Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Microsoft Windows 7 z oficjalną datą premiery...

Microsoft Windows 7 z oficjalną datą premiery

Microsoft oficjalnie poinformował, że jeszcze w tym roku dojdzie do premiery najnowszego systemu operacyjnego z rodziny Windows.

Windows 7 to najnowszy OS Giganta z Redmond. Do wczoraj jego producent, czyli oczywiście firma Microsoft utrzymywał, że rynkowy debiut systemu odbędzie się trzy lata po udostępnieniu poprzedniego, którym jest, rzecz jasna, Vista. Jednak rychła premiera bety Windowsa 7 oraz jego wersji RC (kandydat do edycji finalnej) pozwalała przypuszczać, że sklepowe wydanie ujrzy światło wcześniej. I tak też się stanie.

Microsoft zaktualizował bowiem swoje plany i podał do publicznej wiadomości, że Windows 7 ukaże się okresie przedświątecznym. Informację tę, w imieniu całego zespołu, przekazał starszy wiceprezes, Bill Veghte.

Adam Stępień
12 maja 2009, 20:58
4 601
Odsłony
Adam Stępień
12 maja 2009, 20:58
4 601
Odsłony



Komentarze

Wiadomo,że Vista to NIEWYPAŁ TOTALNY!!! Mam nadzieję,że siódemka będzie kompatybilna z programami a przedewszystkim będą beż żadnych problemów chodzić gry z 2008 a nawet starsze. Wątpię,czy Microsoft zmądrzał,ale poczekajmy i zobaczymy,bo jak na razie głośno jaki to bezpieczny będzie system a nic nie piszą o kompatybilności,itd.Sterownik to każdy umie znalęzć!!! Dla mnie system moze się uruchamiać i pół minuty,ale żebym miał pewność,że przy instalacji jakiekoć programosa nie wyskoczy mi monit typu: Brak kompatybilnośći,itp.
KOMPATYBILNOŚĆ, 12 maja 2009, 22:04
No i gitara :) już nie mogę się doczekać ;)
Miałem Win7 RC i uruchomiłem z ciekawości grę "Wiggles" dość stara gra, już nie pamiętam coś koło 2002 roku wyszła. Smigała bez żadnych problemów :)

gonzal, 12 maja 2009, 23:39
...a na Viście przy klikaniu w EXE. wyskakiwał błąd :/

gonzal, 12 maja 2009, 23:40
Ludzie zaczną się "jarać" Windows"em Seven i znów stanie się to samo co stało się z Windows"em Vistą (wcześniej wychwalaną!).
Nie ma to jak stary, poczciwy Windows XP. Jeżeli Microsoft zainwestował by w jego rozwijanie, to wtedy należał by się im ogromny pokłon.
&lt;br />Jeżeli nadejdą czasy takie że będę musiał przejść koniecznie na Windows"a Seven to wtedy na niego przejdę, lecz do tej pory powiem tak: I <3 XP.

Enpeiks, 13 maja 2009, 00:27
Mam nadzieje ze Polski Portal uzywajac slowa przed Swietami. Ma na mysli 25 Listopada 2009. W USA okres przedswiateczny to "Thanksgiving" ostatni czwartek Listopada. Nie ma w USA wiekszego Swieta, gdzie amerykanie wydaja kase w tysiacach dolarow.
Radek USA., 13 maja 2009, 00:59
Do KOMPATYBILNOŚĆ!. Napisz konkretnie co masz przeciwko Vista?. Uzywam juz od 2 lat Vista 64-bit z 8GB Ram i super mi dziala. W koncu mozna cos robic w multimediach i grafice. Czy ty przypadkiem, nie masz komputera z Win 95 lub 98 i probujesz zakladac Vista?. Problem maja ci, co nie zmieniajac komputera, zakladaja system pod stary komputer.
Mis 45., 13 maja 2009, 01:37
Radek USA. Zgadzam sie z Toba w 100%. Dla Polakow Mikolaj i Gwiazdka, to podstawowe Swieta w Grudniu i calym roku. W USA Thanksgiving to WIELKIE.... SWIETO....., po ktorych amerykanie sa juz splukani z kasy. Tylko w Thanksgiving w USA, sprzedaje sie najwiecej towaru w tym komputrow i oprogramowan w calym roku. Wydajac Windows 7 juz po Thanksgiving, po ostatnim czwartku Listopada. Zapewne obrosnie kurzem na polkach sklepowych do nastepnych Swiat w 2010 roku. Bill Veghte, wydajac oswiadczenie, za pene mial na mysli przed Swietami Thanksgiving !!!.
Steve USA., 13 maja 2009, 03:52
Mis 45 -> Ciekawe po co ci 8GB Ramu,chyba do latania samolotem bo 4 czy 8 to i tak nie zauważysz różnicy.A jesli chodzi o mój sprzęt to nie jest stary.Procek czterordzeniowy,4GB ramu,grafika z obsługą DX10.To dla ciebie stary komp,hehehe.... A co do Visty to poczytaj se fora,jaki to jest według ciebie wspaniały produkt.
KOMPATYBILNOŚĆ, 13 maja 2009, 04:47
To wez sobie podlacz kamerke Sony i w Vegas Pro lub w Adobe Premiere Pro, zacznij montaz kawalkow filmowych. Zapewniam cie ze roznica bedzie znaczna w montzżu i exporcie materialu filmowego. Po za tym w systemach 32 bitowych, polowa z karty graficznej idzie do pamieci. Nie po to kupilem, NVidia 9600GT 1GB by w systemie mieć 512MB. Jesli masz system32bit, to wejdz do systemu i zobacz ile zżera ci system z Katay Graficznej. W dzisiejszych czasach idealny system, to 64 bitowy z duza iloscia pamieci, do obrobki fotografi cyfrowej w Adobe Photoshop. Kto nic nie tworzy tylko na forumach siedzi. Windows 3.11 mu nawet starczy.
Mis 45, 13 maja 2009, 05:15
Jak czytam fora o Vista, to boki zrywam. Albo gosie maja stary sprzet, albo nic na tym sprzecie nie tworza. Uzywalem Windows 3.11, 95,98 Milleniu, Windows 2000, WinXp. Vista dal mnojej pracy jest super. teraz od 4 miesiecy Windows 7 tez zachwalam. Goscie sobie nie radza. Czytalem na tym forum, ze ktos nie mog zalozyc drivers pod 64 bit zwyklego "Wireless USB Adapter". Bo wychodzil mu error. Drivers sie zalozyly a Wireless USB Adapter nie dzila. A gosc nie pomyslal by wejsc do systemu, i dac by system przeszukal caly dysk "C". Odpisalem mu i wielkie dzieki. A meczyl sie 2 miesiace.
Mis 45., 13 maja 2009, 05:22
Nie bójmy się powiedzieć czego pragniemy! Jeśli tego nie powiemy, nie dostaniemy tego. Windows XP SP4 z firewallem dwukierunkowym, wbudowanym antywirusem Morro, przeglądarką Gazelle.Chcemy tego, wykrzyczmy to!

podpis, 13 maja 2009, 05:29
TU PRZECZYTAJ ((http://blogs.technet.com/mkedziora/archive/2008/07/25/projekt-mojave-czyli-nowa-vista.aspx))
Mis 45, 13 maja 2009, 05:33
@ kompatybilnosc:
 
4GB ramu na xp ? i ile sytem widzi tego ramu i z jakiej jego ilosci korzysta? bo w systemach 32bit konczy sie wtedy adresowanie... i nie starczy na inne podzespoły...
 
karta graficzna z DX10- gratuluje szkoda tylko ze gry pod xp nie obsluguja DX10
 
4 rdzenie... to ze Vista radzi sobie duzo lepiej od XP z wielordzeniowymi procesorami to stwierdzony fakt.
 
reasumujac kolega KOMPATYBILNOSC ma komputer z systemem który nie jest w stanie obslyzyc jego sprzetu... PRO!

Buzz, 13 maja 2009, 09:00
A wszystko dlatego, że kolega KOMPATYBILNOŚĆ nie jest kompatybilny z dzisiejszymi czasami... jego problemy z Vistą to poprostu USER ERROR :)

Andrzej.K, 13 maja 2009, 10:10
@Mis 45 - ,,W dzisiejszych czasach idealny system, to 64 bitowy z duza iloscia pamieci, do obrobki fotografi cyfrowej w Adobe Photoshop. Kto nic nie tworzy tylko na forumach siedzi. Windows 3.11 mu nawet starczy,,
A tak na marginesie mam pytanko. Czy ten twój Adobe Photoshop jest legalny??? Ludzie których znam chwalą sie posiadaniem tego drogiego programu lecz niestety mają piraty a torrentów. Jeżeli ty do nich należysz to jesteś złodziejem i zyczę przyjemnej obróbki zdjęć.

krysban, 13 maja 2009, 14:19
Takie z was kozaki?? Wspomnijcie poczciwego Windowsa 95 odrazu gęby wam sie zamkną.

Anonim, 13 maja 2009, 21:37
Każdy może mieć i używać programy, takie jak Photoshop w pełni legalnie... testując je przez 30 dni. A potem np. po ponownej instalacji znowu i tak dalej w nieskończoność. Zatem końcówka Twojego komentarza jest na bardzo niskim poziomie... O ile nie niższym.
@krysban, 13 maja 2009, 21:41
"Enpeiks 13 maja 2009, 0:27 (komentarz czeka na akceptacje moderatora)
Ludzie zaczną się "jarać" Windows"em Seven i znów stanie się to samo co stało się z Windows"em Vistą (wcześniej wychwalaną!).
&lt;br /> Nie ma to jak stary, poczciwy Windows XP. Jeżeli Microsoft zainwestował by w jego rozwijanie, to wtedy należał by się im ogromny pokłon.
&lt;br /> &lt;br />Jeżeli nadejdą czasy takie że będę musiał przejść koniecznie na Windows"a Seven to wtedy na niego przejdę, lecz do tej pory powiem tak: I <3 XP."
&lt;br />
Jakoś ja się nie jarałem Win Vistą, ani trochę... nie wiem o co Ci chodzi... Pisz za siebie.&lt;br />

gonzal, 13 maja 2009, 23:31
@krysban - Gosciu ty nawet swojego nicka nie potrafisz napisać a bierzesz sie za pisanie komentarzy i to w dodatku wyjątkowo durnych. Ty zapewne testujesz Photoshopa i inne programy przez 30 dni a następnie reinstalujesz Windowsa żeby znowu potestować i tak w kółko. Hahahahahaha!!!  Człowieku na jakim ty świecie żyjesz - wszyscy których znam mają większość programów w tym MS Office zassanych z torrentów. Niektórzy mają AutoCad i jak myślisz zapłacili za niego 27000 zł??? Zastanów się chłopie zanim znowu cos głupiego napiszesz.

krysban, 14 maja 2009, 13:52
Nie mogę już się doczekać na w7 by go wypróbować. XP technologicznie już się zestarzał, nie ma co ukrywć, ale nie zaminiłbym go na Vistę, za duży rozdźwięk wśród użytkowników i mnie też wiele razy zawiodła. Miejmy nadzieję, że spełni nasze oczekiwania.

alladyn, 16 maja 2009, 17:17
Bardzo podobaja mi sie osoby, ktoych poglady sa jak choragiewka na wietrze. jak na forum napisza ze vista be to trzeba bluzgac. jak ktos w przyplywie dobrego humoru napisze, ze mu sie xp podoba to na pewno tak jest.
 
ja osobiscie zaczalem przygode z komputerami od win95 i vista mi odpowiada NAJBARDZIEJ. do minusow zaliczyc trzeba czasem mala kompatybilnosc z programami, ale absolutnie nie ze sprzetem!!!
 
pozdrawiam osoby, tak bezmyslnie wierzace we wszstko co przeczytaja w roznych zakatkach miejsca o ktorym mozna powiedziec "shit in - shit out"

flopper, 17 maja 2009, 08:48
A co z ceną W7 w złotówkach? Czy będzie można ominąć naszych polskich cwaniaków dystrybutorów i kupić taniej polskie Windows 7 gdzie indziej. Wiadomo kryzys, tną pensje a nowy system chciałoby się mieć.
Morlok, 24 maja 2009, 09:53