Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Znamy datę wydania Windowsa 7 RC

Znamy datę wydania Windowsa 7 RC

Kandydat do wersji finalnej Windowsa 7 pojawi się w kwietniu - informują redaktorzy portalu Neowin, którzy twierdzą, że otrzymali tę wiadomość na zasadach wyłączności od Microsoftu.

10 kwietnia będzie dniem wydania systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Release Candidate (RC - kandydat do wersji finalnej) - wówczas niemal końcowa edycja najnowszego OS-a Giganta z Redmond zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym (prawdopodobnie na takiej samej zasadzie, jak beta) - informuje portal Ars Technica. Warto dodać, że wieści na temat konkretnej daty wydania Windowsa 7 RC uzyskali pracownicy serwisu Neowin. Podobno wprost od samego Microsoftu.

Niestety, mimo wszystko Gigant z Redmond nie potwierdził, czy Windows 7 trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Chociaż wszystko na to wskazuje. Wszystko, czyli 10 kwietnia - data wydania kandydata do wersji finalnej oraz 1 sierpnia - koniec beta testów.

Adam Stępień
22 lutego 2009, 19:02
4 475
Odsłony
Adam Stępień
22 lutego 2009, 19:02
4 475
Odsłony



Komentarze

Daje glowe ze na 24 Listopada, Najwieksze Swieto Amerykanskie, gdzie amerykanie wydaja tonami pieniadze, kupujac najwiecej w danym roku w sklepach, system ten bedzie na polkach sklepowych. Wydanie w innych miesiacach nie ma juz sensu.

Radek USA., 22 lutego 2009, 19:58
Microsoft dobrze wie, ze po 24 liatopada, juz po Swiecie "Thanksgiving Day" nikt nie kupi komputera w USA w danym roku 2009, i az do kwietania 2010. Kazdy w USA zaczyna wydawac pieniadze, dopiero po okresie roliczeniowym, po 15 kwietniu. To bedzie na 24 listopada 2009 !!!. 

Radek USA., 22 lutego 2009, 20:16
Zakończą w sierpniu wydadzą w przszłum roku? Dobrze że ma bulid 7022 który mi już wystarcza, bo jest naprawde dobry. SpeedTouch 330 z neostradą śmiga jak talala.

Piotrek, 22 lutego 2009, 20:36
Mnie udalo sie sciagnac Build 7032 6.1.7032.0.winmain.090129-1812


. To dobiero smiga !!!. 7000 i 7022 to prototypy.


Radek USA., 22 lutego 2009, 20:43
I gdzie Ty znalazles link do tego buildu... Pewnie M$ podeslal Ci linka na emaila :P

sab3r, 23 lutego 2009, 11:34
A ja szukam i nigdzieniemogę znależć. Wiara z dobrychprogramów pisze, że już mają build 7046

@Radek USA, 23 lutego 2009, 13:03
7041 to RC i ma wyjść 10 kwietnia, najnowszy build to 7041

OzzMaster, 23 lutego 2009, 13:05
Miałem na myśli że buld 7046 to RC :)

OzzMaster, 23 lutego 2009, 13:06
sab3r, Na platnych forach znajdziesz. Ja sciagam teraz 7046. W koncu $3,75 dolara za jedno sciagniecie to pestka.<br />

Radek USA., 23 lutego 2009, 13:59
Platnych to znaczy jakich bo chetnie zaplace jesli dasz linka :">

sab3r, 23 lutego 2009, 16:46
Wszyscy wiedzą, że to można znaleść na torrencie i wszyscy wiedzą, ze to nielegalne (tymbardziej, jesli ktoś każe płacić ci za to 3 dolary!)

Kuba, 23 lutego 2009, 17:05
kiedy windows 7 będżie morzna kupić w polce polskom wersje

x, 23 lutego 2009, 17:47
@x - tobie to by sie raczej sprawdzanie polskiej pisowni przydalo ;">

woodmen, 23 lutego 2009, 18:01
Kuba 23!. W USA sciaganie nie jest nielegalne. Handlowanie oprogramowaniami jest karalne w USA. Nie mieszaj przepisow Polskich do przepisow Amerykanskich. Ja tu 5 dni wczesniej na tym Forum zamieszczalem linki od Build 7022. Zanim znalazy sie na stronach gdzie, mogliscie sciagac. Wiec nie bierz mnie za lgarce. Testowanie Windows 7 traktuje jako zabawe.

Radek USA., 24 lutego 2009, 00:47
Tak tak gadanie Ty miales itp napisz tutaj strona skad brales chyba to jest legalne... a nie tam gadasz o karalnosci itp zamiast przejsc do konkretow...

sab3r, 24 lutego 2009, 18:39
Radek USA rządzi :D (dla ciebie Radku USA - you rule!) :D
 
Typowy lamer :) uwielbiam was chłopaki ;-)

Tomek, 26 lutego 2009, 11:12