Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Antywirus specjalnie dla Windows 7

Antywirus specjalnie dla Windows 7

Światło dzienne ujrzał prototyp techniczny programu antywirusowego Kaspersky Anti-Virus przygotowanego z myślą o dostępnej już wersji beta najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu, czyli Windows 7 (zarówno 32 i 64-bit). Warto dodać, że nie mamy tutaj do czynienia z przeróbką poprzedniej edycji aplikacji, gdyż omawiane wydanie zostało przygotowane na nowym silniku, który zwiększa wykrywalność wirusów, rzecz jasna, a także dba o to, by na naszej poczcie nie znajdowały się niepożądane wiadomości (spam) i informuje o złośliwym oprogramowaniu, gdy takowe pojawi się na twardym dysku.

Adam Stępień
22 stycznia 2009, 08:53
8 340
Odsłony
Adam Stępień
22 stycznia 2009, 08:53
8 340
Odsłony



Komentarze

"Warto dodać, że nie mamy tutaj do czynienia z przeróbką poprzedni edycji aplikacji, gdyż omawiane wydanie zostało przygotowane na nowym silniku, który zwiększa wykrywalność wirusów, rzecz jasna, a także dba o to, by na naszej poczcie nie znajdowały się niepożądane wiadomości (spam) i informuje o złośliwym oprogramowaniu, gdy takowe pojawi się na twardym dysku" Adaś - naucz się w końcu poprawnie pisać, bo nawet pięciolatek układa ładniejsze zdania.
Gusioo, 22 stycznia 2009, 17:03
ale pozostale antywiry dialaja z window 7. chociazby f-secure, norton 2009 w każdej wersji i nie ma problemu więc w jakis tam sposób mówienie o tym ze Kaspersky to czy tamto...REKLAMA:)

Darous, 22 stycznia 2009, 21:30
A ja czekam na darmową wersję Microsoftu - ponoć chłopaki coś tam robią, prawda li to? :) A tak btw, to polecam komercyjnego NOD32 do Win7; działa bez zarzutu.

BartSim, 22 stycznia 2009, 23:42
używam na 7-ce KAV 2009 i działa bardzo dobrze, wirusy też usuwa - potajemnie 2 szt. wywalił z pędraka. Chyba nie będę instalował tego wynalazku, nawet nie wiem czy klucz z KAV2009 by pasował.

rav, 22 stycznia 2009, 23:57
Testowalem Windows 7 64-bit i raczej mnie nie zachwycil. Moze bedzie to dobry system dla starych komputerow. Na moim komputerze z Procesorem Intel 2.60 GHz Core 2 Quad i 8GB Ram. Niczym nie odbiega od Windows Vista 64-bit. Nawet teraz bardziej odpowiada mi Vista od Windows7.
Radek USA., 23 stycznia 2009, 04:27
bo na takim kompie to trudno zeby jakikolwiek system zamulal , czego chcesz od systemu from USA?

zaqwert, 23 stycznia 2009, 09:55
co do Kasperskiego to strasznie mi zamulił się komp,więc wróciłem do nortona internet seciurity 2009
John, 23 stycznia 2009, 12:20
po intstalacji Kasperskiego Win 7 zamulił sie strasznie używałem noda do tej pory i wszystko chulało posiadam centrino 2,0ghz i 2gb ram. A co do win 7 wedlug mnie to będzie przelomowy system jeśli Microsoft postawi na szybkości i stabilności jak to zrobił w build 7000.Jeśli chodzi o viste powiem tak mam ja od początku i nigdy mnie niezawiodła trzeba ja odpowiednio skonfigurować update itd i sparawdza sie znakomicie.Pozdrawiam
apmnet, 23 stycznia 2009, 18:09
Apmnet opowiedź nam jeszcze o swoim różowym słoniu który "nigdy Cię nie zawiódł" ...
h141, 23 stycznia 2009, 18:28
h141 co konkrentnie chcesz wiedzieć
apmnet, 23 stycznia 2009, 19:10
zainstalowałem arcavir 2009 i wszystko śmiga (windows 7 , 2xPIII 1,4GHz)
czarek, 23 stycznia 2009, 23:32
ja mam windowsa7 i jestem zachwycona ty ze jest dobrym i wogule ja mam wersie angielska
monia, 26 stycznia 2009, 15:29
Nie no nie zapominajmy, że Norton jest na czele pierwszej dziesiątki najbardziej spowalniających system programów! Acrabit 2009 też chodzi i nie spowalnia, np... Polecam ale niestety za pełną wersję licencyjną np. na system 64bit kosztuje 108 zł z przesyłką. Boli ale warto
SzeXo, 9 lutego 2009, 23:33
@SzeXo - owszem był, ale od NIS 2009 już nie jest. Teraz jest wyjątkowo oszczędny a wykrywalność ma najwyższą co potwierdziły wiarygodne testy. W tych testach Kaspersky wypadł raczej blado.
Efik, 10 lutego 2009, 22:21
Witam!Do tej pory,miałem Vista Ultimate i na nim,NIS 2009.DLACZEGO OBECNIE NIE CHCE SIĘ ZAINSTALOWAĆ(na 7-demce)?

miras806, 14 lutego 2009, 17:29
@miras806 - NIS 2009 bez problemów instaluje się na Win7. Jedyną wadą jest to, że instaluje się domyślnie po angielsku i za bardzo nie wiem jak można zmienić na polską wersję - z tej samej płyty na Viście PL instaluje się też jako PL, a na WIN7 EN jako NIS 2009EN.
Efik, 16 lutego 2009, 04:27
Powiem tak.Czytam i czytam...i duzo bzdur tu widze.Win7 testuje od poczatku.Niedawno wrzucilem wersje RC i...No wlasnie.Niestety nie jest tak pieknie jak mialo byc.Sam windows jest super,wszystkie zalety Visty z predkoscia lepsza niz XP.Ale norton niestety wywala sie co jakis czas i robi problemy,testowalem antywira,internet security jak i rowniez specjalnie stworzony dla Win7 Norton360v3.Nie testowalem Kasperskiego i calej reszty,bo juz mi sie nie chcialo.Ale norotn zdecydowanie nie potrafi sie odnalezc w Win7,przynajmniej w wersji RC.Od poczatku uzywalem Avasta,i przy nim pozostalem.Co do wypowiedzi o predkosc,to norton zrobil faktycznie duze postepy,juz nie muli,rzeklbym nawet ze smiga,ale na Viscie.Dla Win7 polecam cos innego.
korczydar, 23 maja 2009, 00:48