Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 w sklepach za rok?

Windows 7 w sklepach za rok?

Serwis neowin.net poinformował dziś o zamiarach wydania przez firmę Microsoft najnowszego systemu Windows przed nadejściem przyszłorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Microsoft oficjalnie nie ogłosił jeszcze daty premiery „siódemki”, jednak pewne spekulacje odnośnie tego terminu pojawiły się podczas prezentacji prowadzonej przez Douga Howe na konferencji WinHEC 2008. Bezpośrednio po jej zakończeniu Howe przyznał, iż Microsoft planuje wydać Windows 7 w drugiej połowie 2009 roku. Oficjalnie jednak, z deklaracji Microsoftu wiadomo jedynie, iż nowy system ukaże się w terminie do trzech lat od premiery Visty. Microsoft ma więc czas do 30 stycznia 2010 roku.

Jeśli doniesienia na temat terminu premiery potwierdzą się, to najbliższe miesiące będą dla Microsoftu czasem wytężonej pracy, zwłaszcza z uwagi na fakt, iż zanim Windows 7 otrzyma oznaczenie RTM, pojawić się ma wpierw w wersjach Beta oraz RC.

Więcej informacji o następcy Visty znajduje się w dziale Windows 7 na CentrumXP.pl.

Przemysław Dziak
7 listopada 2008, 16:54
3 302
Odsłony
Przemysław Dziak
7 listopada 2008, 16:54
3 302
Odsłony



Komentarze

czyli windows7 to taki service pack3 + vista ;D hehe

lee99, 8 listopada 2008, 13:44
@lee99
Tym "hehe" dodajesz sobie animuszu czy próbujesz zamaskować tandetę swojego komentarza? :)

Fukkta, 8 listopada 2008, 21:09
@Fukkta
hehe to hehe nic więcej

lee99, 8 listopada 2008, 21:20
Pozostaje nam czekać :) już się cieszę :)
Viste też lubię mimo tego co wszyscy mówią...

Qper, 9 listopada 2008, 00:06
Qper wspieramy Cie
h141, 9 listopada 2008, 08:13
Przecież Vista miał być ostatnim systemem operacyjnym Microsoftu. Ewentualnie miały być tylko wymieniane moduły tego systemu. Takie były ich deklaracje. A tu raptem nowy system. Co brakuje im kasy?, czy Vista okazała się niewypałem? Tylko ciężko się przyznać.
Fan XP, 9 listopada 2008, 10:52
O ile dobrze pamiętam to Vista miała być ostatniym systemem opartym o stary kernel, który miał być całkowicie zastąpiony przez MinWin. Aktualnie Vista i Windows 7 używa tylko część funkcji z MinWin. W założeniach kolejne wersje miały być architekturą zbliżone do linuksa.

Raven, 9 listopada 2008, 12:50
Coś mi to przypomina.Oddamy Most 22 lipca a 23lipca zaczniemy go remontowac.Pieniądz zabił SOLIDNOŚĆ
matros61, 9 listopada 2008, 12:58
Jestem zalamany!. Zalozylem Windows 7 32Bit.Build.6801 Bete. Fakt chodzi bardzo szybko. Ale jest tak rozbudowany, ze godzine szukalem gdzie sa odpowiednie opcje do ustawien. Wszystko co w Vista mozna znalezc, w 7 jest ukryte. Trzeba dobrze grzebac, rozwijac, by dostac sie do zwyklych ustawien. Na glupim pasku na dole sa nawet ustawienia, czy maja byc widoczne ikony?, czy nie, i ktore wylaczyc?. Ogolnie nie podoba mi sie 7. Wole juz Windows Vista.
Boob USA, 10 listopada 2008, 13:48