Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows Rozwinie Skrzydła - nowa akcja na Cen...

Windows Rozwinie Skrzydła - nowa akcja na CentrumXP.pl

Niektórzy zauważyli już pierwsze wzmianki o nowej akcji w Portalu CentrumXP.pl: Windows Rozwinie Skrzydła. Otrzymujemy od Was coraz więcej pytań na ten temat, dlatego uruchomiliśmy specjalny blog, na łamach którego będziemy w miarę upływu czasu wyjawiać kolejne informacje i szczegóły.

 www.WindowsRozwinieSkrzydla.pl [witryna]
 www.WindowsRozwinieSkrzydla.Spaces.Live.Com [blog]

Oficjalny start akcji Windows Rozwinie Skrzydła jest zaplanowany na 26 lutego 2009, zatem bądźcie czujni.

Adam Stępień
23 lutego 2009, 22:45
2 948
Odsłony
Adam Stępień
23 lutego 2009, 22:45
2 948
Odsłony



Komentarze

jesli to kolejna "super" akcja CXP jak ostatnie konkursy to lepiej nawet jej nie zaczynajcie

wisnia, 23 lutego 2009, 22:51
Ludzie dajcie już spokój ! Przynajmniej coś się dzieje. A tak poza tym: "Każdy ma prawo do błędu".

rockets93, 23 lutego 2009, 23:25
Jak rozumiem userowi wiwsnia nic nie udało się wygrać stąd to rozgoryczenie. Nie chcesz - nie bierz udziału. NIetstey na tym polegają konkursy, nie każdy może wygrać.

Kuba, 24 lutego 2009, 08:50
akurat wygranie mi nie bylo potrzebne do nieczego :) chodzi o to, ze konkurs byl skandalicznie zle zorganizowany o czym zreszta nawet byla dosc ciekawa dyskusja na wss.pl

wisnia, 24 lutego 2009, 13:41
swoja droga nie zwalajcie swojej porazki i niekompetencji na czyjesz rzekome rozgoryczenie, poprostu jak teraz bedzie cos robic to zrobcie to dobrze, a nie tak jak bylo ostatnio i bedzie ok :)

wisnia, 24 lutego 2009, 13:44
pewnie bedzie to akcja typu zrob wlasne ikonki, tapety, motywy do windy i sie nimi podziel.

kor, 24 lutego 2009, 14:26
Wy jesteście zawistni, i chorzy. Jak dla mnie tak ciekawego konkursu, w którym tak łatwo wygrać nagrody, dawno nie było. W dużym lotku w życiu tyle nie wygrałem. A Kubie, bo jak sądze on jest organizatorem, gratulacje, za to, że coś się dzieje i, że potrafi coś zrobić.
 
P.S
Jak chcecie to zróbcie sami taką "akcje"..

tomekgolab, 24 lutego 2009, 18:26
Człowieku(tomekgolab)poczytaj swoje posty na forum dotyczące konkursu!
Jeśli czytam twoje posty na forum i tu to mam wrażenie ,że to nie jest to ta sama osoba??? Może tylko podobny nick?Czy w życiu też jesteś taki chwiejny? Jeśli jesteś "ten sam" to uważam ,że to Ty jesteś chory.
Pozdrawiam

tomg, 24 lutego 2009, 19:39
Nigdzie nie napisałem czegoś w stylu: "jesli to kolejna "super" akcja CXP jak ostatnie konkursy to lepiej nawet jej nie zaczynajcie"

tomekgolab, 25 lutego 2009, 12:01
,,Twój Windows jest prosty, bezpieczny i wydajny,,
Panie Stepień widzę że masz niezłe poczucie humoru z tym bezpieczeństwem Windy. Prosty - tak zgoda, a co do wydajności to różnie z tym bywa.

mc, 25 lutego 2009, 19:48
Jak instalujesz regularnie uaktualnienia, to ejst bezpieczny :-)

Kuba, 26 lutego 2009, 01:58
@Kuba: OK zgoda tylko że MS długo (a nieraz bardzo długo) karze nam czekać na załatanie wykrytej luki i to miałem na myśli. Powstaje wtedy otwarta furtka stanowiąca zagrożenie. W linuksie luki są łatane bardzo szybko - czasem w tym samym dniu.

mc, 26 lutego 2009, 10:38
nie byliście w stanie dłuższej domeny wymyślić? jestem rozczarowany.

soda2, 1 marca 2009, 12:59
miejmy nadzieje, ze ty razem bedzie dobrze przeprowadzony konkurs i bedzie to rehabilitacja za ostatni :)
troche tylko moim zdaniem z dlugoscia przesadziliscie trwania, ale niech bedzie ;)

wisnia, 2 marca 2009, 21:17