Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Tagi, nowe menu i inne nowości na CentrumXP.p...

Tagi, nowe menu i inne nowości na CentrumXP.pl

Większość z Was jest pochłonięta konkursem Windows Rozwinie Skrzydła, niemniej chcielibyśmy Was zapoznać z niektórymi zmianami, jakie niedawno wprowadzilismy na CentrumXP.pl.

Zdecydowaliśmy się wzbogacić newsy i artykuły na Portalu o tagi, które powinny pomóc w jeszcze lepszym wynajdywaniu pożądanych informacji z jeszcze lepszą precyzją. Ostatnie aktualności są już oznaczone tagami - słowami kluczowymi dla danej publikacji. Możecie od dziś przeszukiwać archiwalne newsy pod kątem przypisanych im tagów. Trzeba od razu zaznaczyć, że tagowanie newsów na razie obejmuje stosunkowo niewielką ilość newsów, niemniej z biegiem czasu ta funkcja powinna być, wierzymy, bardzo przydatna.

Menu z ruchomymi panelami, jakie widzicie u góry na stronie głównej CentrumXP.pl, każdej podstronie, a nawet na forum dyskusyjnym, doczekało się małego "przemeblowania". Postaraliśmy się przywrócić niegdyś popularne działy CentrumXP.pl, które niedawno nie były tak wyeksponowane.

Chcielibyśmy Wam podziękować za wszystkie głosy, których było w sumie około 6 tys., w ankiecie dotyczącej Windows 7 - tego, jak postrzegacie ten system w świetle nadchodzącej premiery. Dzieląc się ogólnymi wynikami głosów naszych Czytelników, informujemy, że 30% użytkowników uważa, że Windows 7 będzie absolutnym hitem, 35% wróży, że nowy system będzie bardzo dobry, choć rewelacji nie będzie. Głosy neutralne (Trudno powiedzieć) i nieprzekonujące (Nic szczególnego, Vista z SP2) to podwójne 14%. Najmniej liczne grono 7% głosujących przewiduje kompletną kompromitację nowych "okienek". Nowa ankieta - osiągalna m.in. poprzez dział DirectX na CentrumXP.pl - to pytanie, czy bylibyście zainteresowani mobilną wersją Portalu (CentrumXP.mobi). Zachęcamy do oddawania głosów.

Adam Stępień
17 kwietnia 2009, 20:05
4 516
Odsłony
Adam Stępień
17 kwietnia 2009, 20:05
4 516
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.