Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Sterowniki do kart graficznych dla bety Windo...

Sterowniki do kart graficznych dla bety Windowsa 7

nVidia wystosowała oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowała o wydaniu sterowników do kart graficznych przygotowanych z myślą o posiadaczach testowej wersji Windowsa 7.

GeForce 181.71 dla Windows 7 i dla 64-bitowego systemu, bo o nich mowa, są dedykowane GeForce'om z serii 6xxx, 7xxx, 8xxx, 9xxx oraz 200 i zawierają w sobie oprogramowanie do PhysXa v9.09.0203. Po zainstalowaniu nowych sterowników na komputerach z GeForce'ami 8xxx, 9xxx i 200 z DirectX 10 pojawi się WDDM v1.1, natomiast WDDM v1.0 zostanie zainstalowany na pecetach z GeForce'ami 6xxx i 7xxx z DirectX 9. Ponadto warto zaznaczyć, że opisywane driwery obsługują Direct3D, Direct2D, DirectWrite, a także CUDA, PhysXa (rzecz jasna) oraz SLI na DX 9, DX 10 oraz OpenGL.

“Wierzymy, że nasz ogromny wysiłek i dwuletnia współpraca z firmą Microsoft wyda owoce i opłaci się szczególnie posiadaczom GPU GeForce, w momencie gdy Windows 7 pojawi się oficjalnie." - powiedział Dwight Diercks, wice-dyrektor w dziale oprogramowania NVIDIA. “Nasi klienci domagają się większej szybkości i bardziej wizualnych wrażeńa za sprawą wielu nowych funkcji wykorzystywanych przez procesory graficzny wliczając w to obliczenia DirectX, wierzymy, możemy zapewnić, że Windows 7 będzie dobrze przygotowany aby sprostać tym potrzebom.”

Adam Stępień
3 marca 2009, 18:41
4 274
Odsłony
Adam Stępień
3 marca 2009, 18:41
4 274
Odsłony



Komentarze

Warto sciagnac, bo ostatnia wersja Windows 7 Build 7048 x 64bit Ultimate. Nie ma juz w sobie drivers (beta) do kart graficznych. Ciekawa rzecz!. Mozna juz odinstalowac Internet Explorer 8 z systemu. Microsoft spelnil warunki Unii. Hahaha.

radek USA., 4 marca 2009, 05:15
Ciekawe kiedy wyjdzie sterownik dla laptopowej serii M, bo pod mojego Geforce 8600M GS ten sterownik nie podchodzi :( a ostatni wydany jest na viste 64bit

Witek, 4 marca 2009, 07:36
Poprawdzie to "driwery" bo to ani nie driver"y nie nie drajwery, tylko jakiś pośredni twór pomiędzy. A najlepiej jako stery / sterowniki to zapisać.

BizU, 4 marca 2009, 14:00
A kiedy beda porządne sterowniki do ATI???
Janson_55, 4 marca 2009, 17:52
Niech no zrobią Sterowniki do Belinea z Firmy Max Data, bo nie ma sterowników na W7 i śmigam na sterach Visty, bo Stery XP wywala.<br /><br />Banalnie ogląda się filmy z W7, skoro że nie ma wymaganych sterowników.<br /><br />Pozdrawiam.

CPT, 8 marca 2009, 22:11
Wysypał mi się W7 7000, problem też z połączeniem, Ludzie jak oglądam film na tym systemie, to skacze obraz filmu, szlag jasny mnie trafia !!<br /><br />DAJCIE STEROWNIKI DO BELINEA Z FIRMY MAX DATA !!<br /><br />Skoro systemy wystartowały..., TO KIEDY WYSTARTUJĄ STERY DO BELINEA MAXDATA ??

CPT, 18 marca 2009, 14:13
U mnie te sterowniki na build 7048 potrafi podczas uruchamiania gier wywalić BSOD.

Andy, 19 marca 2009, 21:58
no tak źle to nie miałem (BSOD) ale najnowsze stery Nvidii nawet na Xpku sp3 coś nie działają jak należy. Co chwila Xp zwisa podczas grania w Cod4, a nigdy tak nie było :(. W win7 sporadycznie zamaist wygładzania krawędzi pojawia się efekt pikselizacji całego ekranu - u mnie tak 20x20 px mające rozsiane po większości ekranu i do tego mieniące się kolorami i błyskające jak neony na domie towarowym , buu. Zwisu systemu nie było ale.....restarty już zaliczyłem, decyzja płytu głównej. Fakt mam OC na procku ale temp. nie przeszła nigdy poza poziom 57C a jak pamiętam dla serii E2XXX dual core to na pewno poziom bezpieczny bo i bez OC często taki poziom osiągałem
z@interesowany, 22 marca 2009, 02:14
Kolego, SP3 Odinstaluj, bo to rozwala system, miałem SP3 i kleiło się do niego wszystko co mu wpadło, oraz ciężko było mi odinstalować wiekszość programów.<br />SP3 nie jest stabilna, bo jest niestabilna w 98%, tak jak Vista.
Nie polecam, po tym incydencie musiałem formata robić, SP3 to dodatek który ściąga, modyfikuje Wirusy, na SP3 zanotowałem 80 przypadków napadów wirusów, a na SP2 ani jednego.
 
Ktoś z Microsoftu powiedział: "Tylko Idiota zainstaluje SP3"

CPT, 27 marca 2009, 21:53
@CPT
Bardzo ciekawe... Posiadam XP SP3 zainstalowane od ponad pół roku. Stabilny jak nic, a do tej pory antywirus zgłosił aż 3(!) wirusy, które się nawet do systemu nie przedostały. Informacje wyssane z palca?

viralion, 6 maja 2009, 21:21