Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Tapetki z logo Windows 7

Tapetki z logo Windows 7

Serwis Redmond Pie udostępnił do pobrania dziesięć tapetek na pulpit o tematyce Windows 7 w rozdzielczości 1680x1050 pikseli. Tapety są inspirowane nowym logo systemu Windows 7, które prezentuje zupełnie odmienną cyfrę "7" od tej, do którego do niedawna przywykliśmy.

Warto zaznaczyć, że nowe logo wywołało wątpliwości odnośnie wiarygodności modeli pudełek, które zaprezentowaliśmy na początku maja. One bowiem po raz pierwszy ukazały nowe logo Windows 7 ze zmienionym krojem czcionki dla cyfry "7". Na wielu zagranicznych serwisach spekulowano, czy zdjęcia są prawdziwe i niejednokrotnie zakładano nawet ankiety na forum. W międzyczasie sam Microsoft zaczął ekspansję nowego logo na swoich stronach oraz podstronach i już nikt nie miał wątpliwości, czy modele pudełek to fake'i (podróbki). Ostatecznie wszyscy mogli się przekonać, że "to nie jakiś gościu z Polski z masą wolnego czasu i Photoshopem pod ręką" spreparował te zdjęcia, a są one autentyczne.

Adam Stępień
30 maja 2009, 22:45
8 926
Odsłony
Adam Stępień
30 maja 2009, 22:45
8 926
Odsłony



Komentarze

jak dla mnie to te pudelka sie maja nijak do tego loga, ot kolorystyka podona, ale kroje, wyglad wszystko jest "nie takie"

wisnia, 30 maja 2009, 22:59
Ma ktos juz nowy Build SP1 7138 z 28 Maja 2009?. SP1 Buil 7138 Przerabia Windows 7 Ultimate, na Windows 7 Professional. Mniej Bajerow. http://www.ihackintosh.com/2009/05/windows-7-build-7138-service-pack-1/
Rys45., 31 maja 2009, 03:51
@Rys45 - b. 7138 jeszcze nie ma w sieci, ale to pewnie kwestia czasu ;)

korniszon, 31 maja 2009, 11:41
Może mi ktoś wytłumaczyć po kiego ściągać nowego builda jak się tylko pojawi? Bo mąćmy szczerzy co na tym zyskujecie? Poza tym, że macie wyższy numerek. Odpowiedź jest prosta nie wiele, a może nawet nic. Szansa na to żeby Microsoft doda coś nowego jest bliska zeru. Osobiście używam 7100 64-bit, i nie widzie większej różnicy w porównaniu w buildem 7056. No może poza tym, że jak jest ustawiony pokaz slajdów na pulpicie to mi się nie wali po wyjściu z sleep. Więc tak naprawdę co wy zyskujecie? Pominę fakt upierdliwości ponownej instalacji systemu, konfiguracji itp. Itd. Pomijając fakt, że przez to jak zapukają do was smutni panowie w Blue to możecie mieć problemy. Dlaczego się pytacie? Fakt iż jest to wersja nie skończona nie oznacza, że można ją sobie od tak po prostu ukraść. Od razu odpowiem na pytanie a co ich powstrzymuje (boys In blue, ma się rozumieć) od spałowania nas w przypadku RC? Przecież to też jest z ciągnięte. Ano i jest. Ale panowie policjanci zajmujący się przestępstwami w internacie zapewne wiedzą o tym iż Microsoft rozdaje coś za free. I to by było na tyle. A i może mi ktoś powiedzieć co takiego mają nowsze buildy czego 7100 nie ma?? Po za jakimś dziadostwem które ktoś tam wrzucił… ;)
Szymon, 31 maja 2009, 12:32
Drogi Szymonie, nikt nie każe ci instalować każdego nowego wyciekniętego buildu. Robią to zazwyczaj "hardkorowi" testerzy, którzy chcą znać jako pierwsi zmiany w kolejnych wersjach. Co do szanownych panów w niebieskich mundurach, to nie wiem dlaczego mieliby się doczepić do siódemki, skoro to jeszcze nie produkt finalny - używamy go na własne ryzyko (tak jak możemy nadal legalnie i za darmo korzystać z Longhorna), więc każdy nieoficjalnie udostepniony build jest legalny, za free ;)

janek2012, 31 maja 2009, 17:05
Fakt, może ciut przegiąłem mówiąc o panach w niebieskim. Plus za longhorna jak by się uparli to by cie dojechali. Gdyż ma to finalna wersje. Znaczy się Windows Vista. Poza tym fakt takie testowanie to hardcore. Przyjmując info jakie się pojawiło na Centrum.XP o tym, że leek Win7 RC ma jakieś dziadostwo wrzucone. I jeszcze na takich buildach za bardzo nie ma co testować. Jak mówiłem wcześniej korzystałem z builda 7000, poczym z 7056, a teraz 7100. Między 7000 a 7056 faktycznie była spora różnica. Wydajniejszy, i w ogóle. Ale jedyną zmianą jaką zaobserwowałem pomiędzy 7056 a 7100 to zmiana ikonki katalogu Games. No i jeszcze nie mam już problemów z tapetą. I tyle. Znaczy się chce przez to powiedzieć, że takie przeskakiwanie w builda, na build jest mało sensowne. Ale to moje zdanie, i nie ma musu żeby się z nim zgadzać.
Szymon, 31 maja 2009, 17:29
@Szymon - Jeżlei nie wiesz czego szukać w nowszych bulidach, a Twoja wiedza na w/w temat ogranicza się do problemów z tapetą i zmainą jakiejś ikonki, to nie mamy o czym rozmawiać... ale to moje zdanie, i... wiesz co dalej... ;)
Pozdrawiam

korniszon, 31 maja 2009, 18:39
Może mi ktoś wytłumaczyć po kiego Szymon wstawia tu te swoje wypociny? Bądźmy szczerzy, przecież te jego mądrości od siedmiu boleści tylko zaśmiecają tego newsa. Tyle słów a sensu zero. Szymek... przenieś się na Onet. To jest miejsce dla ciebie.
Jarek, 2 czerwca 2009, 17:28
Świetne tapetki będą pasowały do Visty Sp2 czyli Windows 7 :D