Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Sterowniki dla kart nVidii i ATI pod Windows ...

Sterowniki dla kart nVidii i ATI pod Windows 7

Windows 7 pozostaje co prawda jeszcze w fazie testów, ale nie przeszkadza to producentom w wydaniu już dziś certyfikowanych wersji sterowników dla swoich produktów, tak jak właśnie zrobiły to firmy AMD i nVidia, które udostępniły sterowniki dla swoich kart graficznych z certyfikatem WHQL.

Sterowniki GeForce 185.85 są przeznaczone dla kart graficznych z serii GeForce 6, 7, 8, 9, 100 i 200. Zawierają one model WDDM w wersji 1.1 dla GeForce 8, 9 i 200 (DirectX 10) oraz WDDM w wersji 1.0 dla geForce 6 i GeForce 7 (DirectX 9), a także obsługują wszystkie interfejsy API Windows 7 wspierane przez GPU(DirectX Compute, Direct2D, DirectWrite, DXVA-HD). Więcej informacji znajduje się w dokumencie Informacje o wersji.
nVidia GeForce 185.85 WHQL dla Windows 7
nVidia GeForce 185.85 WHQL dla 64-bitowego Windows 7

Sterowniki ATI Catalyst 9.4 są przeznaczone dla kart graficznych z serii ATI Radeon HD 2xxx, 3xxx oraz 4xxx. Zapewniają one pełny model WDDM w wersji 1.1.
ATI Catalyst 9.4 WHQL dla Windows 7
ATI Catalyst 9.4 WHQL dla 64-bitowego Windows 7

Adam Stępień
11 maja 2009, 13:38
10 343
Odsłony
Adam Stępień
11 maja 2009, 13:38
10 343
Odsłony



Komentarze

Czym roznia sie te sterowniki ati catalyst 9.4 64bit zajmujace 41.2MB, od Catalyst Software Suite znajdujacych sie troche wyzej na stronie ati i zajmujacych  63.6MB?

dejv, 11 maja 2009, 21:02
Pewnie tym że te tutaj są do Windows 7 a tamte do XP/Visty ;D

Master, 11 maja 2009, 21:43
obie paczki sa pod vista/7

dejv, 12 maja 2009, 00:19
zonk polega na tym ze catalysty 9.4 nie wspieraja starszych kart, mam x300, zainstalowalem 9.3 od visty, ale choc sterownik sie zainstalowal, to control center sie nie chce uruchomic. Chyba ze to wina zabezpieczen lub .net. Ma ktos jakies sugestie?

blamek, 12 maja 2009, 12:59
@blamek: ciesz sie bo moja wogole nie jest wspierana i trzeba modowane stery sciagac.

gordon, 14 maja 2009, 14:48
Mam taki mały problem, miałem Windows 7, ale po instalacji sterownika 185.85 NVIDIA ekran migał jak przy zmianie rozdzielczości (niezawsze, ale czasem i po tym zawsze nastepował restart. Wkurzające było to, że podczas ogladania filmów też sie restartował, na karcie GeForce 4 MX 440 działo dobrze, ale nie bylo efektu Aero, na Windows XP problem tej taki, że wciąż miga, ale nie restartuje to komputera. I jakość filmów (myślałem, że to kodek), ale na GF4 ładnu obraz, a na GF6800 mam jakieś białe klatki skaczące po całym ekranie filmu...<br /><br />Czy ktoś na forum ma taką kartę i te same problemy na tym samym sterowniku?

ZduneX25, 16 maja 2009, 22:12
http://www.youtube.com/watch?v=bsOEgShQ7kQ