Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 7 pojawi się 3 czerwca 2009 roku?


Komentarze

wyjdzie w 2014 no chyba ze dadzą Vistę SP1 z nową tapetą wtedy moze byc 2009

uk, 16 września 2008, 19:03
To będzie Vista z nową tapetą oczywiście...
User, 16 września 2008, 19:29
Mam nadzieje że się zmieszczą, bo planuje we wrześniu zakup nowej maszyny.

Kape, 16 września 2008, 19:42
Może i wyjdzie, w wersji dla dużych deweloperów. A ten mały końcowy odbiorca będzie czekał do stycznia. Pozatym jak ktoś się spieszy to się diabeł cieszy. "Miało być tak wspaniale, a wyszło jak zwykle" i możliwa praca dopiero po wypuszczenie SP1. Może niech oni się tak ne śpiesą i zrobią jeden porządny system, dobrze zabezpieczony i z nowym systemem plikowym?

Wiskoler, 16 września 2008, 20:02
Zgadzam sie z toba w 100% Wiskoler. Pewnie bedzie jak z Vista - bedzie sie nadawal do czego kolwiek z SP1 dopiero :D. No chyba ze sie okaze ze to Vista z lekkimi zmianami ;).
Metka, 17 września 2008, 09:15
@Wiskoler: Windows z definicji nie moze byc porzadnym systemem. To juz lepiej napisac na nowo porzadnie. Np Midori jakby skonczyli i dali jakas emulacje Windows w nim.

mgk, 17 września 2008, 12:32
Ale mowa jest o angielskiej wersji czy polskiej?

czytelnik, 17 września 2008, 18:57
@mgk: Nie twierdzę że Windows to najlepszy z systemów, móiąc (pisząc?) że porządny, miałem na myśli stabilny i zabezpieczony system operacyjny. Jak jest teraz każdy wie, miejmy nadzieję i módlmy się do św. Bajta by M$ pomyślał wcześniej zanim wypuści babola na miarę WME.

Wiskoler, 17 września 2008, 20:46
Napewno będą jakieś przesunięcia. Tak jak kolega " Wiskoler " powiedział - tak może być. W końcu inwydualni klienci się za bardzo nie liczą w porównaniu z firmami. W końcu to na nich w większości zarabia Microsoft.
Piotruś17, 17 września 2008, 21:42
A ja mam pytanie. W sieci pojawilo sie sporo newstow o ... "nastepca Windows 7 i windows 8 Midori". Ok o Windows 7 wiedzialem. O midori wiedzialem. Ale Windows 8 ?? Z tego wynika ze nastepca Visty do Windows 7, a jego nastepca to Windows 8, a jego nastepca to Midori? Czy ktos tu nie zrobil za duzo tych numerow? To jakies plotki czy naprawde ms przygotowuje.................. 3 systemy? Jesli tak to gdzie sa jakies info o tajemniczym Windows 8 (ktory bynajmnije nie jest Midori)...

mgk, 17 września 2008, 22:02
oby, ten system byl tak szybki i sprawny jak Leopard, zycze wam tego z calego serca. Ja na szczescie swoja przygode juz skoniczylem :)

Feelek, 18 września 2008, 20:08
najleprzy xp sp3 :)

:)) ehhh najleprzy xp, 21 września 2008, 07:01
Zapewne Microsoft nie wyrobi się w terminie :/