Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 RC jednak później?

Windows 7 RC jednak później?

Windows 7 w wersji RC (kandydat do edycji finalnej) może pojawić się pod koniec maja, a nie w kwietniu. Microsoft rzekomo miałby dać testerom więcej czasu na wykrycie błędów.

Jak dotąd niepotwierdzone informacje wskazywały, że kandydat do wersji finalnej Windowsa 7 (Release Candidate) zadebiutuje 10 kwietnia tego roku. Dzisiaj jednak, na łamach portalu TechConnect Magazine, pojawiła się kolejna plotka na temat planowanej daty wydania Windowsa 7 RC. Okazuje się bowiem, że poprzednia wiadomość mogła mieć wiele wspólnego z prawdą, lecz Microsoft postanowił przesunąć premierę Windows 7 RC na koniec maja. Powodem takiej decyzji mogłabyć chęć dopieszczenia produktu - testerzy mieliby więcej czasu na wyłapanie kolejnych usterek w najnowszym systemie operacyjnym Giganta z Redmond.

Konsekwencją tej decyzji może być także opóźnienie daty wydania edycji sklepowej. Być może faktycznie Windows 7 pojawi się w sprzedaży dopiero na początku 2010 roku, jak od samego początku oficjalnie twierdził Microsoft? Przypomnijmy, że niektórzy pracownicy firmy utrzymywali, że "siódemka" ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. Były to jednak wieści zakulisowe.

System Windows 7 jest dostępny do pobrania w wersji Beta 1. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Adam Stępień
16 marca 2009, 19:57
3 783
Odsłony
Adam Stępień
16 marca 2009, 19:57
3 783
Odsłony



Komentarze

Widać że Microsft nie chce mieć takich problemów jake są z Vistą. Lepiej dopracować niż poźniej wydawać naduch SP-aki.
Piotrek, 16 marca 2009, 20:12
Zgadzam się, niech go dopracują. Najlepiej żeby zrobili w końcu wirtualne napędy. Ze sprzętem nie ma takiego problemu, Windows Update automatycznie szuka mi sterowników.

Tommy Vercetti, 16 marca 2009, 20:17
Nareszcie myślą mózgiem, a nie portfelem. 

Kaktus, 16 marca 2009, 20:23
a moim zdaniem jednak myślą portfelem, a to dlatego że właśnie na tym im zależy by sprzedać więcej Visty. Taka polityka MS :) Oni nie chcą za często wydawać systemów, bo najpierw chcą zarobić dobrze na jednym. Ale to, ich małpy ich cyrk.

and, 16 marca 2009, 21:35
Dziwne bo ja mam taka wersje:
7057.0.090305-2000_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GB1CULFRER_EN_DVD
I podczas instalacji  w miejscu licencji mam wzmianke RC 1.
 

milo77, 17 marca 2009, 00:26
i oczekuję prostej odpowiedzi.syn kupił WinXp oryginalną fimową wer z kluczem,kupił mi też laptopa,dwa komputery pracują w sieci poprze router w  w jednym mieszkaniu.Jednak nie mozna mieć tej samej wer. na obu komputerach,wniosek sym ma Win,ja emeryt muszę kupić
(chcąc mieć wer. oryginalną firmową) sobie nową płytę?.Moim zdaniem to pomieszanie z poplataniem i wyciaganie pieniędzy z kieszeni naiwnych ludzi!.Można bowiem łatwo spradzić
Imap kompa i stwierdzić że to co napisałem jest prawdą,więc proszę mi odpowiedzieć za co mamy płacić podówjna stawkę???
petrus

proste pytanie, 17 marca 2009, 04:34
@proste pytanie
A co my Microsoft? Ich nie obchodzi że jesteś emeryt. Nędzne wytłumaczenie.

assa, 17 marca 2009, 08:33
a jak sobie kupisz np. telewizor, to masz go jednoczesnie w kuchni i w sypialni? czy tez musisz dokupic drugi, zeby korzystac z takiego luksusu?
odl, 17 marca 2009, 08:52
@milo77
No i co z tego, że masz 7057 z opisem RC1. Ja ci mogę napisać, że też mam 7057 z opisem RC1.
Tylko czy jak sobie nakleję na czole karteczkę z napisem Bill Clinton, to automatycznie się nim staję...?

Jarek, 17 marca 2009, 08:56
@Petrus
A ty z księżyca spadłeś? A może byś chciał kupić jedną płytę z Windowsem i ją na 100 komputerach instalować, co...? Albo jeszcze parę kopii wypalić i na Allegro opychać... boś emeryt...
Ty jesteś chyba emeryt służb mundurowych, bo z myśleniem (i pisownią) u ciebie coś nie tak...

Jarek, 17 marca 2009, 08:59
@proste pytanie haha dobry żart kolego, emeryt z ciebie jak z koziej du** trąba. A krowy latają... No a co, zdziwiony, że musisz kupic drugiego Windowsa? A gdzie tam jest napisane, że licencja tego Windowsa jest na 2, 3, czy więcej komputerów? Ja też mam 2 komputery i dwa kupione Windowsy. Było stać na komputer za 2tys, to i powinno cię było stać na oprogramowanie za 300zł.

and, 17 marca 2009, 11:31
Witam drogiego emeryta, i wszystkich pościarzy...
 
@odl / @proste pytanie
 
@Odl myśle, że przykład z telewizorem, jest za trudny dla starszych ludzi... oni nie widzą analogii, dwa telewizory, a dwa komputery, do telewizora nie musisz dokupywać oprogramowania żeby działał.
 
Myśle, że lepszym przykładem było by posiadanie dwóch samochodów, i zatankowanie jednego, to że jeden zatankowałeś, nie znaczy, że oba będą jeździły... chyba, że przelejesz sobie bęzyne z jednego na drugi, ale to pracochłonne (tak jak formatowanie, i wgrywanie Windy na drugi komputer, pod warunkiem, że mamy licencję BOX). Jeśli Panie emerycie chce Pan "jeździć swoim samochodem", a Pana syn chce "jeździć swoim" to musicie wczejśniej zatankować ... to też wyciąganie pieniędzy z naiwnych ludzi? też płacenie podwójnej stawki? Niech Pan się cieszy, że Windowsa tak naprawde kupujew Pan raz i "jedzie", z benzyną tak różowo już nie jest, ona się kończy i trzeba znowu kupować ... i syn też musi jeśli chce jeździć swoim samochodem. :)
 
Myślę, że teraz Pan zrozumie tę "niesprawiedliwość". 

sutkak, 17 marca 2009, 12:35
jakby mógł skopiować paliwo tak samo jak skopiowac dane to wątpie czy zatankowałby drugi raz ba wątpie by ktokolwiek na tej stronie to zrobił

kolejny głupi przykład, 17 marca 2009, 14:24
Dajcie sobie panowie już spokój z tymi przykładami. Widać, że emeryt jest upośledzony i tak już zostanie do końca jego dni...

Jarek, 17 marca 2009, 14:47
Robicie problemy... Obecnie z Windowsem już tak nie jest :P Mam Viste Ultimate x64 i na pudełku pisze mi jak byk LICENCJA NA 1-3 STANOWISK :D
 
Panie emeryt kup pan Viste... :D

AIRmin, 17 marca 2009, 15:23
Wersje BOX maja ta zalete ze mozna je miec wiecej niz raz jednoczesnie. Np Office Pro moge miec na laptopie i na desktopie jednoczesnie wg tego co pisze na opakowaniu...

Gekon, 17 marca 2009, 17:42
pan uposledzony emeryt już kupowac nic nie musi,podobnie uposledzeni jak sa nauczyciele!.
Wy też kiedyś się zestarzejecie i nie bedziecie nadarzac za technika która wciąż dynamicznie się zmienia,i nigdy nie jest stała!.Pan emeryt wykształcił bezinteresownie wielu zdolniejszych od Was złosliwych programistów i być może sa zatrudnieni w MC Sof-cie,życzę Wam panowie experci takich podzieńkować jakie otrzymałem tutaj od Was.Stworzyłem sobi dzisiaj swojego własnego liinuxa bez Waszej wydatej pomocy,jesli się ma pieniążki synkowie ubeków to mozna sobie kupić co się zapragnie.Jednak pamięć zapisaną w sercach wdzięcznych uczniów kupić się nie da!,ja już kupować nie muszę,osiągnąłem to co chciałem,Wam zaś zostaje wstyd,jesli macie sumienie!
koniec kropka
petrakwap

petrus, 17 marca 2009, 20:07
odrobina pokory bardzo sie przydaje,mnie tacy jak Wy uczyli jej przez  50 smutnych lat,i wasze wygłupy tego nie zmienią.Biedna Polska jesli jeszcze nią jest,będziecie mieli swój wymarzony Raj,gdzie wszystko mozna sprzedać i kupić - naprawdę?
zyczę wszystkiego dobrego twórcom Win,Wam blogerzy też,to jest koniec bajki starego sklerotyka,więc cieszcie się i radujcie pajdokracja króluje :p

p.s, 17 marca 2009, 20:13
za  39 lat  uczciwej pracy,za bezinteresowne nauczanie,z rozwiazywanie błyskwicznie broblemów zwiazanych z elektroniką na forach.spoktkała mnie nagroda tu za chwię sczerosci.
Awiec teraz bedzie politycznie,i ostro = nie będę jużnigdzie nikogo uczył,nigdy nigdzie ani na forach elektronicznych,ani na foram politycznych,ani na bloga związanych z zwyczajnym ludzkim zyciem,ani na blogach zwiazanych z wiarą!.To nie jest zemsta starego człowieka,zemsta nalezy do Boga,i oby przyszła jak najprędzej,ja mam netu już serdecznie doś,ogłupiajacej polityki durniów z wyboru,zdrajców Narodu Polskiego,sprzedawczywków za "miskę soczewicy"
którzy zabiją ojca i matkę za nią!.Zabrano mi wszystko co miałem,zniszczono moje zycie irodziny.
To jest Wasza polityka panowie experci,i za nia przyjdzie rychło nagroda!
a teaz już pa,nic Wam nie jestem winien,Wy dług wobec Polaków spłacać będziecie do konca swojegożycia
to jest klatwa petrakwapa!!!

petrus, 17 marca 2009, 21:19
Panu juz podziekujemy, tak to jest, jak Bog chce kogos pokarac to najpierw zabiera mu rozum, a potem cala reszte ... Panu juz podziekujemy

@petrus, 20 marca 2009, 11:31
kur** odp***** sie od człowieka, mózgi wam zeżarło kompletnie? Co wy chcecie? Człowiek zadał normalne pytanie i powinien dostać normalną odpowiedź a wy go wyzywacie. Takie z was mądrale a głupiego windowsa użyć nie potraficie. Żal takich ludzi. POJEBY

..., 21 marca 2009, 18:48
a jak sobie kupisz dwa telewizozy to nie możesz na nich jednocześnie oglądać tego samego programu? np w kuchni i w pokoju? Bo co prawo zabrania?
do odl, 21 marca 2009, 23:59
Napisałem co myślę na temat praw autorskich i jak się ma do tego prawo, myśłenia niektórych z tego forum, oraz ich debi..lizmu a przede wszystkim postępowaniu Microsoftu, broniłem PETRUSA, ale niestety zostałem zbanowany przez centrumXP (pos.,ługiwaczy Mi..crosoftu ch..yba)
do petrus i innych, 22 marca 2009, 00:05
Sutkak, a jak zatankujesz do swojego samochodu paliwo to czy możesz nim wozić inne osoby? Biorąc pod uwagę twój tok rozumowania to te inne osoby kradną paliwo, bo przecież za nie nie zapłaciły! Jak ty zapłacisz za paliwo do swojego auta to czy nie możesz wozić nim kogoś kto za nie nie zapłacił? Czy prawo tego zabrania?
do petrus i innych, 22 marca 2009, 00:12
Taki to internet ANONIMOWY, można nawtykać ludziom kiedy się chce i komu się chce. Zgadzam się z Tobą kupując oprogramowanie kupuję wartość intelektualną i powinienem mieć prawo spożytkować ją na własne potrzeby i potrzeby własnego gospodarstwa domowego czyli np zainstalować system operacyjny na kilku komputerach które DO MNIE NALEŻA (w sumie korzystam cały czas z tej samej wartości intelektualnej za którą zapłaciłem) i nie powinno to nikogo interesować, że mam w każdym pokoju komputer (a pokoi mam 12) i w samochodzie wożę lapka to ja z tego korzystam! A propo przykładów to czy jak kupujecie płytę DVD z filmem to jest tam napisane MOŻNA JĄ ODTWARZAĆ TYLKO W JEDNYM ODTWARZACZU? czy jak raz obejrzycie na odtwarzaczu w kuchni o potem na odtwarzaczu w pokoju to ukradniecie tą wartość intelektualną? czy jak raz obejrzycie to już nie wolno jej drugi raz obejrzeć? Jak kupicie ksziążkę (też wartość intelektualna) to też jes napisane w spisie treści, że wasza rodzina nie może jej przeczytać? No w sumie jak wasi członkowie rodziny przeczytają tą książkę to jakby nie patrzeć kradną wartość intelektualną PRZECIEŻ ZA NIĄ NIE ZAPŁACILI. a co z gazetami, które wyrzucacie na śmietnik, przecież ktoś ma DO TEKSTÓW ZAWARTYCH TAM PRAWA AUTORSKIE, czy łamiecie prawo? Przecież każdy zbieracz makulatury może przeczytać co jest tam napisane, a to się już nazywa nieodpłatne rozpowszechnianie wartości intelektualnych czyli po prostu kradniecie i udostępniaci nieodpłatnie innym!
hej petrus, 22 marca 2009, 00:20
Prawo w Polsce zabrania kopiowania i rozpowszechniania (odpłatnie czy nieodpłatnie) kopii wartości intelektualnych, ale na boga NIE ZABRANIA POSIADANIA TYCH KOPII, co dziwniejsze nie zabrania przyjmowania tych kopii od innych (co się ma wkrótce zmienić, niedługo przyjmowanie tych kopii od innych stanie się nielegalne). Co to jest PIRACTWO? Jest to rozpowszechnianie (odpłatnie lub nieodpłątnie) wartości do których nie posiada się praw autorskich! (niedługo również przyjmowanie wartości od osoby, która nie posiada praw autorskich). Tak więc, czy pan emeryt staje się złodziejem, jeżeli zainstaluje to samo oprogramowanie na dwóch komputerach będących w jego posiadaniu? (czytaj jedno gospodarstwo domowe) mimo iż MicroSoft napisał NA JEDEN KOMPUTER? Przecież pan emeryt zapłacił do hol;ery za to oprogramowanie! Czyli nabył je legalnie, nie ukradł go nigdzie, ZAPŁACIŁ ZA NIE, czy je rozpowszechnia? Ludzie stuknijcie się w łeb i się ocknijcie bo na pewno śpicie i żyjecie w świecie marzeń sennych i propagandy różnych wielich koncernów (np. MicroSoft) a to właśnie ta propaganda nakręca im sprzedaż. Czy jak kupując baterię do budzika to przypadkiem nie jest na niej napisane tylko w jedny urządzeniu i nie można jej przełożyć np do pilota TV?
hej petrus, 22 marca 2009, 00:23
A ty SUTKAK to się spróbuj najeść i tym samym sprawić aby wszyscy w twojej rodzinie się najedli, jeśli masz taki sposób rozumowania (debil do potęgi XXX), czy jak ku.rwa zatankujesz swój samochód paliwem np.: pk.n orl.en to możesz tym samochodem jechać tylko ty i nikt więcej, czy jednak możesz zabrać pasażerów? a jak zbierzesz pasażerów to czy ci twoi pasażerowie kradną paliwo, które ty zatankowałeś?. Ludzkość byłaby na poziomie małpy gdyby nie wymieniała ze sobą informacji, czyli korzystała z wartości intelektualnych innych. A ty SUTKAK to spróbuj zamieścić na tym forum choć jedną literę z mojego tekstu to cię pozwę do sądu o naruszenie praw autorskich! (tak prawo dopuszcza taką możliwość, zacytuj mnie a jesteś skończony, zostajesz złoziejem!) Może ten pan jest i starszy, może i już ma rozum nie ten i nie potrafi się przed wami DEBILAMI bronić, ale spróbujcie się ze mną wszyscy idio..ci. A jakby tak Microsoft nagle ogłosił, iż można przechodzić przez pasy tylko na czrrwonym świetle to też byście w to uwierzyli? Po prostu nie mogłem się powstrzymać jak przeczytałem co tu się wypisuje, pozdrawiam wszystkich tych co są przy zdrowych zmysłach, a tym co są nienormali i wyzywają innych to może już dziękujemy
hej petrus, 22 marca 2009, 00:25
dzieki za oboronę,problem polega w tym ze jak byłem potrzebny zawsze do mnie znaleziono dorogę.Jednak jak ja potrzebuję pomocy,monożą się problemy i czesto sięmnie nazywa głupcem!.W MC.Soft nie pracują głupcy i doskonale wiedzą o co mi chodzi (w tej chwili piszę z pirackiej kopii i można to bardzo łatwo sprawdzić),ale łatwiej jest mnie nazwać ubekiem prawda???.
ps.wersje win dla firm sa chronione innymi prawami niż wer. urzytkownika,i pamiętajcie dzieciaki że sroce z pod ogona nie wypadłem,z Win stykam się już kilkanaście lat i coś niecoś z niego poznałem
na koniec życze wszystkiego dobrego,trochę luzu i mniej trolowania!
Wesołych Świąt,może choć któryś Zmartwychwstanie warto!

petrus, 12 kwietnia 2009, 11:38
kłopot z legalnym wejsciem do internetu skonczył się,mam już gotowegosamodzielnie ustawionego Linuxa!,z darmowymi programami które stworzyli dobrzy ludzie dla ubogich!
MC.Soft
życzę szczęścia w zawodach!
mnie Win przestał już bawić,zbyt wiele bólu z nim przezyłem!

ps., 12 kwietnia 2009, 19:24