Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 - klucze do bety dostępne do 24 sty...

Windows 7 - klucze do bety dostępne do 24 stycznia

Jeszcze przez 11 dni Gigant z Redmond będzie rozdawał klucze do Windowsa 7 Beta 1. System operacyjny będzie aktywny do 1 sierpnia.

W ubiegły piątek na stronie Microsoftu pojawiły się odnośniki do pierwszej publicznej wersji beta Windowsa 7. Gigant z Redmond poinformował, że klucze umożliwiające instalację będą dostępne do 24 stycznia, a testy zakończą się 1 sierpnia bieżącego roku.

Brandon LeBlanc na łamach Windows Team Blog podziękował także wszystkim za pozytywne recenzje Windowsa 7 Beta 1 oraz za zainteresowanie beta testami. Przypomniał również, że nadal mamy do czynienia z niedokończoną edycją tego OS-a, a Microsoft cały czas ciężko pracuje nad jego udoskonalaniem, co jest niewątpliwie najistotniejszym elementem dewelopingu.

System Windows 7 jest już dostępny do pobrania. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Adam Stępień
13 stycznia 2009, 12:19
14 706
Odsłony
Adam Stępień
13 stycznia 2009, 12:19
14 706
Odsłony



Komentarze

ja już wygenerowałem

matrix0123456789, 13 stycznia 2009, 16:15
A mnie za diabła nie chce wygenerować a 7 mam od nich

persiries, 13 stycznia 2009, 16:57
czy ktoś wie jak ten klucz dorwać?

generator, 13 stycznia 2009, 18:32
Z tego co wiem to trzeba się tam zarejestrować. Ja tak pobrałem "siódemkę" i wygenerowałem klucz.

tu73, 13 stycznia 2009, 18:41
Ja pobrałem 7 jak była niedostępna strona do kluczy.Teraz nie wiem jak się za to wziąść
zbyzek, 13 stycznia 2009, 19:00
Jak się zarejestrujesz to nie musisz pobierać "7" tylko wygenerują ci klucz.

tu73, 13 stycznia 2009, 20:36
jakoś to nic nie daje.jestem u nich zarejestrowany od czasu opublikowania Windows Server 2003 trial i pomimo zalogowania sie klapa, zatrzymuje się na "Test Drive the Windows" w profile center.A ze ściągnięciem Win 7 tego problemu nie było..ciekawe spotkał się ktoś z czyms takim?

generator, 13 stycznia 2009, 21:57
posługiwać się przeglądarką Internet Explorer i wszystko gra.

zbigniew, 14 stycznia 2009, 09:51
Wystarczy zalogować się na konto Windows Live.
widex, 14 stycznia 2009, 13:17
Fakt. Trzeba posługiwać się IE.

tu73, 14 stycznia 2009, 15:42
można przez IE, Firefoxa i każda inną tylko że ja mam problem z istalacją niemoże znaleść install.wim

szymon, 15 stycznia 2009, 07:22
gdzie wpisac klucz? pozniej szukam i szukam
TYM, 15 stycznia 2009, 13:58
nie mam intenret explorera (wlascie mamale cos sie w nim uszkodzilo i polach gdzie trzeba wpisac np haslo, ja nie moge tego zrobic), uzywam Opery i jak wchodze na ta cudowna stronke, loguje sie i wyskakuje jakis test i na tym cala zabawa sie konczy... czy mozna cos z tym zrobic?

marcin, 16 stycznia 2009, 18:47
@marcin: hmm a ja chyba normalnie fire foxem dostalem klucz od ms.
 
Ale z gory mowie ze nie warto win7 instalowac. testowalem go dzis. Nic specjalnego. Zwykla Vista ze zmienionym kompletnie wygladem.
Chodzi tak samo jak Vista (czyli dobrze, w przeciwienstwie do ogolnej opini) zajmuje ramu tyle samo co vista (ok 800mb), odpala sie dluzej niz vista (vista 24s, win7 30s), dysk czasem rzezi gdy sie nic na kompie nie robi czyli tak samo jak w viscie.
 
Nie rozumiem tego wieszania psow na viscie a zakochania w win7. Przeciez to ten sam system ze zmienionym wygladem. nawet jak ver wpiszemy to zglasza sie jadro 6.1 a nie zadne 7 (6.0 to jadro visty). Sterowniki z visty dzialaja - system jest kompatybilny z vista, bo to jest wlasnie vista ze zmieniona nazwa i wygladem.

mgk, 18 stycznia 2009, 20:15
Pobrałem klucz normalnie firefoxem i zawszę tak robię, tylko w nielicznych przypadkach korzystam IE.
 
@mgk:
Tez tego nie rozumiem, co ludzie chcą od visty, ja tam jestem zadowolony.
Siedzę teraz na 7 od ponad tygodnia, czasem jest szybszy niż vista, czasem wolniejszy.
Jak by mnie ktoś na tym posadził, nie wiedział co to jest i nie znalazł bym informacji co to za system to powiedziałbym, że to Vista sp2 beta.

rav, 20 stycznia 2009, 00:45
ja dopiero zaczolem testowac 7 i milo mnie zaskoczyla widzi moje 4 giga a mam wersie 32 bitowa , nastepny plus to ze nie musialem instalowac sterownikow wszystko chulalo prucz podzespolow ktorych nie rozpoznal jak np czytnik lini papilarnych a pozatym ze wyglada troche ladniej od visty tojaj narazie nie zaopserwowalem szybszej pracy , no i w viscie test wydajnosci mialem 5.0 a tu tylko 4.7 czyli cos jest jeszcze nie dopracowane
buc, 22 stycznia 2009, 21:32
poczekam jak będą dawali W7 dla legalnych użytkowników boksowej wisty za 1zł. Bo niby po co mam wydawać górę szmalu na sp2? To ciekawy pomysł MS wydać poprawkę jako nowy system.
pawel, 26 stycznia 2009, 21:51
Guzik prawda. Ja dostałem klucze od Microsoftu do wersji 32-bit i 64-bit jeszcze 9 lutego.
Efik, 11 lutego 2009, 16:05
buc ty masz 4.7 a ja mam wydajnosc 4.9 masz gorszy komp bucu musisz se wiatrak kupic jeszcze klocka bym ci postawil ale nie ma takiego emotka