Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 - kiedy i dla kogo?

Windows 7 - kiedy i dla kogo?

Już za dwa tygodnie, 10 lipca br., będzie gotowy Windows 7 w wersji ostatecznej, która niebawem będzie skierowana do produkcji. Trzy dni po ustaleniu końcowego kształtu nowego systemu i skompilowaniu go wszystkie działy Microsoft mają opowiedzieć się za uznaniem kodu jako ostatecznego.

W ten sposób zatwierdzona przez Microsoft wersja RTM systemu Windows 7 trafi nastepniu w ciągu kilku dni do subskrybentów programów MSDN i TechNet oraz klientów biznesowych. Osoby, które nie mają dostępu do tych specjalnych i płatnych kanałów dostarczania oprogramowania Microsoft, będą zmuszone poczekać do czasu ogólnej dostępności produktu, co nastąpi 22 października 2009.

Więcej informacji o nadchodzącym wielkimi krokami Windows 7 można znaleźć w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Adam Stępień
25 czerwca 2009, 22:14
6 322
Odsłony
Adam Stępień
25 czerwca 2009, 22:14
6 322
Odsłony



Komentarze

"Osoby, które nie mają dostępu do tych specjalnych i płatnych kanałów dostarczania oprogramowania Microsoft, będą zmuszone poczekać do czasu ogólnej dostępności produktu, co nastąpi 22 października 2009."

 
albo poczekać jak ktoś udostępni obraz z MSDN i TechNet bądź od klientów biznesowych :)

 
pzdr

michau, 25 czerwca 2009, 23:13
obraz obrazem a legalne klucze to skąd? polska mentalność i piracenie? heh
Aras, 25 czerwca 2009, 23:37
Aras, klucz z bety jeszcze będzie działał :) do października wystarczy :D

GONZAL, 25 czerwca 2009, 23:57
Mnie bardziej interesuje kiedy Windows 7 pojawi się na MSDN AA co bym mógl sobie legalnie zassać :D
Andrew®, 26 czerwca 2009, 00:26
Nic dziwnego ze Microsoft sie spieszy. Zostalo tylko 4 miesiace do 22 pazdziernika. A to juz bardzo malo czasu, jak na produkcje w tloczniach plyt DVD, podelek, instrukcji manual. Pakowanie, i wysylka w swiat.
Radek USA., 26 czerwca 2009, 00:30
@GONZAL Jeśli tak, to jak najbardziej popieram :-) @Andrew Nie tylko Ciebie to interesuje, jestem tylko ciekaw jaką nam dadzą wersję, Buissnes czy Ultimate ;-)
Aras, 26 czerwca 2009, 02:29
ta kto wie skąt go sciągnąć? ale full version zeby nie było niespodzianek - chce go pierw przetestować xD ..

napalony, 26 czerwca 2009, 08:48
@napalony - http://www.centrumxp.pl/Windows7/ :)

Adam Stępień, 26 czerwca 2009, 10:14
A mi się niepodoba to, że nie będzie możliwości upgrade"u z Windows Vista do Windows 7... ech, nie uśmiecha mi się kopiowanie 250GB danych tylko po to, żeby zainstalować mowego Windows"a :/ Microsoft głupio zrobił, że coś takiego wymyślił, a KE głupio zrobiła, bo sie na to zgodziła...

Gardner, 26 czerwca 2009, 10:40
Gardner a kto ci kazał trzymać tyle danych na partycji systemowej :D<br />

W2009, 26 czerwca 2009, 16:31
@Aras mi się wydaje, że dadzą wersje Professional i Enterprise (patrząc na to, że teraz na MSDN AA są dostępne Business i Enterprise ;-)
Deja Vu, 26 czerwca 2009, 17:23
@W2009 Mam prawo trzymać dokumenty na tej partycji, a także mam prawo je zachować po instalacji nowego systemu. Dlatego też nie rozumiem posunięcia Microsoftu, że tym razem nie wypuśli normalnej wersji Windows 7, tak jak to było z xp i XP N oraz Vistą i Vistą N...
 
To raz, a dwa to to, że większość ludzi w Europie nie ma pojęcia, że instalując Windows 7 E potracą swoje dokumenty, bo przecież wcześniej jak upgrade"owali XP do Visty to dokumenty zostały... Nie każdy interesuje się systemami operacyjnymi, żeby sprawdzać jaki ten nowy OS będzie i czego będzie wymagał (oprócz wymagań systemowych i ceny, ale to już raczej po premierze systemu).

Gardner, 27 czerwca 2009, 09:27
cacy,cacy,podnieta sięga zenitu a będzie jak zawsze,cena będzie nieodpowiednia do produktu [czyt.wysoka"> i ludziska znów oleja produkt bo prawa rynku są jasne:gdy będzie tanie to będą kupowac,ale poco-wywalic cene na maxa bo przytym muszą zarobić inni i każdy to oleje,kupią, tak maniacy i kujony dla pochwalenia się innym a naród będzie znów kąbinował jakies lewizny,kopie, itd,itp bo jak ma to być vista 2 po liftingu za tą samą cene,eeeeeeeeee cieńko to widze[cóż to moje zdanie i domysły">

boguś, 28 czerwca 2009, 06:30
Vista osiągnęła status RTM 8 listopada, natomiast do kanału MSDN AA trafiła oficjalnie 21 listopada. Ciekawe jak będzie z siódemką. Zatem skoro oficjalna zmiana w RTM nastąpi 13 lipca to być może jeszcze w tym miesiącu będzie można ją nabyć poprzez kanał.

MSDNAA, 30 czerwca 2009, 23:05
@Gardner: Jak sie nie pomyślało o spartycjonowaniu to teraz masz prawo czyscic 250GB :p