Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

O co chodzi z tapetką Windows 7?

O co chodzi z tapetką Windows 7?

Po udostępnieniu wszystkim chętnym próbnej wersji systemu Windows 7, zainteresowanie beta testerów wzbudziła domyślna tapeta wypuszczonego buildu. Jak się okazuje, wybór nie był przypadkowy.

Przedstawiona na tapecie ryba to słodkowodna betta splendens, w Polsce znana jako bojownik syjamski. Spośród różnych gatunków, Microsoft wybrał ten szczególnie interesujący, którego kolorystyka nawiązuje do barw najbardziej chyba lubianych przez Microsoft. W przeciwieństwie do samego systemu, akwariowa betta nie spotkała się z ciepłym przyjęciem, a to z pewnością z uwagi na fakt, że przekaz Microsoftu okazał się nie być do końca jasny.

Ciekawe, czy Microsoft zademonstruje swoje zamiłowanie do akwarystyki przy publikacji kolejnych wersji testowych nowego systemu :)

System Windows 7 jest już dostępny do pobrania. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Przemysław Dziak
16 stycznia 2009, 21:17
7 737
Odsłony
Przemysław Dziak
16 stycznia 2009, 21:17
7 737
Odsłony



Komentarze

"....akwariowa betta nie spotkała się z ciepłym przyjęciem,...", a co się dziwić, przecież to MS i co by nie zrobili to zawsze jest ZŁO<br />


and, 16 stycznia 2009, 21:32
Zgadzam się z przedmówcą. Co jest nie tak w małej kolorowej rybce, że ludzie się czepiają??
Szymon, 16 stycznia 2009, 21:55
Mi właśnie baaaardzo podoba się ta rybka i długo jej nie zmieniałem ;)

Kacper, 16 stycznia 2009, 22:54
kluczem jest słowo betta chyba. jesli tak to rybka zniknie raczej z finalnej wersji.

momo, 17 stycznia 2009, 02:52
Tylko dlaczego ona puszcza bąbelki...
Radek, 17 stycznia 2009, 09:03
Ja się ciesze, że ona je puszcza pyszkiem a nie... inną częścią ciała, co mogło by być troche dziwne.
Szymon, 17 stycznia 2009, 12:44
No w przypadku ryb puszczanie bąbelków nawet pyszczkiem jest dziwne :)
Radek, 18 stycznia 2009, 11:05
Mi się ta tapeta tak podoba, może dlatego że jestem fanem rybek akwariowych że mam tą tapetę na wszystkich 3 kompach jakich posiadam, z różnymi systemammi.
 
A rybki czasami puszczają bąbelki przez to że podpływają do góry w celu zebrania pokarmu z tafli wody i wtenczas może się zdarzyć że połką go wraz w powietrzem gdy za wysoko wypłynie.... jest to sporadyczne ale możeliwe (max 1 bąbelek), u bojowników jak na tapecie takie coś się nie może zdarzyć przez to że zajnuje zawsze strefe 3/4 w dół akwarium.

thomasg73, 18 stycznia 2009, 11:10
Chciałem tylko dodać, że wymienona rybka tj. "bojownik syjamski" jest z podrzedu: błędnikowców.

Także, no myślę, że M$ trafił z tą rybką. A, że rybki lubią pływać, to M$ popłynie z 7

czytelnik, 19 stycznia 2009, 19:07
Tak wogóle, to cały ten niby W7 pownien stanowić SP2 do Visty. Dla mnie nic specjalnego. Od poprawiona Vista.
gość, 24 stycznia 2009, 10:58
Przeczytajcie nazwę dokłanie. Tu chodziło o BETTĘ!

Kwpolska, 24 stycznia 2009, 11:54
Ryba zacznie wpływać - rychome tapety