Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Test Windows 7 na CentrumXP.pl

Test Windows 7 na CentrumXP.pl

Windows Vista na dobre nie zadomowił się jeszcze na komputerach użytkowników, a Microsoft przygotowuje już kolejny system: Windows 7. Redakcja CentrumXP.pl przetestowała kompilację 6519 systemu Windows Seven. Zobaczmy, co przygotowuje Microsoft w ramach najnowszego dziecka z rodziny Windows. Zapraszamy do lektury!

>>Test Windows 7 (kompilacja 6519)

Adam Stępień
27 września 2008, 19:32
6 320
Odsłony
Adam Stępień
27 września 2008, 19:32
6 320
Odsłony



Komentarze

Ludzie!! Ale kit...zobaczcie sobie że na górze jest jezyk polski!! Ciekawe skąd on się tam wziął?? Pewnie tego komentarza nie wyświetlą..ale nie róbcie ludzi za wariata!!! Windows 7 dopiero przedstawią w USA..ale nie szybciej niz w październiku....
Mirek, 28 września 2008, 02:36
.......odnośnie przedstawienia na konferencjach Professional Developers Conference i Windows Hardware Engineering Conference pierwszej wersji następcy Visty o kodowej nazwie Windows 7. Będzie to pierwsze zaprezentowanie systemu Windows 7 szerszej grupie osób – uczestników obu konferencji. Być może ten fakt przyczyni się do szybszej premiery systemu operacyjnego dla wszystkich użytkowników. Od 27 do 30 października w Los Angeles, podczas dwudziestu jeden sesji o programowaniu na najnowszym systemie Microsoftu osoby w niej uczestniczące będą mogły przyjrzeć się dokładniej następnemu systemowi operacyjnemu Microsoftu.
Mirek, 28 września 2008, 02:47
To nie jest kit, a ten język polski to jest tylko język pisania czy jakoś tak, czyli że możesz pisać polskimi literami itp. Jak miałem Viste angielską to samo było, a spodziewając się po CentrumXP to kitu by tutaj nie dawali...

filipek123, 28 września 2008, 08:57
@Mirek - jest dokładnie tak, jak pisze filipek123. W dobie obecnej praktycznie każdy system operacyjny pozwala podczas instalacji wybrać układ klawiatury z szerokiego wachlarza, gdzie jest też język polski (programisty), co daje możliwość wpisywania polskich znaków, takich jak Ą, Ę, Ó itd.
Adam Stępień, 28 września 2008, 10:08
Można gdzieś ściągnąć ten system legalnie? To będę miał Vistę za darmo :P

trima, 28 września 2008, 10:20
@ A.Stepień No jeśli tak Panowie...to przepraszam i zwracam honor. Zastanawiam się tylko skąd go dorwaliście??? Jeszcze raz przepraszam za moje ostre słowa...czytam już ""Centrum XP"" od kilku lat i nigdy nie miałem zastrzeżeń i wątpliwości ... a te z wczoraj już się rozwiały...Pozdrawiam redakcję :)
Mirek, 28 września 2008, 11:51
hehehe a co można było sie spodziewac po złodziejach  z M$. Apple nie wydał nowego MAC OS to nie ma skąd ukraść pomysłów.
 
Radze wam Panowie zostawić ta 7 i zacząc myśleć o naprawde czymś rozwojowym i przyszłościowym a nie o kombajnie który na dysku zajmuj ekilkanaście GB w tym 10 to pliki DLL-HELL

Marucins, 28 września 2008, 13:21
Im dalej w las, tym więcej drzew. A co będzie jak Microsoft dotrze do centrum puszczy ? Po co komu taki kombajn, mnie wystarczy sama kosiarka a resztę "maszyn" będę dodawał (lub dokupywał) takie jak mi jak mi odpowiadają !
HaJot46, 28 września 2008, 21:02
Vista z nową tapetą.

Gusioo, 29 września 2008, 12:50