Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 Ultimate BOX od poniedziałku w sprz...

Windows 7 Ultimate BOX od poniedziałku w sprzedaży!

W najbliższy poniedziałek na półki sklepowe trafi Windows 7 Ultimate BOX - najbogatsza funkcjonalnie edycja nowego systemu. Od tej pory Windows 7 będzie dostępny w sprzedaży w każdej z planowanych wydań Microsoft na Polskę.

Windows 7 pojawia się na rynku seriami - początkowo na magazynach były jedynie wersje Home Premium, następnie dotarły Professional, a teraz osiągalne będą wersje Ultimate. Tym samym można kupić już dowolną wersję Windows 7 w dowolnym wydaniu: OEM, BOX i BOX Uaktualnienie. Zamówienia można składać poprzez sklep ze sprzętem i oprogramowaniem Microsoft sklep-ms.pl.

Więcej informacji o systemie Windows 7 - w tym wymagania sprzętowe, wersje, nowości, zrzuty ekranowe, przewodniki - znajduje się w dziale Windows 7 w Portalu CentrumXP.pl.

Adam Stępień
13 listopada 2009, 11:40
6 057
Odsłony
Adam Stępień
13 listopada 2009, 11:40
6 057
Odsłony



Komentarze

ahaaa
Marucins, 13 listopada 2009, 12:14
Jak we wtorek nie dostanę w końcu systemu, to odwołuje zamówienie i kupuje gdzie indziej. Sam się sobie dziwię, że wytrzymałem już tak długo...
Siwy, 13 listopada 2009, 12:20
@Siwy: Ja też Ci się dziwię... :D
AIRmin, 13 listopada 2009, 12:59
Lol, szukalem i tego nie ma, wiec gdzie chcesz to zamowic?? W Ameryce?? :D
Marek, 13 listopada 2009, 13:02
Dlaczego tak dlugo ponad miesiac plyna statki z USA do Polski z towarem?.
Radek USA., 13 listopada 2009, 14:29
Czekam od miesiace na przesylke Ultimate 7 box. Jestem zniesmaczony ta sytuacją. Mysle ze dadza jakies gratisy, koszylki, smycze itp. Szkoda tylko ze nikt tu z wlascicieli nic nie pisze o przeprosinach za tak dlugie czekanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alek, 13 listopada 2009, 19:13
Trzeba było zamawiać na amazon.co.uk. Nie dość, że przesyłka dotarła w ciągu tygodnia to jeszcze była tańsza o prawie 400 zł.
qbus, 13 listopada 2009, 20:04
Ciekawe czy autor tego newsa tak samo "oszczędnie gospodaruje prawdą", jak w swoim newsie z 30 października 2009r. pod tytułem: "Windows 7 Ultimate BOX już w sprzedaży!" Może wszystkie jego newsy mają właśnie zawierać taką szczyptę niepewności? Kuriozum. [color=#808080"> [/color">

zedmen, 13 listopada 2009, 21:31
Na początku zwalali winę na Microsoft że nie zamówiła dla hurtowni windowsów (firma Microsoft zrobiła wielkie oczy i dementowała), póżniej firma Sklep-MS co kilka dni zwlekała i przesuwała termin co kilka następnych dni, aż doszła do 13-ego listopada. Próbowałem się kontaktować wielokrotnie, ale brak konkretnych informacji. Haotyczne wyjaśnienia. Twierdzili że co 5 minut że mają telefony i wyjaśniają. Dlaczego nie zamieścili żadnych informacji na stronach Centrum XP ?dziwne..., żeby uspokoić osoby które zakupiły 7-kę? Zastanawiające jest to że każdy klient który wydał kupę kasy został zlekceważony przez Sklep-MS a panująca deinformacja w która zapanowała przerodziła się w nienormalny Chaos !
Alek, 14 listopada 2009, 00:24
Nie rozumiem wpisujacych !!!. Czy to tak trudno zrobic sobie pudelko BOX z kartonu ???.
Jasio, 15 listopada 2009, 02:33
rozbawiles mnie Jasiu hihih
todd, 15 listopada 2009, 07:06
Dlaczego cie rozbawilem?. Windows 7 jest tloczony jednakowo. A za kolor pudelka i reszte, odpowiada tylko sam SERIAL wpisywany podczas instalacji.
Jasio, 15 listopada 2009, 17:04
@Jasio Poczytaj sobie jakie są różnice między wersją box, a oem. Jak zrobiłeś sobie wersje box z oem to gratuluje pomysłowoości.
Siwy, 16 listopada 2009, 08:39
Co za idiotyzm Microsoftu.Wyglada na to,ze wersja OEM przez zrobionym przez siebie składaku jest nielegalna.Już się zastanawiałem czy kupić.Tym sposobem WIN7 nie zyska klientów..Pozostaję przy starym systemie.Panowie,gdyby ktoś chciał uważnie poczytać na ten temat zapraszam na doreprogramy.pl.Kogo będzie stać na wersję BOX?Oto jest pytanie.
sebek, 16 listopada 2009, 18:15
dziś otrzymałem swój egzemplarz; nie zrobię jednak nigdy więcej zakupów w tym sklepie
ajk, 17 listopada 2009, 15:06
Siwy. Roznica miedzy OEM a Box jest taka, ze w BOX sa dwie plyty w podelku. 32-bit i 64-bit. W OEM jedna plyta zalezne co kupisz, 32-bit czy 64-bit. Mam obie wersje OEM i BOX i wiem co pisze. Zero roznicy w tloczeniu systemu na dysk DVD. Serial decyduje o wszystkim. Lub (Craczek)
Jasio, 17 listopada 2009, 19:21
ja dziś otrzymałem swój egzemplarz; nie zrobię jednak nigdy więcej zakupów w tym sklepie, czekałem wieki
Waw, 18 listopada 2009, 18:19
zobaczył 2 płytki w BOX i myśli, że alfa i omega, żal mi Ciebie Jasio jeśli myślisz, że tylko tym się różni OEM od BOXa
Janke5, 19 listopada 2009, 00:59
Janke5. Sluchaj kupilem w jednym dniu Windows 7 OEM tanszy i Wersje drozsza BOX w MicroCenter w Chicago . Po przyjsciu do domu. Zrobilem format obu komputerow i zalozylem drozsza BOX na obu komputerach. Bo nie chcialo mi sie OEM rozpakowywac. A chcialem sprawdzic czy na 2 komputerach da sie zalozyc Full BOX?. Po za zaktywowaniu jednego komputera, drugi nie przeszedl aktywacji. Poniewaz system mialem juz zalozony, wiec rozpakowalem OEM i wpisalem ponownie serial z OEM, i sie aktywowalo. Czyli wychodzi ze serial decyduje o wszystkim.
Jasio, 19 listopada 2009, 19:06
czyli dalej myślisz, że tylko opakownaiem się różnią i ilością płyt? to teraz wersję OEM spróbuj: a) sprzedać b) poprosić MS o wsparcie techniczne c) zainstalować na nowym kompie d) zainstalować na kompie po modernizacji e) posiadając OEM 32-bit zainstalować 64-bit i "wice wersja" za każdym razem licencja OEM mówi: Nie, BOX: Tak teraz "czaisz" różnice? ;)
Janke5, 20 listopada 2009, 11:08
Nie wiem jak jest w Polsce, ale w USA z Vista OEM ile razy zmienialem cos w komputerze, pamieci, dyski, motheboard, OK!, nie przechodzilem aktywacji. Wystarczylo wziasc telefon zadzwonic i zaraz gosciu podawal serial. Czasami pytnie bylo zawsze jedno?. Czy jeden komputer uzywam z tym OEM. Tyle !!!. A BOX chyba 3 moze 5 razy cos zmienilem, i dopiero nie przechodzilem aktywacji. OEM jak sprzedaja to przeciez osobno jest 32-bit z serialem, i osobno OEM 64-bit z innym serialem. Wiec jaki problem.
Jasio, 20 listopada 2009, 15:14
mam!mam! miesiąc po premirze ale mam..jestem hepi:(  to tylko miesiąc..mogło być gorzej..tylko o kant d...rozbić ten sklep w życiu nie spotkałem się z takim traktowaniem klienta, mało tego nawet nie otrzrymałem wylosowanej nagrody OMIJAJCIE TEN SKLEP BO JA NA PEWNO TAK  TO ONEX GROUP????
zawidziony klient, 28 listopada 2009, 00:03