Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Program Przyjaciele Sukcesu II dobiega końca

Program Przyjaciele Sukcesu II dobiega końca

Po kilku miesiącach spotkań i zajęć warsztatowych kończy się dzisiaj II edycja programu edukacyjnego dla menedżerów „Przyjaciele Sukcesu”. Okazją do podsumowania programu oraz wyróżnienia najaktywniejszych uczestników będzie uroczysta Gala Finałowa, jaka odbędzie się dziś wieczorem w hotelu Radisson SAS w Warszawie.

„Przyjaciele Sukcesu” to zainicjowany przez Microsoft Dynamics program edukacyjny zrzeszający obecnie ponad 550 osób – na co dzień menedżerów wysokiego szczebla zarządzających średnimi i dużymi firmami. W kończącej się dzisiaj, drugiej edycji ponad 200 z nich skorzystało łącznie ze 120 godzin szkoleń i zajęć warsztatowych. Program spotkań został tak przygotowany, by były one forum wymiany doświadczeń, co jest jedną z najwyżej ocenianych metod uczenia się w środowisku reprezentującym najwyższą kadrę zarządzającą firmami. Służyła temu warsztatowa formuła zajęć, a także dodatkowe spotkania okołobiznesowe.

Szczególnym powodzeniem cieszyły się zajęcia z zakresu zarządzania motywacyjnego, na które zgłosiło się ponad 200 uczestników. Tematyka ta była odpowiedzią wprost na zgłaszane przez uczestników programu zapotrzebowanie oraz na zachodzące w Polsce zmiany na rynku pracy.

Po raz pierwszy, elementem drugiej edycji programu „Przyjaciele Sukcesu” był program praktyk studenckich, którego celem było zarówno wsparcie firm uczestniczących w „Przyjaciołach Sukcesu”, jak i umożliwienie dobrego startu w biznes utalentowanym studentom kierunków ekonomicznych. Firmy uczestniczące w programie ufundowały 29 dwumiesięcznych płatnych staży. W celu wyłonienia najlepszych studentów, spośród ponad 100 zakwalifikowanych, przygotowano test sprawdzający poziom ich przygotowania do rozpoczęcia pracy. Największą grupę wśród laureatów stanowili studenci z Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Więcej informacji nt. programu „Przyjaciele Sukcesu” znajduje się na stronie www.przyjacielesukcesu.pl.

Adam Stępień
14 czerwca 2007, 14:39
2 294
Odsłony
Adam Stępień
14 czerwca 2007, 14:39
2 294
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.