009, 19:40
@Kuba Nas nie obowiązuje ani to co "napisze jakiś portal internetowy", ani "stanowisko polskeigo Microsoftu" tylko umowa EULA.
Mag, 19 listopada 2009, 21:56
W EULA nic nie ma na temat instalacji oema przez zwykłego użytkownika.
Tomeczek, 20 listopada 2009, 09:54
Ciekawe że nic nie mówicie o zakacie windowsa w Chinach :) http://www.dobreprogramy.pl/Chiny-zakaz-sprzedazy-niektorych-wersji-systemu-Windows,Aktualnosc,15416.html
Argon, 20 listopada 2009, 16:24
@Tomeczek Jest coś takiego jak interpretacja, czuli EULA EULą a najwazniejsza jest jej interpretacja przez, najlepiej wydawce czyli MS. To co sie Tobie wydaje jest chyba nieistotne w porownaniu do stanowiska MS?
Kamil, 20 listopada 2009, 17:03
Więc czekamy na tym portalu na jasne i precyzyjne wyjaśnienie Microsoftu dotyczące licencji OEM!!! Czy w Polsce jest inna interpretacja licencji niż  na świecie???
esc, 20 listopada 2009, 20:23
Polecam artykuł: http://www.dobreprogramy.pl/Informacje-o-licencjonowaniu-OEM-nadal-sprzeczne,Aktualnosc,15413.html i ewentualne ustosunkowanie się do zawartości jego!!!
esc, 20 listopada 2009, 20:37
Czy w Polsce jest inna interpretacja licencji niż  na świecie??? Tak naprawdę sprzedawany jest produkt widmo . Gdzie są organizacje kosumenckie które powinny to wyłapywać itd. itp. ???
Robson, 21 listopada 2009, 19:54
To żadna promocja i rewlacyjna cena,taką samą mam w sklepie koło domu. Dodatkowo,gdyby był w tym sklepie,mam zapewnioną miłą obsługę,można wypić kawę,porozmawiać,poradzić się co dla mnie jako klieta jest ważne. To nie promocja sklepu,ale autentyczny fakt. Czasy gdy pisze się opromocjach bo jest jeden potral ,minęły ,większość z nas teraz szuka innych ofert i porównuje.Macie tu na tym portalu parę fajnych rzeczy,ale by je zapromować,wstawienie paru takich samych zdań jak na innych potralach już nie wystarczy. Pozdrawiam