Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 już prawie gotowy

Windows 7 już prawie gotowy

13 lipca to data zakończenia prac nad najnowszym, flagowym produktem Microsoftu - Windows 7.

Po roku efektywnych testów i ciągłych wycieków nowych buildów do sieci torrent, które pojawiały się niemal co drugi tydzień, Microsoft jest już prawie gotowy do oznaczenia Windows 7 jako RTM (release to manufacture) – produktu właściwie gotowego do wypuszczenia na rynek. Aktualnie zespół Microsoftu pracuje jeszcze nad systemem pod kątem naprawy drobnych błędów, głównie kosmetycznych.

Po 13 lipca system trafi z pewnością do producentów sprzętu, aby Ci mogli rozpoznać i wyeliminować ewentualne konflikty między nim, a swoimi urządzeniami. Jak donoszą niektóre źródła, również posiadacze płatnych subskrypcji TechNet oraz MSDN będą mogli otrzymać wersję RTM niedługo bądź nawet zaraz po jej ukończeniu.

Przemysław Dziak
5 lipca 2009, 08:19
3 568
Odsłony
Przemysław Dziak
5 lipca 2009, 08:19
3 568
Odsłony



Komentarze

"Jak donoszą niektóre źródła, również posiadacze płatnych subskrypcji TechNet oraz MSDN będą mogli otrzymać wersję RTM niedługo bądź nawet zaraz po jej ukończeniu." A wraz z tym sieć p2p i znów kolejny leaked bedzie pobierany przez wszystkich.

MM, 5 lipca 2009, 12:37
I po co będą go tak wcześnie wydawać. Jakby jeszcze troche nad nim popracowali to byłby o wiele lepszy niż teraz.

Rainero, 5 lipca 2009, 21:55
Dla mnie jest juz super!!!. Wiadomo ze to co jeszcze nie dziala, to znaczy, ze jeszcze swiadomie nie jest zintegrowane z systemem. Jak "Pin to Taskbar" i pare innych rzeczy. Inaczej jakby wszystko hulalo, to nie bylaby Beta tylko Full wydanie. Kiedys czytalem ze Windows XP w chwili wypuszczenia, mial ponad 35 tys bledow. I tak naprawde zaczal dobrze hulac z SP2.  Widnows Vista mial okolo 15tys bledow. Windows 7 bedzie mial nie wiecej jak 2 tys bledow, tak podaja zrodla. Pozniej to usuna service pack.

Rys45, 6 lipca 2009, 01:37
Windows 7 E Europe Windows 7 Home Premium E x64_23 jezyki //http://***//

Cwany Lis z USA, 6 lipca 2009, 02:28
Lepiej tego nie sciagac. Tak okrojone na Europe, jak salata.

Cwany Lis z USA, 6 lipca 2009, 05:09

Denerwuje mnie tylko ta zasrana Unia Europejska, bo ja nie chcę mieć okrojonej wersji... I dzięki tym zasranym specjalistom, to teraz muszę kupować wersję ENG w USA... :[


AIRmin, 6 lipca 2009, 19:15
"Po roku efektywnych testów i ciągłych wycieków nowych buildów do sieci torrent, które pojawiały się niemal co drugi tydzień, Microsoft jest już prawie gotowy do oznaczenia Windows 7 jako RTM (release to manufacture)"

Robienie prania mozgu. Przeciez kazdy wie, ze to bylo kontrolowane umieszczenie w p2p a nie przypadkowy wyciek.
 
AIRmin:
 
Okrojona wersja? Instalujesz Firefoxa i masz pelna. No tak.. ale dla Windowslamera to juz za trudne...

UAdmin, 7 lipca 2009, 00:20
@UAdmin, a kto twierdzi, że to były przypadkowe wycieki? Windows 7 pojawiał się w p2p i już. Nazwanie tego wyciekiem jest trafnym określeniem.

Przemysław Dziak, 7 lipca 2009, 08:31
@PseudoAIRmin:
Stary dla mnie to Ty jestes Windowslamerem...
Pracuje z kompami dłużej niż masz lat... A więcej niż 15 nie masz...
Jak jesteś taki mądry to powiedz jak normalny użuytkownik ma zainstalować sobie Firefoxa na systemie gdzie nie ma przeglądarki...
Jak sobie ściągnie instalkę z sieci ??
I co mądralo ??

AIRmin, 7 lipca 2009, 17:57
do Rys45: błędy to przede wsystkim luki i językowe gafy to że na tą chwilę zapowiadają że 2 tys błędów to nie znaczy że tak pozostanie ...
shadow, 8 lipca 2009, 08:57
Jak zainstaluje bez przeglądarki?? Jest wiele sposobów. Jednym z nich może być uruchomienie Linux"a z live cd, pobranie instalki na dysk i po kłopocie. No chyba że ktoś takowego systemu nie posiada... Następnym sposobem jest przysłowie "Przezorny zawsze ubezpieczony" :D Ja zawsze gdy ściągam najnoszwsze wersje jakichś programów, to nagrywam je sobie na PenDrive"a, i mam jak by np na takie przypadki :D Bo po instalacji np strszej wersji zawsze już ją można potem zaaktualizować.

^^&&, 9 lipca 2009, 10:57
AIRmin :) a o ftp zapomniałeś ?? wiele razy już o tym mówili :)

m., 10 lipca 2009, 21:43
Przecież CentrumXP w jednym ze swoich newsów podał, że Microsoft udostępni specjalne narzędzie do ściągnięcia przeglądarek. Najlepsze jest to, że nawet w komentarzach tego newsa były posty typu "a niby jak ściągnąć przeglądarkę bez przeglądarki"