Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Upgrade do Windows 7 za darmo, ale nie dla ws...

Upgrade do Windows 7 za darmo, ale nie dla wszystkich

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, Microsoft planuje udostępnić na specjalnych warunkach możliwość darmowego upgrade’u do Windows 7 użytkownikom, którzy zakupią komputer z Windows Vista.

Oferta obejmie osoby, które zakupią komputer PC lub laptop z preinstalowanym systemem Windows Vista OEM po 1 lipca 2009 roku i nie później niż po oficjalnej premierze Windows 7, której data nie jest jeszcze znana. Zgodnie z przypuszczeniami, uaktualnienia będą możliwe z następujących wersji Visty: Home Premium, Business, Ultimate odpowiednio do wersji Windows 7: Home Premium, Professional oraz Ultimate. Wśród dodatkowych ustaleń programu znajduje się m.in. zapis o braku możliwości zmiany wersji językowej podczas upgrade’u. Kupując komputer za granicą z angielską lub inna wersją językową Visty nie otrzymamy więc możliwości jej „wymiany” na polskojęzyczną „siódemkę”.

Firma Microsoft nie udzieliła jeszcze żadnego komentarza w tej sprawie. Prawdopodobnie odpowiednie oświadczenie zostanie wydane jeszcze w tym tygodniu na targach CES. Więcej informacji o następcy Visty - w tym testy systemu, zrzuty ekranowe i prezentacje wideo - znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Przemysław Dziak
8 stycznia 2009, 10:02
28 248
Odsłony
Przemysław Dziak
8 stycznia 2009, 10:02
28 248
Odsłony



Komentarze

Czy tylko mi się wydaje, czy też m$ próbuje sztucznie nakręcić sprzedaż Visty rozpowszechniając "nieoficjalne informacje" o możliwości darmowego upgrade"u a jak przyjdzie co do czego to się wycofa?

MJ12, 11 stycznia 2009, 13:37
A co z tymi którzy kupili Vistę... Może każdy z Vistą powinien mieć prawo do upgradu na W7, jeżeli wyrazi taką chęć.
PS, 12 stycznia 2009, 17:09
@UP
 
Oczywiście tak jest :-)

..!.. [-.-] ..!.., 13 stycznia 2009, 15:39
szczerze mówiąc to w tamtym roku zastanawiałem się nad Vistą, ale jak doszło do słuchu że będzie Windows 7 to się wstrzymałem.Moim zdaniem to strata kasy,wole poczekać i mieć nowszy.Co innego żeby była możliwość Upgrade do W7. Ale te wszystkie informacje które się ukazują o Upgrade to podejrzewam nic pewnego.Więc zakup systemu odłożyłem na pułeczkę niech się przykurzy a z czasem - to zobaczymy jaki będzie ruch Microsoftu.
John, 14 stycznia 2009, 21:39
Kupująć w sierpniu 2008r viste 64bit wierzyłem,że będzie możliwość aktualizacji do 7demki. Z tego co się dowiedziałęm taka możliwość będzie.Jednak pytanie brzmi czy odpłatna czy też nie......?

Tomek, 30 stycznia 2009, 01:13
Przynajmniej dla Toshiby bedzi ekosztowała 30 euro ..

TomaSzSz, 13 sierpnia 2009, 19:15
No jasne że free ale tylko gdyu wpłacisz MS odpowiednią kwotę za Win7. Zakupiłem laptopa niedawno i mam na nim Viste. Gdy chciałem przejść na Win7 pojawiła mi się informa o płatnościach. Hehehe Win7 za free BZDURA!!!!!!!!!!!!
krzysztofix21, 12 października 2009, 16:08
Sam piszesz bzdury krzysztofix21 a to tylko wynika z twojej niewiedzy tresc maila: Twoja karta kredytowa zostanie obciążona kwotą EUR 17.75 dopiero po opublikowaniu wybranej wersji językowej Windows 7. Podana cena obejmuje podatek i koszt wysyłki. Jak więc widzisz opłata obejmuje tylko koszt wysyłki i podatek, natomiast samo upgrade jest darmowe Teraz już jest Windows 7 więc nie będzie problemu bo dostaniemy laptop od razu z W7
upgradefree, 23 listopada 2009, 11:53
Vista coś nie idzie :)
lol, 21 grudnia 2009, 19:12
Ja nie potrzebuję wysyłki, wystarczy mi ściągnąć obraz płyty. Za co więc mam płacić? Kupiłem laptop HP i chciałem nawet zapłacić te 30euro ale okazuje się że nie można jeśli nie ma się Visa. A ja nie mam Visa i mieć nie chcę. Natomiast Niemcy, Austriacy i in mogą płacić przelewem. Ciekawe co?
człowiek, 8 lutego 2010, 13:43